Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cell Tech Hardcore - Muscletech

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cell Tech Hardcore - Muscletech

    E ovako, prije nekoliko dana kupio sam kao sto u naslovu vidite Cell Tech Hardcore od firme Muscletech, i iskreno da vam kazem, fino sam ga platio..Sreca bio je na popustu 85KM.. Narucio sam ga preko jednog jarana iz teretane, on mi ga je sutri dan donio i rekao da mu je ona prodavacica tamo iz shopa za ove suplemente rekla da je to pravo jako, da po pravilu nebi smio ni onaj koji ima 21 god. to piti..Ali eto, mene svi ubjedjuju da u tome nije fazon, nego u izgradnji misica, a mislim da sam ga dovoljno izgradio, idem u teretanu 8-9 mjeseci, i tek sam sada poceo da pijem taj kreatin.. Sad sam kao u fazi punjenja, pijem izjutra po jednu porciju i poslije treninga.. Ali me stalno muci ona pomisao da mi se nesto desi, npr. nesto u jetri, i tako te druge stvari.. Ja imam 15 god, visok sam 187 cm, i tezak 87-88 kg... Pijem ga ima 2 dana, ali kao sto kazem, stalno me muci ta pomisao da mi se nesto desi, naravno, mislim na moje zdravlje.. Ako mi neko moze dati neki strucan savjet, a ne one klasicne savjete : "Ti nemas 18 god. i ne smijes ti to piti".. Pa kad ovako malo bolje pogledam, u mene u teretani, ima likova, ono bas dobro gradjeno tijelo i nabildano, a pili su te suplemente.. U mene jedan komsija, sada imam 17 god, ja mislim, ono bas je razvijen, poceo je da pije od svoje 15-te. godine.

    Molim nekoga za strucan savjet..


    Hvala

  • #2
    Re: Cell Tech Hardcore - Muscletech

    Kreatin ko kreatin. Na nekom ce djelovati na nekom nece. Postoje istrazivanja da ne djeluje na tinejdžere do 18-este valjda zbog niske razine metaboličkih funkcija. Uglavnom nece ti nista biti, smijes uzimati, a vidjet ces hoce li djelovati...

    Comment


    • #3
      Re: Cell Tech Hardcore - Muscletech

      Pretražnik

      viewtopic.php?f=2&t=1815&hilit=Cell+Tech
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment

      Working...
      X