Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nizak tlak

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nizak tlak

    e ovako imam 17 godina, 186 cm sam visok i 93-4 kg
    jucer sam mijerio tlak i bio je 97/61, meni se to čini prenisko, zna mi se dogodit nekad da mi se vrti u glavi kad se onako naglo ustanem . jel tlak prenizak? i sta mogu ucinit ga podignem?
    Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

  • #2
    Re: Nizak Tlak

    znam da sol dize
    Originally posted by servantess
    Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

    Comment


    • #3
      Re: Nizak Tlak

      Odi kod doktora..čemu zezanje sa zdravljem nejde ovo samo tebe nego večinu u zadnje vrijeme koji traže lijek na forumu

      Comment


      • #4
        Re: Nizak Tlak

        nista nego rissu dati da otvori paypal account i ovdje pocne naplacivati lijecnicke savjete
        Originally posted by servantess
        Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

        Comment


        • #5
          Re: Nizak Tlak

          i meni je isto izmiren niski.. još niži nego tebi..al ja evo pri kraju s mononukleozom i anemijom (ugl to je razlog).. sutra počinjem trčkarat haha.. soli hranu i jedi juhe dosta.. samo ne drljave one da im dno nevidiš od masti.. napuniš lonac vode, pileća prsa, četvrtinu kapule, malo maslinovog, jedan kumpir, malo selena, 2 tikvice, i karote.. i to tie to..
          Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

          R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
          <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

          Comment


          • #6
            Re: Nizak Tlak

            Originally posted by Boban
            e ovako imam 17 godina, 186 cm sam visok i 93-4 kg
            jucer sam mijerio tlak i bio je 97/61, meni se to čini prenisko, zna mi se dogodit nekad da mi se vrti u glavi kad se onako naglo ustanem . jel tlak prenizak? i sta mogu ucinit ga podignem?
            ti digitalni tlakomjeri nisu precizni, a i tlak je općenito jako varijabilan... nemaš razloga za zabrinutost.. svako tko se naglo ustane iz stanja mirovanja može osjetit da mu se zavrti u glavi... nikakav dodatan unos soli nije ti potreban, unosi samo dovoljno tekućine, minimalno 2L dnevno.. tjelesna aktivnost uvijek dobro djeluje na krvni tlak a ako je intenzivnija onda trebaš više tekućine unosit jer se perspiracijom i znojenjem gubi...
            Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

            Comment


            • #7
              Re: Nizak Tlak

              Originally posted by riss
              Originally posted by Boban
              e ovako imam 17 godina, 186 cm sam visok i 93-4 kg
              jucer sam mijerio tlak i bio je 97/61, meni se to čini prenisko, zna mi se dogodit nekad da mi se vrti u glavi kad se onako naglo ustanem . jel tlak prenizak? i sta mogu ucinit ga podignem?
              ti digitalni tlakomjeri nisu precizni, a i tlak je općenito jako varijabilan... nemaš razloga za zabrinutost.. svako tko se naglo ustane iz stanja mirovanja može osjetit da mu se zavrti u glavi... nikakav dodatan unos soli nije ti potreban, unosi samo dovoljno tekućine, minimalno 2L dnevno.. tjelesna aktivnost uvijek dobro djeluje na krvni tlak a ako je intenzivnija onda trebaš više tekućine unosit jer se perspiracijom i znojenjem gubi...
              u pravu je riss, okani se soli, to je zlo puno tečnosti takođe diže pritisak, a nije nezdravo
              “Age is a question of mind over matter. If you don’t
              mind, it doesn’t matter.”

              Comment


              • #8
                Re: Nizak Tlak

                Meni se češće zna zavrtiti u glavi ko da ću pasti u nesvijest i onda si pojedem bananu ili ako imaim u blizini popijem glukozu u vodi.Prije 3-4 godine sam pao u nesvijest i onda su mi operirali slijepo crijevo i zadnji put je bilo prije 2 godine kad sam imao temp. i srušio se u kupaonici.Išao sam doktoru za ovaj slučaj prije 2. god. pa mi je rekao da to nije ništa,da pijem samo dosta vode i da je to to
                A gde su noge?

                Comment


                • #9
                  Re: Nizak Tlak

                  Originally posted by Mackiel
                  Meni se češće zna zavrtiti u glavi ko da ću pasti u nesvijest i onda si pojedem bananu ili ako imaim u blizini popijem glukozu u vodi.Prije 3-4 godine sam pao u nesvijest i onda su mi operirali slijepo crijevo i zadnji put je bilo prije 2 godine kad sam imao temp. i srušio se u kupaonici.Išao sam doktoru za ovaj slučaj prije 2. god. pa mi je rekao da to nije ništa,da pijem samo dosta vode i da je to to
                  e to što ti se vrti je nedosotatak UH, to je druga priča meni se to ne događa jer ne idem na trening bez nekoliko banana pre, ponekad i u toku treninga... samo gledam da ne jedem pre čučnjeva i DL... Inače, meni se nesvestilo od velikih težina na DL, pa sam odustao od jurenja težine tu... džaba ti BB ako u da se onesvestim u teretani. Tako da sad stavim manje težine i radim malo više ponavljanja i molim lepo
                  Samo sam dvaput pao u nesvest i nije nimalo bilo prijatno, kao da se rastavljaš sa životom. Oba puta je bilo od straha kad sam vadio osmice kod zubara, a nije me ni bolelo, nego mi pripala muka od testerisanja osmice na pola pre vađenja bljak
                  Nego, vratimo se na temu: bolje je imati nizak pritisak nego visok, samo treba znati kako mu doskočiti, a kod mene je to pijenje puno vode i malo trčanja pre teretane, ili one vežbe kao na času fizičkog, jumping jacks su najbolji za dizanje pritiska u roku par minuta
                  “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                  mind, it doesn’t matter.”

                  Comment


                  • #10
                    Re: Nizak Tlak

                    evo danas sam mjerio s nekim točnijim tlakomjerom i izmjereno je bilo 125/63 ovaj mi se drugi čini dost nizak.
                    Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                    Comment

                    Working...
                    X