Announcement

Collapse
No announcement yet.

Unutarnji hemeroidi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Unutarnji hemeroidi

    ovako, imam jedan problem, o kojem mi je i malo nezgodno pisati..
    ali mi je potrebna vasa pomoc, jer pocinje da bude prilicno nepodnosljivo.

    imam problem sa unutrasnjim hemoroidima.
    ja sam skoro siguran da je do toga doslo prije 2-3 sedmice,..bio sam u trci, nisam imao rvemena da spremam fino obroke.
    puno proteina se unosilo,..a vlakana nista,..nesto samo sitno zobenih ujutru,..
    vjerovatno je napravilo probleme sa probavom, sto je i meni malko otezavalo ''posao'' i to je to..
    uglavnom jedan dan je doslo i do krvarenja..
    prije deset dana sam navalio na vlakna zestoko svaki dan, i na jos vise vode, ejr sam citao da to pomaze,..ako nista sto ce probava biti bolja, i nece pogorsavati stanje.
    pocelo je bilo da se popravlja zadnjus edmicu dana... do jutros,..opet sam imao problema, opet krv..i sad bolovi.
    pa dal neko od vas zna sta bi moglo da se radi tu...kod doce mi se ljudi ne ide stvarno, i suvise mi je neugodno to,..osim ako bi doslo do toga da postane stvrno nepodnosljivo.
    pa molim vas da mi pomognete ako neko ima kakvu korisnu informaciju, savjet..
    hvala

  • #2
    Re: Molim clanove za pomoc

    nema ti sta bit neugodno, doktorima je to posao, hitno u doktora po strucnu pomoc a ne ljecit se po forumima

    Comment


    • #3
      Re: Molim clanove za pomoc

      idi kod doktora, oni to viđaju svaki dan, šta ti je. imaš i neke kreme u ljekarni, al će ti doktor vjerojatno dat uputnicu pa dobiš besplatno. ne kužim šta ti se još treba desiti da potražiš stručnu pomoć

      Comment


      • #4
        Re: Molim clanove za pomoc

        hehe ma znam ljudi jebga u pravu ste,..
        al sta cu, fakat bi mi bilo neugodno to,..

        Comment


        • #5
          Re: Molim clanove za pomoc

          stavi škartoc (škarnicl) na glavu

          Comment


          • #6
            Re: Unutarnji hemeroidi

            Iste probleme je imao Brock Lesnar, ako se radi o tome, ne možeš izbaciti vlakna iz prehrane...

            http://gol.hr/clanak/rubrika/mma/strasa ... -kraj.html
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: Unutarnji hemeroidi

              Događalo se i meni, otiđi kod doktorice, vjerovatno će ti dat neki laksativ
              Inače, u svaki obrok povrće, puno voća, žitarica, općenito vlakana
              "Neuspjeh nije opcija."

              Comment


              • #8
                Re: Unutarnji hemeroidi

                Originally posted by Bulldog
                Događalo se i meni, otiđi kod doktorice, vjerovatno će ti dat neki laksativ
                Inače, u svaki obrok povrće, puno voća, žitarica, općenito vlakana
                Puno povrća može, meni svaki kruti obrok sadrži povrće, ali puno voća nije dobro, previše je to šećera.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  Re: Unutarnji hemeroidi

                  Originally posted by peripetija
                  stavi škartoc (škarnicl) na glavu
                  odradi ti to pa javi kako radi


                  @kelly ne izbacivam, jednostavno nesvjesno se desilo to pa sigurno i sedmicu dana sto je dovoljno bilo da se poremeti probava

                  @bulldog sve ja to radim drug moj,..samo bez voca, bolje povrce i zobene, negod a puno secera unosim.
                  pogotovo sto je defka bila u toku, a sad odrzavanje..pa i prilicno vidoke kolicine proteina
                  al kao sto rekoh, bio sam u zurbi stalno,..i jednostavno nisam uspjevao da sebi pravim i dodatno salate.

                  hvala vam puno,..ako bude i dalje smetalo puno idem doci , pa nek ceprka haha
                  hvala jos jednom

                  Comment


                  • #10
                    Re: Unutarnji hemeroidi

                    Originally posted by Saninjo
                    bio sam u zurbi stalno,..i jednostavno nisam uspjevao da sebi pravim i dodatno salate.
                    Nema šta praviti; opereš papriku i pojedeš, oguliš krastavac i pojedeš, rajčica itd...

                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: Unutarnji hemeroidi

                      stolica poprskana sa svježom, svjetlo-crvenom krvi i krvi po toalet papiru najvjerovatnije se radi o hemeroidima... ALI može biti i puno ozbiljnijih stanja pa predlažem da odeš kod doktora na pregled... kao što je neko već napisao, ne treba te bit sram doktora, to je njima normalno...
                      možeš kupiti mast u ljekarni, zove se Faktu mast, ona se daje za ta stanja... postoje i čepići.. isti je sastav.. al ipak bi bilo bolje na pregled otići da ne bi bilo nešto ozbiljnije...
                      Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                      Comment

                      Working...
                      X