Announcement

Collapse
No announcement yet.

Test urina prije operacije, proteini...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Test urina prije operacije, proteini...?

    Idem za kojih tjedan-dva na nekakav test urina posto idem na neku jednostavniju operaciju onda. Uglavnom, sada mi kaze majka da mi nesmije biti proteina u mokraci inace se odgadja operacija. Treba li me to opterecivati ili nemam brige? Molim neka iole strucna misljenja. No ono sto me takode brine je moze li tamo doci do problema zbog uzmanja Jack3Da?
    Hvala!
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

  • #2
    Re: Test urina

    aminokiseline se u americi uzimaju i prije i poslije operacije
    nista se ti ne brini
    ne moze doci do nikakvih komplikacija radi uzimanja jack3da

    osim ako ga uzimas previse
    tj 2-3 mjerice prije treninga
    Originally posted by servantess
    Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

    Comment


    • #3
      Re: Test urina prije operacije, proteini...?

      Originally posted by Aronnax
      Idem za kojih tjedan-dva na nekakav test urina posto idem na neku jednostavniju operaciju onda. Uglavnom, sada mi kaze majka da mi nesmije biti proteina u mokraci inace se odgadja operacija. Treba li me to opterecivati ili nemam brige? Molim neka iole strucna misljenja. No ono sto me takode brine je moze li tamo doci do problema zbog uzmanja Jack3Da?
      Hvala!
      ima san isti problem, vadi san krv i sve je bilo u redu iako san konzumira vece kolicine wheya i kreatina

      Comment


      • #4
        Re: Test urina prije operacije, proteini...?

        Ok, hvala onda! Ma mislim da nebi smjelo biti problema sto se proteina tice, ionako ihne konzumiram nego do 2g/kg, rijetko preko, a jack neuzimam redovito, samo pred natjecanja...
        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
        Napreduje se... Avatar^^

        Comment


        • #5
          Re: Test urina prije operacije, proteini...?

          Mislim da ti se to misli na bjelančevine koje ako su prisutne u većem broju, znače da se događa neki upalni proces u tijelu.

          I mislim da ti to nema veze wheyom, aminokiselinama i sl. Ali, može biti vezano uz iscrpljujuću aktivnost.

          Comment


          • #6
            Re: Test urina prije operacije, proteini...?

            Baš sam nedavno vadio krv i mokraću, rezultati su naravno dobri.
            Oko 14 sati prije vađenja ne bi trebalo jesti; to je natašte, a ja sam jeo u 23.00 piletinu i jaja pa sam imao ureu i kreatinin bliže gornjoj granici. Znači u 18h zadnji obrok da bi bilo natašte i onda mora biti OK.

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: Test urina prije operacije, proteini...?

              Intenzivan tjelesni napor može izazvati blagu proteinuriju koja prođe za 1-2 dana i nije opasna. Ali možda je sigurnije da ne vježbaš jedan ili dva dana prije davanja urina.
              Željezo mi je u krvi!

              Comment

              Working...
              X