Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dal je ovo skolioza...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Dal je ovo skolioza...?

    znam da bas ovo nejde pod ovu temu, al da pitam jer sam nov i zanima me... krenuo sam u teretanu i slozio si donekle prehranu, pa mesad zanima sta ja trebam.. ja sam mislio na dijetu jer izgledam nekako debelo, al mi frend rekao da onda mi nece ostati nista od misica nego da se prvo radi na masi, pa onda na definiciji... da kako cu izdefinirati nesto cega nema.. pa me sad zanima, dal da ja jedem, radim u teretani na masi i onda poslje na definiciji, ili da sad odmah krenem na definiciju, pa onda opet kasnije na masu i onda opet na definiciju... nadam se da ste me razumili sta sam rekao.. hvala... da trenutna kilaza mi je oko 83 kile, a visok sam 184. a izgledam ovako ko na slikama... imam salo dosta po trbuhu i one sise sto me zivciraju...
    Ako ti ide predobro, pogledaj bolje. Možda ti ide nizbrdo....

    Comment


    • #17
      Re: Dal je ovo skolioza...?

      ja bi na tvom mjestu ipak malo smanjio bf pa onda krenuo sa masom...jer ovdije na slikama imas dosta ko struka...
      Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

      Comment


      • #18
        Re: Dal je ovo skolioza...?

        da to sam si i mislio.. nista fala.. budilica u 6 i trcanje po nasipu, ak nis drugo, bar mi nasip nije daleko...
        Ako ti ide predobro, pogledaj bolje. Možda ti ide nizbrdo....

        Comment


        • #19
          Re: Dal je ovo skolioza...?

          Originally posted by tomica11
          da to sam si i mislio.. nista fala.. budilica u 6 i trcanje po nasipu, ak nis drugo, bar mi nasip nije daleko...
          netrebas se sad neznam kako forsirat i zurit,spusti na neku solidnu razinu i to je to...i onda lagano na masu,sam nemoj naglo iz deficita u suficit...znaci s defke na masu...
          Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

          Comment


          • #20
            Re: Dal je ovo skolioza...?

            ok, ma ne forsiram se nit se zurim, doci ce te plocice kad tad.. imao sam prije 100 kila pa sam smrsavio na ovo kak sam sad na slikama, polako.. imam vremena.. al plocice zelim i imat cu... poceo sam jako celavit, pa ak nis drugo, bar cu imati dobro tijelo.. .. ah, da.. narucio sam dymatize elite whey, dobar? dal je dovoljno da samo ga pijem poslje treninga ili da ga ubacim i u dorucak? i da ovaj moj meni, nekak meni, nekak mi izgleda to malo previse hranu, budem sutra napisao, pa da vidite ak moze i ispravite me...
            Ako ti ide predobro, pogledaj bolje. Možda ti ide nizbrdo....

            Comment

            Working...
            X