Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako se riješiti bubuljica?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako se riješiti bubuljica?

    Pozdrav,zna li ko način kako se brzo riješiti bubuljica pls pomozite
    PROFESIONALNI B.B.

  • #2
    Re: Kako se riješiti bubuljica?

    Otidji dermatologu.

    Comment


    • #3
      Re: Kako se riješiti bubuljica?

      al dermatolog ne radi do ponedeljka
      http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

      Comment


      • #4
        Re: Kako se riješiti bubuljica?

        Originally posted by Joe
        al dermatolog ne radi do ponedeljka


        Evo pa čitaj: viewtopic.php?f=58&t=9071
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #5
          Re: Kako se riješiti bubuljica?

          ma daj sinko kani se dermatologa i pusti da te prođe pubertet...a do onda iskoristi test MAX!
          Originally posted by Jurica
          ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

          Comment


          • #6
            Re: Kako se riješiti bubuljica?

            Originally posted by BUILDER
            Pozdrav,zna li ko način kako se brzo riješiti bubuljica pls pomozite
            pocni jebavat pa ce proc, a ako vec ***** ne vidin u cemu je problem

            Comment


            • #7
              Re: Kako se riješiti bubuljica?

              Odi nekom dobrom dermatologu da ti postavi točnu dijagnozu kože i uzrok. Koristi što ti prepiše, a ja ti preporučam i kozmetičarku čiščenje i dermu (a može i laser) to će ti odmah znatno popravit kožu. Najbolja linija ikad za kožu su proizvodi od dermalogice koje možeš naručit preko interneta ili kozmetičarke (nevjerujem ni da čak u ljekarni ima) i zdravo jedi (ne jedi previše masnog) ... i rezultati bi trebali doć. Ako imaš neki veći problem možda ti kozmetičarka prepiše neki lijek (dercome clear najčešće, obično onda odmah prođu, samo treba dosta koži da se oporavi jer prvih mjesec dana se ful guli i to izgleda grozno, ali poslije se pokaže vrijedno svega)...

              Comment


              • #8
                Re: Kako se riješiti bubuljica?

                oće se to pojavit od mliječnih proizvoda, od proteina i šećera, može svašta bit
                http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                Comment


                • #9
                  Re: Kako se riješiti bubuljica?

                  smanji unos masnog i šećera, svako jutro i večer peri lice vodom i sapunom, ne prtljaj po licu i ne stišći prišteve, nakon treninga se obavezno istuširaj + još nekakva krema protiv toga (to neću niš reklamirat jer postoji brdo raznih vrsta i o tvom licu ovisi kako će na šta reagirat). ali prehrana ima veliku ulogu, pazi šta jedeš

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kako se riješiti bubuljica?

                    http://www.building-body.com/forum/v...hp?f=58&t=9071

                    Ima već jedna slična rasprava, pogledaj malo.
                    “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kako se riješiti bubuljica?

                      ja ti preporucujem losion sa klindamicinom , imao sam problema proteklih godinu dana sa aknama (bubuljicama) koristio sam mnoge skupe preparate i kad sam naisao na ovaj jedini je valjao za tjedan dana ti ocisti perfektno lice , kosta oko 25 kn ..

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kako se riješiti bubuljica?

                        Originally posted by Joe
                        oće se to pojavit od mliječnih proizvoda, od proteina i šećera, može svašta bit
                        e, ajde da ne bude da sam jedini koji ovako misli... slažem se sa Joe. Bitno je da jedeš dosta voća i povrća SVEŽEG.
                        Samo, pored onoga što unosiš unutra važno je i ono što nanosiš spolja na kožu. Moje iskustvo je da se ne treba često tuširati, možda svaki 2. ili 3. dan. Onda ne treba koristiti sapun, dezodoranse, kreme, naročito kreme za sunčanje, a treba se i sunčati što više (naravno u normalno vreme, ne između 12 i 16 h... Ako baš moraš da se sapunjaš, kupi ALNATURA proizvode iz DM- bez boja, od prirodnih organskih sastojaka, super su
                        “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                        mind, it doesn’t matter.”

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kako se riješiti bubuljica?

                          Originally posted by vege
                          Originally posted by Joe
                          oće se to pojavit od mliječnih proizvoda, od proteina i šećera, može svašta bit
                          e, ajde da ne bude da sam jedini koji ovako misli... slažem se sa Joe. Bitno je da jedeš dosta voća i povrća SVEŽEG.
                          Samo, pored onoga što unosiš unutra važno je i ono što nanosiš spolja na kožu. Moje iskustvo je da se ne treba često tuširati, možda svaki 2. ili 3. dan. Onda ne treba koristiti sapun, dezodoranse, kreme, naročito kreme za sunčanje, a treba se i sunčati što više (naravno u normalno vreme, ne između 12 i 16 h... Ako baš moraš da se sapunjaš, kupi ALNATURA proizvode iz DM- bez boja, od prirodnih organskih sastojaka, super su
                          Znači da se perem svaka 3 dana i to bez sapuna!? Onda ce mi pristevi bit najmanji problem kad ce me ionako svi zaobilaziti u krugu od 6 metara!
                          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                          Napreduje se... Avatar^^

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kako se riješiti bubuljica?

                            Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kako se riješiti bubuljica?

                              Originally posted by Uno
                              Otidji dermatologu.
                              ima san ih i ja....dermatolog toliko i ne pomaze ..bia san kod dva....
                              i oba su mi rekla da se ostavin teretane i da ne pijem proteine....tili su mi prisit i nesto jace od proteina..... IDIOTI..... jos me i napala ...xd
                              meni se uglavnon uvijek pojave nakon prvog kupanja u moru...i to vecinom bude 4-5 mijesec.....koza mi je izgleda osjetljiva pa sunce kad je sprzi valjda je iritira...tako mi je rekla zene u apoteci...i izgleda da nisan jedini sa slicnim problemom...uglavnom nakon 2-3 tjedna prodju same
                              There are no limits. There are plateaus, but you must not stay there, you must go beyond them. If it kills you, it kills you. A man must constantly exceed his leve

                              Comment

                              Working...
                              X