Announcement

Collapse
No announcement yet.

Povracanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Povracanje

    Naime,imam jedan problem koji me prati vec par godina.
    Kad god imam spoj,neki test ili voznju uglavnom nesto vazno sto mi znaci uhvati me trema
    i to 2 dana prije toga,slabije jedem i probudim se ujutro i povracam neku zelenu kiselinu,to me strasno zabrinjava.
    Jeli jos netko ima slicnu situaciju ja neznam u cemu je problem uhvati me takva trema da moram povratit i onda prijeci na to(ispit ,spoj)...
    Sila

  • #2
    Re: Povracanje

    Problem je ocito psiholoske naravi. Probaj se smirit, disat, tehnike opustanja imas po netu... Mene je nesto slicno uhvatilo pred ispit za vozacki. Nista sto 3 konjačića nemogu rijesit
    faites ceci en mémoire de moi

    Comment


    • #3
      Re: Povracanje

      U tom i je problem,npr u discu pijem pice i sve normalno i pride mi zenska i odma mi se povraca lose se osjecam..
      Sila

      Comment


      • #4
        Re: Povracanje

        pere te zesca trema ,tesko to rijesiti jer je stvar psihicke prirode
        generalno postavi se u glavi drugacije ,tesko je ali uci s vremena na vrijeme napravi neku glupost da se izbediras ,nauci primati poraze i onda ce ti doci sve na svoje jer ce te malo vise boliti ona stvar za sve
        mislim dobro trema je dobra u nekim situacijama ali nekad zna biti zeznuta ,podigni si samopouzdanje ,zabrij totalno u glavi da si ti car i malo pomalo mozda se situacija sredi i ostani pozitivan uvijek
        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

        Comment


        • #5
          Re: Povracanje

          točno to.. napravi tu i tamo koe žešće sranje da ti se psiha malo prilagodi.. i neće bit frke.. DDD
          Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

          R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
          <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

          Comment


          • #6
            Re: Povracanje

            Genetika nije ,nego previse mislim o tome i mislim da mora sve bit savrseno pa je vjerojatno zbog toga ,nekad se znam probuditi u pola noci zbog ispita kojeg pisem ujutro a sto je najtuznije ispit nije vazan i 1 necu 100% dobit,stvarno neznam kako bih to mogao sprjeciti..
            Sila

            Comment


            • #7
              Re: Povracanje

              covjek koji nije naucen na poraze tesko se moze nositi s njima i vecinu slucajeva ne ulazi u takve situacije sto rezultira da ne riskira u zivotu a samim time niti ne dobiva zeljene rezultate ,ides probas ,nemas sta izgubiti osim ponosa ,a ponos je stvar onoga kako se ti postavis u glavi
              TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
              Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

              Comment


              • #8
                Re: Povracanje

                Originally posted by Kano
                Genetika nije ,nego previse mislim o tome i mislim da mora sve bit savrseno pa je vjerojatno zbog toga ,nekad se znam probuditi u pola noci zbog ispita kojeg pisem ujutro a sto je najtuznije ispit nije vazan i 1 necu 100% dobit,stvarno neznam kako bih to mogao sprjeciti..
                vidiš, to se meni dešavalo kad sam bio malo mlađi i manje siguran u sebe, tj. kada slika samog sebe nije bila baš u skladu sa realnošću...
                Riganje prije ispita na faxu je bilo redovito. Dok se nije počelo ponavljat i do par puta dnevno u neugodnim situacijama. Otišao sam dr kad sam počeo krv povraćat (egzorcist )) ). Uglavnom krv je posljedica puknute žilice od naprezanja a ovo ostalo je posljedica preosjetljivosti ili ako hoćeš intelektualno: hipersenzibilnosti , nesigurnosti i još neakav polaritet živca nekog je bio izokrenut...kajtijaznam.

                Cuga pljuga i kava su super za povraćat još malo više nego do sad, probaj to smanjit ili izbacit (pretpostavljam da to radiš a možda sam i u krivu). Moraš na neki način izgradit samopouzdanje i između ostalog, posjeti dr.

                Jedinstven si kakav jesi i isto tako nisi samo zbroj svojih kvaliteta jer se možeš razviti u onom smjeru i onako kako TI HOĆEŠ! Hoću reći, svatko tko je imalo otvoren je in potencia spram onog tko misli da je sve naj i netreba se mijenjati pa je isti u čistom aktu. Dakle ako si in potencia onda si u debeloj prednosti iako ti se možda ne čini tako na prvi pogled. Moramo biti zahvalni na onom što imamo i što smo zdravi s 2 ruke i 2 noge, moramo puno raditi na sebi ali se moramo naučiti i OPUSTITI. Netko je ovdje predložio da napraviš neku *****riju pa na taj način adaptiraš toleranciju i je bi se složio da je to jedan od mogućih načina da pomalo rješavaš taj problem!

                Comment


                • #9
                  Re: Povracanje

                  Originally posted by Kano
                  U tom i je problem,npr u discu pijem pice i sve normalno i pride mi zenska i odma mi se povraca lose se osjecam..
                  Kakva je situacija kad ti priđe koji muškić?
                  ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Povracanje

                    Originally posted by sthooligan
                    Originally posted by Kano
                    U tom i je problem,npr u discu pijem pice i sve normalno i pride mi zenska i odma mi se povraca lose se osjecam..
                    Kakva je situacija kad ti priđe koji muškić?

                    onda ekipa oko njih povraca.. HAHAHAHAHAAH
                    Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                    R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                    <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                    Comment


                    • #11
                      Re: Povracanje

                      Originally posted by juka
                      Originally posted by sthooligan
                      Originally posted by Kano
                      U tom i je problem,npr u discu pijem pice i sve normalno i pride mi zenska i odma mi se povraca lose se osjecam..
                      Kakva je situacija kad ti priđe koji muškić?

                      onda ekipa oko njih povraca.. HAHAHAHAHAAH
                      ali ja ozbiljno pitam, ko će znat.

                      Ali nervoza prije nekih stresnih i napetih situacija je normalana. Npr. ja isto prije ispita osjećam nervozu i nelagodu u trbuhu ali kad počnem pisat ispit ili odgovarat nervoza nestane i postanem samouvjeren i smiren. Pa makar ništa neznao to sve bacim na zezanciju i pokušam proć ispit na muljanje.
                      Tako mi je kod svih situacija.....npr. kad sam polagao za auto i motor, osjećao sam nervozu i nelagodu ali kad sam upalia auto i krenia sve je nestalo i osjećao sam se skroz normalno i položio. Isto tako situacija kod zubara, sjedim u čekaonici i lagano sam nervozan ali kad sjednem u onu stolicu sve nestane i skroz sam smiren i opušten bez straha, napetosti ili nervoze.

                      Kao šta su ti već rekli sve ti je u glavi, tako probaj sebe dovodit u neugodne situacije. Prvih par puta će ti bit neugodno, zacrvenit ćeš se ali poslje sram nestaje i nećeš imat nikakvih prepreka.
                      ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Povracanje

                        kad je vec tema povracanje...
                        svakodnevnica svih pomoraca je loše more,nevrijeme i valjanje sta dovodi do povracanja...
                        pošto sam sam u ponajgorem moru na svijetu Sjevernom moru (nemogu otvorit al vi mozete na you toubu "nord sea ruf wethwer ili bed wether" pa da vidite)...
                        i sad nikad prije kad sam bio i na manjim brodovima nego ovi na kojem sam sad nisam imao muku nego manju 2-3 obroka,al od kada imam izbalansiranu prehranu i 7-8 obroka puno veca i cesca mi je muka???
                        mogu,hoču i želim!!!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Povracanje

                          nevjerojatno!
                          ne repam o politici možda bi trebo,
                          politika je mala ljadro još je nisam jebo

                          Comment


                          • #14
                            Re: Povracanje

                            @Kano to je malo žešći problem, nikako nije normalno takvo reagiranje na stresna zbivanja.. ako si iz Zagreba probaj dobiti termin kod profesorice Rudan na Šalati na zavodu za psihološku medicinu... ona je psihoterapeut za adolescente i stvarno je odlična žena...
                            Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Povracanje

                              Originally posted by Kano
                              U tom i je problem,npr u discu pijem pice i sve normalno i pride mi zenska i odma mi se povraca lose se osjecam..
                              Kako bi ti tek bilo da ti njoj moras pric
                              faites ceci en mémoire de moi

                              Comment

                              Working...
                              X