Announcement

Collapse
No announcement yet.

Popucali ligamenti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Popucali ligamenti

    Jedno pitanje.

    Prosli tjedan, trcao sam niz stepenice, i nezgodno pao na nogu, izvrnuo je te su mi popucali ligamenti, kod noznog zgloba ja mislim. Odmah sam stavio longetu, nosim je od prosle srijede (6.travanj.), u ponedjeljak mi je zakazana kontrola. Zanima me, ako netko zna, kada cu skinuti longetu, i kada ce se noga oporaviti?

    Hvala Vam unaprijed!

  • #2
    Re: Popucali ligamenti

    Kako mi to možemo znati?
    "Neuspjeh nije opcija."

    Comment


    • #3
      Re: Popucali ligamenti

      Originally posted by Bulldog
      Kako mi to možemo znati?
      Pa momak pita samo jel netko imao slično iskustvo pa da mu odgovori koliko je njemu trajao oporavak.
      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

      I know it's hard to keep an open heart
      When even friends seem out to harm you
      But if you could heal a broken heart
      Wouldn't time be out to charm you

      November Rain, Guns and Roses

      Comment


      • #4
        Re: Popucali ligamenti

        zaebano je to stari.. ispod misec dana sigurno nije.. možda i više.. ovisi kako se budeš pridržava terapije
        Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

        R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
        <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

        Comment


        • #5
          Re: Popucali ligamenti

          evo ja da ti kažem: ja sam pre 3 -- 4 nedelje izvrnuo tako isto nogu, ali sam se očigledno manje povredio, jer nikakvu longetu nisam morao da nosim, samo sam ležao s nogom podignutom i otok je prošao za par dana. Mogu samo da kažem da me zglob i dalje boli po malo, dakle bol traje već skoro mesec dana, iako sam se manje povredio nego ti, nisu mi pucali ligamenti, samo blago uganuće. Nemoj da računaš na oporavak kraći od mesec-dva garantovano. Nije za zezanje...
          “Age is a question of mind over matter. If you don’t
          mind, it doesn’t matter.”

          Comment


          • #6
            Re: Popucali ligamenti

            Ako su baš popucali ligamenti ,neće se oporavit od mirovanja ,vjerovatno će tribat operirat ,jer kad jednom ligament pukne .......Ja sam u koljenu operira i jednom i drugom ,oporavak mi je traja po 6 mjeseci......
            Menky je napisao...
            Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

            Comment


            • #7
              Re: Popucali ligamenti

              nemoš uspoređivat to šta si ti izvrnia nogu i pucanje ligamenata jbt
              Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

              R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
              <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

              Comment


              • #8
                Re: Popucali ligamenti

                Pa reka je da su mu popucali ligamenti ,sad neznam jel on to nagađa ili je iša snimat,jer kad pukne ligament to je ajme......
                Menky je napisao...
                Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                Comment


                • #9
                  Re: Popucali ligamenti

                  Ako su ti popucali oporavak je dugotrajan. Ako si ih samo istegnuo puno brže ćeš se oporavit.
                  http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                  I know it's hard to keep an open heart
                  When even friends seem out to harm you
                  But if you could heal a broken heart
                  Wouldn't time be out to charm you

                  November Rain, Guns and Roses

                  Comment


                  • #10
                    Re: Popucali ligamenti

                    Originally posted by juka
                    nemoš uspoređivat to šta si ti izvrnia nogu i pucanje ligamenata jbt
                    ma da, znam, nego da mu predočim da i obično izvrtanje noge zahteva bar mesec-dva potpunog oporavka...
                    “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                    mind, it doesn’t matter.”

                    Comment


                    • #11
                      Re: Popucali ligamenti

                      ako su ti ligamenti popucali sa langetom neces nista rijesiti... ubiti samo gubis na vremenu...
                      to moras operirati...
                      tako je meni bilo sa koljenom... nosio prvo longetu i nista... kasnije na magnetnu.. da se vidi sta je tocno i onda na artroskopiju... poslije artroskopije drugi dan odma hodas bez staka... oporavis se kroz mjesec-dva.. onda vec lagano mozes pocet trenirat...
                      meni je to drualo jedno vrijeme i onda su mi opet popucali... sad cekam da navrsim 21god da idem na operaciju,prije kao ne mogu jer mi nisu jos dovoljno kosti narasle..
                      s tim da je meni menisk jos uz napukao...
                      ali idem u teretanu,igram nogomet koda mi nista nije... tu i tamo zna ˝preskocit˝ malo ali nista strasno...

                      Comment


                      • #12
                        Re: Popucali ligamenti

                        nisan tebi reka roberto. ..

                        usput vege pita je za longetu.. a šta se oporavka tiče.. ka šta tie roberto reka.. ako si ih dobro zajeba.. operacija + terapije.. ko zna koliko.. ovisi i o tebi
                        Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                        R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                        <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                        Comment


                        • #13
                          Re: Popucali ligamenti

                          Ja kad sam tako ligamente shebo, 7 dana sam imao longetu običnu, i skinuo ju jer me više nije boljelo ništa.
                          Neki gledaju na neke stvari koje su se dogodile i kažu "ZAŠTO", ja pak sanjam o stvarima koje nisu i kažem " ZAŠTO NE "

                          Comment


                          • #14
                            Re: Popucali ligamenti

                            očito nisu bili ligamenti
                            Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                            R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                            <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                            Comment


                            • #15
                              Re: Popucali ligamenti

                              Originally posted by Crasher1504
                              Jedno pitanje.

                              Prosli tjedan, trcao sam niz stepenice, i nezgodno pao na nogu, izvrnuo je te su mi popucali ligamenti, kod noznog zgloba ja mislim. Odmah sam stavio longetu, nosim je od prosle srijede (6.travanj.), u ponedjeljak mi je zakazana kontrola. Zanima me, ako netko zna, kada cu skinuti longetu, i kada ce se noga oporaviti?

                              Hvala Vam unaprijed!
                              2-6 mjeseci
                              meni je ligament povukao kost (te mi je odvojio jer je kao navodno ligament bio prejak da pukne)
                              nosao sam longetu mjesec dana i skinuo je
                              oporavak je trajao jedno 2-3 tjedna
                              Originally posted by servantess
                              Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                              Comment

                              Working...
                              X