Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pocetak vjezbanja poslije operacije (grlo i nos)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pocetak vjezbanja poslije operacije (grlo i nos)

    Nedavno sam naime imao operaciju koja zahvaca grlo i nos, te sam u 5 dana u bolnici izgubio 6 kilograma. Rekli su mi nikakvo treniranje 2 tjedna po izlasku, a izasao sam neki dan. No zanima me bih li si mogao priustiti kakav anaerobni trening te bi li to bilo pametno? Naime problem je sto se osjecam savrseno dobro, kao da nicega nije bilo, a 2 tjedna bez ikakva treninga srozala bi mi kondiciju uzasno, vec sada nakon tjedan dana osjecam se ocajno.
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

  • #2
    Re: Pocetak vjezbanja poslije operacije

    pa ako se osjecas dobro zasto ne, neki laganini opali

    ja osobno neznan jel to pametno al znan da bi ja na tvon mistu isa trenirat jer mi je cudno bez treninga

    Comment


    • #3
      Re: Pocetak vjezbanja poslije operacije (grlo i nos)

      Da, pa tocno to, lagano ludim, osjecam kako mi kondicija opada... :/ +trudio sam se 2 mjeseca da dignem kilazu, kad ono u 5 dana 6 dila padnem, ok oslo je i nes masti, no ziher ne 6kg... btw. neznam niti sta bi mi se mogo dogodit nosu, pogotovo ako disem na usta
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment

      Working...
      X