Announcement

Collapse
No announcement yet.

Imam problema sa proljevom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam problema sa proljevom

    Imam problema sa proljevom

    Krenu sam na keto te mi je stolica bila normalna zatim 3 dana poslje uhvatila me viroza pa sam imao temperaturu veliku i dobio sam proljev (cak mi je znala izletiti KRV od naprezanja zadnji dan prije nego sto sam otisao se puniti UH) ,ali sam ostao na keto prehrani.

    U to vrijeme sam imao pojacane proljeve te sam tio se rijesiti toga i napravio dva dana punjenja te mi se stanje odma popravilo (dok sam radio punjenje koristio sam linex forte za održavanje ravnoteže crijevne flore) . kada sam odlucno da ponvno krenem sa ketom nako tih dva dana odma mi se progoršala stolica znaci proljev ali ne bas cesti i nisam imao grčeve u trbuhu kao dok sam imao teperaturu i dva dana poslje te teperature.nastavio sam sa ketom prehranom jos nabavio si medicinski uglje te danas navecer me uhvatio CRNI ko nafta lagani proljev šta me je zastrašilo.

    sta bi mi moglo biti dali sam previse opteretio crijeva,dali sam trebao uzeti 3-4 dana pazu samo sa baškotama i nekom laganom hranom (to me najvise **** jer se bojim da ne izgubim previse kg)? sta bi mogao jesti da mi se vrati stolica u normalno stanje a da nezgubi previse kg i dali bi mogao dosta jesti ili bi morao gladovati na j..benom baškotu

    unaprijed hvala
    Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

  • #2
    Re: Proljev

    Izađi iz ketoze i počni jest neka vlakna i zelen da malo crijeva prorade.
    “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

    Comment


    • #3
      Re: Proljev

      e vidis mozda je zato jer ja kada mi se desio proljev uzimao sam malo povrca jer sam brija da ce mi samo biti gore
      Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

      Comment


      • #4
        Re: Proljev

        inace sam imao +5 obroka sa povrcem
        Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

        Comment


        • #5
          Re: Proljev

          Proljev je vjerovatno zbog visokog udjela masnoća u prehrani jer si na keto. Ako se već misliš izbacit iz ketoze uzmi onda banane, jogurt i rižu.
          “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

          Comment


          • #6
            Re: Proljev

            probacu dana sa vecim udejelom povrca i manjim udljelom M znaci 55% P 45%M pa ako me bude zezalo budem izasao pa se napuni par dana sa laganom hranom pa onda ponovno
            Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

            Comment


            • #7
              Re: Proljev

              ja sam na ketu jeo samo P i M
              nista ni negativnih UH!
              znaci nista od povrca
              nisam nikada imao problema :S
              moze tebi biti da si pokupio obicnu stomacnu virozu neovisno o tome da radis keto i da si u stanju ketoze
              Originally posted by servantess
              Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

              Comment


              • #8
                Re: Proljev

                pa da napisao sam da sam ima virozu to me je unistilo a nemogu na mesu i mastima dobiti dobru stolicu da ga jeb.s tako da cu prekinut keto i 4 dana biti minmalno lagane hrane da mi se malo crijeva odmore
                Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

                Comment


                • #9
                  Re: Proljev

                  mozda je nisi "IMAO" nego je "IMAS"
                  Originally posted by servantess
                  Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                  Comment


                  • #10
                    Re: Proljev

                    Originally posted by Mario1707
                    mozda je nisi "IMAO" nego je "IMAS"
                    A vjerovatno ali nemam nikakve grceve u trbuhu,normalno se osjecam
                    Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Proljev

                      ne moras imati grceve
                      niti te treba boliti stomak
                      ja sam jednostavno prehladio bio stomak i proljev imao 5-6 dana
                      i to je to
                      Originally posted by servantess
                      Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                      Comment


                      • #12
                        Re: Proljev

                        A da to je vjerovatno taj virus jos
                        Budem malo pauzirao sa defekom 3-4 dana pa ce mo viditi kako ce biti
                        A kod doktora mi se neda ici jer mislim da bi previse ceko nalaze ite sve gluposti
                        Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Proljev

                          Par dana odmori o keto prehrane. Velike količine bjelančevina i masti mogu opteretiti probavu. Pošto si ti imao virozu bilo bi potrebno par dana krenuti na "normalnu" prehranu i uzimati linex ili neki drugi probiotik i bit će sve ok.
                          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                          I know it's hard to keep an open heart
                          When even friends seem out to harm you
                          But if you could heal a broken heart
                          Wouldn't time be out to charm you

                          November Rain, Guns and Roses

                          Comment


                          • #14
                            Re: Proljev

                            Originally posted by Dalibor
                            Par dana odmori o keto prehrane. Velike količine bjelančevina i masti mogu opteretiti probavu. Pošto si ti imao virozu bilo bi potrebno par dana krenuti na "normalnu" prehranu i uzimati linex ili neki drugi probiotik i bit će sve ok.
                            thx
                            poceo sam danas to raditi pa ce valjda na bolje mislim da vec je
                            Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

                            Comment

                            Working...
                            X