Announcement

Collapse
No announcement yet.

pristići - pomoc

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: pristići - pomoc

    Originally posted by Aronnax
    Originally posted by VelikiBlek
    Nek ti doktorica propiše Minocyclin antibiotike.....ma koliko pazio na prehranu nece ti to puno pomoći
    Nazalost moram se slozit! :/
    I ja, nije toliko do prehrane definitivno, povuci ce se s vremenom, cuvaj novce za whey i sta god te cini sretnim jer kad gledas smetaju te samo zbog cura jer njima je to fuj, tak da fino zabrij da ne postoje cure i miran si
    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

    Comment


    • #17
      Re: pristići - pomoc

      Roccautane je lijek koji pomaže u 95 posto slučajeva ali je pije od 12 do 16 tjedana ,a potpuno poboljšanje je tek nakon 6 mjeseci,ima dosta nesupojava i pije se samo kad je baš kritično neizlječivo stanje ...A vade se nalazi krvi i mislim srca...
      Menky je napisao...
      Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

      Comment


      • #18
        Re: pristići - pomoc

        Originally posted by hardstyle91
        I ja, nije toliko do prehrane definitivno, povuci ce se s vremenom, cuvaj novce za whey i sta god te cini sretnim jer kad gledas smetaju te samo zbog cura jer njima je to fuj, tak da fino zabrij da ne postoje cure i miran si
        najbolje da onda predjem u *****e?

        a sto se tih antibiotika tice u kolikom vremenskom periodu se vide rezultati?

        Comment


        • #19
          Re: pristići - pomoc

          Originally posted by robertost
          Roccautane je lijek koji pomaže u 95 posto slučajeva ali je pije od 12 do 16 tjedana ,a potpuno poboljšanje je tek nakon 6 mjeseci,ima dosta nesupojava i pije se samo kad je baš kritično neizlječivo stanje ...A vade se nalazi krvi i mislim srca...
          htio bi da mi nestanu pristici do ljeta, ali po ovom vidim da je to bas i nemoguce, tak da vjerovatno necu uzimat te tablete iz razloga sto mi se ''ne isplate'', a i dosta su stetne

          Comment


          • #20
            Re: pristići - pomoc

            Pitaj dermatologinju za vitamin H da piješ!

            Izbjegavaj mlijeko (kupovno).

            "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

            Comment


            • #21
              Re: pristići - pomoc

              Originally posted by vea
              Pitaj dermatologinju za vitamin H da piješ!

              Izbjegavaj mlijeko (kupovno).
              Valjda misliš vitamni A (to je Roacutaanne u principu).

              Što se tiče kad počinje djelovat....Roacutanne nakon 2mjeseca, mynocyclin i prije ako stanje nije ekstremno...

              Sumnjam da bi ti sad ijedna dermatologica propisala neke tabletice jer su obe gore navedene osjetljive na jako sunce(obično se piju u zimskom periodu kad nema velikog sunca i vrućina), i mogu ti nastati pjegice.....postoji neki sručni naziv ali ne mogu se sad sjetit...
              Što se tiče hrane 3 najveća uzročnika su : 1,mlijeko, 2.orašasti plodovi i 3.masnoće iz tipa lisnatog peciva.

              Ali to je samo u teoriji....zajebi paženje na hranu...uživaj u životu....najesen idi kod dermatologice i rješiš to do nove godine
              Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

              Comment


              • #22
                Re: pristići - pomoc

                Probaj argan ulje

                http://www.arganoilshop.com/argan-oil-benefits/

                Comment


                • #23
                  Re: pristići - pomoc

                  Hvala svima na odgovorima, ali onda cu na jesen otic kod dermatologa kao sto je VelikiBlek rekao. Jos cu se malo raspitati dal ima neka krema(djelotvorna) pa probat s tim.

                  Comment


                  • #24
                    Re: pristići - pomoc

                    Originally posted by vea
                    Izbjegavaj mlijeko (kupovno).
                    Odlicno u teoriji, ali mi koji doma nemamo mjesta za kravu nemamo nazalost drugog izbora!

                    Inace, meni je stara pitala dermatologicu u klaicevoj i preporucila mi je neku Dr. Wolff kremu (ima jos neko ime koje sam zaboravio), i malo se povuce, no lice mi se toliko zacrveni kak da sam ga šmirgl papirom brusil! Klindamicin super tu i tam za ocistit lice i dobar nakon stiskanja, no dugotrajnog ucinka nema, dapace koza se navikne. Ulje od majcine dusice dobro kao i laneno, no od nijednog nikakvi znacajni rezultati, smiri se koza nakon za vrijeme mazanja, no i dalje iskacu. Sad sam od nekog travara dobio neki pripravak i no isto kao i ova ulja. Pokusat cu sa tim antibioticima izgleda! Sto se tice kozmeticara, to mi nepada napamet, tamo me buši iglom, gore nego kada si doma sam stisnem. Sto se hrane tice jedino pomaze manje masnoga jest... Imam skoro pa 16 god, nadam se da ce proc uskoro
                    edit: zaboravio sam, u DMu ima od Balee onaj kao neki roll-on onak metalna kuglica na vrhu, e to je super za susit ih. Znaci namazes jednim od ovih ulja i onda preko sa tim i to je jos najbolje od svega!
                    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                    Napreduje se... Avatar^^

                    Comment

                    Working...
                    X