Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ako se ima problema s aknama, da se ne uzima glukoza

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako se ima problema s aknama, da se ne uzima glukoza

    Imam još jedno pitanje. pročitao sam da ako se ima problema s aknama, da s ene uzima glukoza. Koliko ima u tome istine i što napraviti?

    Unaprijed hvala

  • #2
    Re: Ako se ima problema s aknama, da se ne uzima glukoza

    mene ubija žgaravica od glukoze... al s aknama nemam problema :P
    Originally posted by Songoku
    najbolji pwm je burek

    Comment


    • #3
      Re: Ako se ima problema s aknama, da se ne uzima glukoza

      nemoj ti ist slatko, čokolada i tih *****rija .. pij puno vode ako imaš priliku posjeti saunu koi put i otić će..
      Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

      R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
      <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

      Comment


      • #4
        Re: Ako se ima problema s aknama, da se ne uzima glukoza

        Nabavi cink. Ili kao ZMA, ili posebno uzimaj Zn, Mg i B6.
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #5
          Re: Ako se ima problema s aknama, da se ne uzima glukoza

          akne su najvise od stresa 90% a od hrane 10 % max....ako imas bas idi na neke tretmane ja cu ici uskoro izadje me oko 800 kn i nadam se da ce se sredit bar je ovom jednu decku a imao je isto akni kao i ja sad

          Comment


          • #6
            Re: Ako se ima problema s aknama, da se ne uzima glukoza

            Svaka pomoć je dobrodošla, zar ne:

            http://www.tportal.hr/portalplus/teen/6 ... steva.html

            Comment


            • #7
              Re: Ako se ima problema s aknama, da se ne uzima glukoza

              Originally posted by MegaMegaBadBoy
              akne su najvise od stresa 90% a od hrane 10 % max....ako imas bas idi na neke tretmane ja cu ici uskoro izadje me oko 800 kn i nadam se da ce se sredit bar je ovom jednu decku a imao je isto akni kao i ja sad
              ma lijepo si ti to podijelio na postotke, al nije to baš tako... ima hrana utjecaj na akne al pravi uzrok je hormonske promjene u pubertetu i higijena kože koja mora bit pojačana u tom razdoblju... izbacio ti šta god opet bi s tim imao problema... ovih 800 kn bolje uloži u lonsione i sapune za par godina nego za te njihove tretmane nakon kojih ćeš opet imat problem ako ne čistitš dovoljno... kod nekih kod kojih je jako izraženo onda jedino što pomaže su tablete koje se dobiju kod dermatologa...
              ajd da baš skroz ne marginaliziram hranu, nije dobro jest čokoladu, čips i slične stvari... nećemo sad bit paranoidni i izbacivat glukozu
              Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

              Comment


              • #8
                Re: Ako se ima problema s aknama, da se ne uzima glukoza

                meni prištići izbiju nenormalo od glukoze, ja je svrstavam pod junk jer em šta me deblja, em me ne zasiti a pojedem 300 kcal tj. 70g praška i još dobijem prištiće od nje, no no

                živjeli kompleksni uglkjikohidrati
                Chill bro

                Comment


                • #9
                  Re: Ako se ima problema s aknama, da se ne uzima glukoza

                  Ja ih dobivam od pretjerano masne hrane... As simple as that...
                  Znaci pizza, jeftina cokolada i sl. i eto sutra vec puna faca... Perem life valjda 5 puta dnevno, sve moguce kreme sam probao, sada sam dobio od nekog travari neki domaci mix, no kao nesmijes stiskat nista dok se tim mazes (mjesec dana), a glupo mi hodat po cesti sa onim velikim cvaljama, pa sad sta bude vidjet cemo... a nadam se da ce za najvise koju god prestat samo od sebe
                  -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                  Napreduje se... Avatar^^

                  Comment

                  Working...
                  X