Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretana i prehlada (grlobolja)?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teretana i prehlada (grlobolja)?

    Pozdrav ekipa!
    Htio bih čuti vaše mišljnje i iskustva vezana za odlazak u teretanu u vrijeme kada ste malo prehlađeni... Mene malo muči grlobolja, nemam temperaturu i osjećam se skoro potpuno zdravo pa me zanima hoću li pogoršati situaciju ako odradim pošten trening ili baš moram pauzirati par dana?
    toplo se nadam da ne moram odmarati

  • #2
    Re: teretana & bolest?

    Mene osobno prehlada nemože sprećit da odem u teretanu nit mi se stanje pogorša...sad sve na tebi kako se osjećaš il pauziraj malo dok te neprođe ili dalje rokaj...

    Comment


    • #3
      Re: teretana & bolest?

      ok, hvala, pičim ja sutra u gym

      Comment


      • #4
        Re: teretana & bolest?

        ja bih išao u gym ako se već osećaš sposobno, ali s obzirom da si "načet" već, ne bih se iscrpljivao, samo bih odradio trening sa blagim intenzitetom
        “Age is a question of mind over matter. If you don’t
        mind, it doesn’t matter.”

        Comment


        • #5
          Re: teretana & bolest?

          ok, hvala, neću puno

          Comment


          • #6
            Re: teretana & bolest?

            moj savjet,ako nemas temperaturu ili tako nes odi ak si sposoban,al ako osjetis i malo da nebi mogao i temperatura ti malo skoci ostani doma i odlezi to...ja sam ovu zimu tako imao 37,3 temp kojih 3 tjedna i trenirao sam tako jer nisam htio stat mislio sam proci ce,sve do jednog dana dok me nije posteno skrpalo na 2 tjedna...
            Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

            Comment


            • #7
              Re: teretana & bolest?

              kod mene je totalno drugacije nego kod vecine...npr bio sam nako malo smrculjav i kasljao i isao par treninga i odma temperatura jos veci kasalj ,nos curi kao.....zato sad kad krenem o5 u gym ako bude nesto stanem odmorim dok se ne smiri pa nastavim :P nece gym nikud pobjeci a zdravlje moze i hoce samo je pitanje vremena

              Comment


              • #8
                Re: teretana & bolest?

                Originally posted by marink
                moj savjet,ako nemas temperaturu ili tako nes odi ak si sposoban,al ako osjetis i malo da nebi mogao i temperatura ti malo skoci ostani doma i odlezi to...ja sam ovu zimu tako imao 37,3 temp kojih 3 tjedna i trenirao sam tako jer nisam htio stat mislio sam proci ce,sve do jednog dana dok me nije posteno skrpalo na 2 tjedna...
                nazalost i u mene slicna situacija bila...samo sto je otislo na mjesec dana
                kasno sam shvatio da imam upalu sinusa,grla i os uz to neku bakteriju

                Comment


                • #9
                  Re: Teretana i prehlada (grlobolja)?

                  evo samo da sad i iz vlastitog oskustva potvrdim, za one koji imaju slične probleme i nedoumice...
                  odradio sam trening, malo opreznije i slabije nego inače i stvarno mi je pomoglo. poslije teretane sam se osjećao skoro kao nov. dan poslije sam odradio još jedan kvalitetan trening i tad sam već bio potpuno zdrav...
                  uglavnom, kada se nalazite u stanju kad ne znate jeste li zdravi ili vas hvata neka prehlada, odite u teretanu i probajte trenirati. ako uspijete završiti trening bez forsiranja, sigurno će vam biti bolje ako ne ide, ništa, odmorite par dana da to poslije ne bi vukli tjednima...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Teretana i prehlada (grlobolja)?

                    otiđeš bolestan u teretanu, zaraziš cijelu ekipu i par dana nema gužve u teretani...
                    Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Teretana i prehlada (grlobolja)?

                      evo već par dana pod upalom grla i redovito sam u gymu, odrađujem treninge bez ikakvog smanjivanja intenziteta, volumena i ostalog..

                      al ne slušajte mene, ja sam fanatik po tom pitanju tako da radije ostajte doma
                      https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                      Overload Strength team

                      Comment


                      • #12
                        Re: Teretana i prehlada (grlobolja)?

                        nema ti smisla ić u teretanu ako si iscrpljen ili ako te boli nešto. Organizam ti se neće bit sposoban regenerirati i izliječit od bolesti u isto vrijeme, uzmi par dana i odmori pazi na prehranu, povećaj malo doze vitamina C i čekaj da prođe bolest.

                        Ako si redovno trenirao dobro će ti doć ta pauza za još veći napredak kad se vratiš treningu.
                        “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                        Comment

                        Working...
                        X