Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ćelavljenje od uzimanja protein shekova...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Ćelavljenje od uzimanja protein shekova...?

    Da ne otvaram bezveze novu temu, samo cu se nadovezati na ovu.
    Naime, 94' sam godiste i poceli su mi se stvarati zalisci unazad 2-3 godine sto je jako rano, mislio sam da je to zbog neke vrste stresa ili pogresne prehrane, ne krivim bodybuilding za to, jer je vjerovatno do genetike iako ne znam od koga sam pokupio jer se nikome nije tako rano u obitelji pocela prorijedivati kosa, i inace imam rijetku kosu (ne bas prerijetko ali ne ni gustu, znaci osrednje). Kupio sam minoxidil 5% , nanosio sam 2,3 dana ali kad nanesem i istrljam taj dio gdje su se poceli stvarati zalisci jos ne duboki , kosa mi je bila masna pa sam prestao koristiti. Ali evo od danas cu koristiti pa cemo vidjeti kakvi ce biti rezultati. Isao bih kod dermatologa ali zivim u takvoj rupcagi da nema privatne ordinacije , tj. nema je uopce. Kao sto rekoh, nisam prije toliko uzimao to osobno, nit sam razmisljao o tome, ali tek sad vidim da cu obavezno morati otici kod dermatologa kad budem u nekom gradu gdje ima jer je vjerovatno bolje sprijeciti nego lijeciti ..

    Comment


    • #47
      Re: Ćelavljenje od uzimanja protein shekova...?

      Ako ces se oko toga stalno sekirati ispast ce ti jos vise. Trazi curu i zeni se prije nego ocelavis, poslje ti je ionako svejedno.
      Znoj štedi krv

      Comment


      • #48
        Re: Ćelavljenje od uzimanja protein shekova...?

        Hebeš kosu, bitan je samo ljubavni mišić.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #49
          Re: Ćelavljenje od uzimanja protein shekova...?

          hah kod mene su zalisci godinama i ne smeta mi, nikad nebi nanosio to na glavu, za rast kose
          ne celavi se od proteinskih shakeova , nego od steroidnih :P
          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

          Comment


          • #50
            Re: Ćelavljenje od uzimanja protein shekova...?

            ma nemam ja problema sa zenama sto se toga tice, moji zalisci se ni ne vide bas , vise se bojim da cu u narednim godinama poceti ubrzano gubiti kosu ..

            Comment


            • #51
              Re: Ćelavljenje od uzimanja protein shekova...?

              Originally posted by sambro View Post
              Potassium ti je kemijski element kalij [K], tako da možeš eventualno u ljekarni potražiti kalijev klorid u tabletama. Ovako ti izgleda kutija: http://bit.ly/OpwBgi
              Uputa o lijeku: http://www.almp.hr/upl/lijekovi/PIL/...-10-02-357.pdf
              Kalijev klorid se nalazi u nekim proizvodima koji se reklamiraju kao "soli za mršavljenje", samo da ponovimo ako netko nezna, obična kuhinjska sol je Natrijev Klorid.
              Offtopic je al sad me sve to zaintrigiralo koje su razlike kad bi uzimao KCl umjestno NaCl u dnevnoj prehrani.
              Neka druga tema.

              Comment


              • #52
                Re: celavljenje

                Baš je jučer Sandi postavio video na YT na ovu temu:



                Kosa mi raste nenormalno brzo, a otprilike tako je počela i otpadati u posljednjih 6 mjeseci. Stara skoro pa da me ganja metlom po kući zbog "droge" (čitaj: whey i creatin) koje imam u ormaru. Stari mi ima visoko čelo i zaliske pa ja to povezujem s genetikom, ali da već sa 18 godina dobivam zaliske to mi nije baš privlačno, al jbg. genetika....

                EDIT: počeo sam uzimati "Vitamine za kosu" od Natural Wealtha (140kn 60 tableta), ali zasad nikakvih rezultata nema.
                Last edited by 50-kilas; 02-02-14, 14:09.

                Comment


                • #53
                  Re: celavljenje

                  Iskreno od kad koristim suplemente kosa kao da buja hahaha
                  Znaci prije sam se obicno sisao svaka 3 mjeseca, bukvalno evo mjesec prosao vec imam kosu kao od 3 mjeseca hahahahha

                  sad lagano na 2mm i idemo malenaa

                  Comment


                  • #54
                    Re: celavljenje

                    Originally posted by 50-kilas View Post
                    Baš je jučer Sandi postavio video na YT na ovu temu:



                    Kosa mi raste nenormalno brzo, a otprilike tako je počela i otpadati u posljednjih 6 mjeseci. Stara skoro pa da me ganja metlom po kući zbog "droge" (čitaj: whey i creatin) koje imam u ormaru. Stari mi ima visoko čelo i zaliske pa ja to povezujem s genetikom, ali da već sa 18 godina dobivam zaliske to mi nije baš privlačno, al jbg. genetika....

                    EDIT: počeo sam uzimati "Vitamine za kosu" od Natural Wealtha (140kn 60 tableta), ali zasad nikakvih rezultata nema.
                    Hahaha... Oće to od testosterona... Ali briga te, bar ćeš imati dlake po leđima i ramenima....
                    Pivo za masu, rakija za defku...

                    Comment


                    • #55
                      Re: Ćelavljenje od uzimanja protein shekova...?

                      Koliko ja znam kosa i nokti rastu od bjelancevina (iliti proteina )

                      Sent from my GT-I5800 using Tapatalk 2

                      Comment


                      • #56
                        Re: celavljenje

                        Originally posted by Dača View Post
                        Hahaha... Oće to od testosterona... Ali briga te, bar ćeš imati dlake po leđima i ramenima....
                        Ne uzimam testo, možda bi trebao, ali bolje je ovako, bar se ne moram brijati haha

                        PS. nikakve zabranjene supstance ne uzimam, skupo to brate...

                        Comment


                        • #57
                          Re: celavljenje

                          Originally posted by 50-kilas View Post
                          Ne uzimam testo, možda bi trebao, ali bolje je ovako, bar se ne moram brijati haha

                          PS. nikakve zabranjene supstance ne uzimam, skupo to brate...
                          Celavis od proteina? OK !
                          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                          ----------------------------------------------------------------
                          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                          Comment


                          • #58
                            Re: celavljenje

                            Originally posted by Premium.Better View Post
                            Celavis od proteina? OK !
                            Jesam li igdje napisao da mi je to od proteina? Iskreno, *ebe mi se za kosu, otkako treniram nikad nisam bio zdraviji, jači, bolji i smatram da upotreba suplemenata može biti samo pozitivna, nikako negativna. (Osim u slučaju pretjerivanja s dozama ili kad netko ima genetski određene probleme npr. s bubrezima pa ti taj problem zbog korištenja creatina dođe do izražaja.)

                            Comment

                            Working...
                            X