Announcement

Collapse
No announcement yet.

Usporavanje metabolizma za dobivanje neke mase?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Usporavanje metabolizma za dobivanje neke mase?

    trebam par dobrih savjet ..pošto sam mršav i imam dosta brz metabolizam mislim da mi ključna stvar usporit ga za dobivanje neke mase
    ***** sve ako ne *****

  • #2
    Re: usporavanje metabolizma

    nije ti ključ usporit metabolizam nego počet jest nešto kvalitetno i trenirat
    “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

    Comment


    • #3
      Re: usporavanje metabolizma

      Originally posted by sixx
      trebam par dobrih savjet ..pošto sam mršav i imam dosta brz metabolizam mislim da mi ključna stvar usporit ga za dobivanje neke mase
      brz metabolizam i je prava stvar! samo treba puno papat i trenirat
      Originally posted by Jurica
      ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

      Comment


      • #4
        Re: usporavanje metabolizma

        puno papat šta se podrazumjeva pod puno treba znat kolko jest nije samo puno da ne dolazi bezveze do bacanja hrane... probal sam 2 tjedna jest po 6-7 krutih obroka (bez ikakvih suplimenata) dnevno prekinul sam jer više nisam mogel podnest želudac non stop opterećen napuhnut ko žaba ..kak sam rekel dosta više 2 tjedna nisam došel k sebi gadilo mi se sve jednostavno nemaš volju jest ništa šta staviš u usta ide ti na povračanje tak da sam se sjebo gadno i rekel više nikad takvih muka... (jednostavno moj organizam nije to mogel prihvatit) dobil sam oko 2 kg kojem sam izgubil kroz tih ostalih dva tjedna (ipak treba shvatit da nemogu ja jest od 70+ kg kolko isto ko neki profesionalac od 90 kg)
        ja mislim da je da 190 gr proteina dnevno dovoljno za moju kilažu kroz 3 kruta obroka 90 gr proteina i kroz 3 obroka suplimenata 100 gr proteina
        ***** sve ako ne *****

        Comment


        • #5
          Re: usporavanje metabolizma

          Doručak, obrok prije i poslije treninga i pred spavanje - mislim da to zbilja nije previše. Uostalom, gledaj da ti večina P bude iz hrane, a ne suplemenata - jer oni su ipak samo nadopuna prehrani.
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • #6
            Re: usporavanje metabolizma

            to je uredu tako i radim slično
            ***** sve ako ne *****

            Comment


            • #7
              Re: usporavanje metabolizma

              između svakog krutog dođe dodatak tak da je raspoređeno svaka 2 do 3 sata unos neki
              ***** sve ako ne *****

              Comment


              • #8
                Re: Usporavanje metabolizma za dobivanje neke mase?

                kupi pola kila rize i pola kila piletine
                pola kila posnog i pola kila zobi
                zobi ujutro sa vodom i wheyom
                5 ostalih obroka nek ti budu piletina i riza
                prije spavanja posni sir i maslinovog ulja jusnu kasiku
                to je to
                nema carobnog stapica
                treba jesti
                Originally posted by servantess
                Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                Comment

                Working...
                X