Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nesto stisce u srcu - nekad malo i zigne...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nesto stisce u srcu - nekad malo i zigne...?

    evo vako.....imam rodjaka koji ima 14 godina,jos ne ide u teretanu ali redovito vjezba zgibove,sklekove,propadanje,trbusnjake.....uporan je i vjezba od svoje 11 godine....u zadnje vrijeme se zali da ga nesto stisce u srcu!to mu bas smeta nekad ga i malo zigne..ja mislim da je on malo pretjerao.evo bas prije nekolko dana je uradio 65 sklekova sto mu je rekord...moze li neki savjet?

  • #2
    Re: BOL U SRCU

    naprimjer da ode kod doktora?

    Comment


    • #3
      Re: BOL U SRCU

      doktori inače kažu da srce ne boli, da kad zaboli vec te strefio infarkt i vjerojatno je da ćeš umrijet. Tako da ne znam kako je on zaključio da ga baš srce boli?
      To enjoy freedom we have to control ourselves

      Comment


      • #4
        Re: BOL U SRCU

        Originally posted by sandra
        doktori inače kažu da srce ne boli, da kad zaboli vec te strefio infarkt i vjerojatno je da ćeš umrijet. Tako da ne znam kako je on zaključio da ga baš srce boli?
        Mene nekad zna onak bas jako presjec na podrucju srca i nez od ceg mi je i nezamaram se time, no da bas "boli" onako duze, pasivno to prvi puta cujem
        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
        Napreduje se... Avatar^^

        Comment


        • #5
          Re: BOL U SRCU

          Originally posted by Aronnax
          Originally posted by sandra
          doktori inače kažu da srce ne boli, da kad zaboli vec te strefio infarkt i vjerojatno je da ćeš umrijet. Tako da ne znam kako je on zaključio da ga baš srce boli?
          Mene nekad zna onak bas jako presjec na podrucju srca i nez od ceg mi je i nezamaram se time, no da bas "boli" onako duze, pasivno to prvi puta cujem
          gle ja kad sam pitala doktora zašto me tu i tamo zaboli srce, počeo se smijat i rekao da otkud ja znam da je to srce, da srce ne boli.
          To sam pitanje postavila još jednoj doktorici i isto me kratkim postupkom uvjerila da nije srce u pitanju sigurno. E sad, odi znat. Svakako jedna redovita godišnja kontrola krvi i urina, ne bi škodila...
          To enjoy freedom we have to control ourselves

          Comment


          • #6
            Re: Nesto stisce u srcu - nekad malo i zigne...?

            ma naravno,morat ce otic doktoru...ustvari sam vas htio pitat da li je on pretjerao za svoje godine?

            Comment


            • #7
              Re: Nesto stisce u srcu - nekad malo i zigne...?

              od sklekova i propadanja može da boli ova kost u sredini prsa između rebara, pogotovo ako je išao na rekord.
              sad...

              Comment


              • #8
                Re: Nesto stisce u srcu - nekad malo i zigne...?

                mene zna isto uhvatit nakon treninga prsa ako pretjeram sa pulloverima i trbušnjacima, vjerovatno su neki mikro grčevi u mišićima između rebara u pitanju
                “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                Comment


                • #9
                  Re: Nesto stisce u srcu - nekad malo i zigne...?

                  Najvjerojatnije želudac, ali ne bi bilo naodmet provjeriti kod doktora.
                  Željezo mi je u krvi!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Nesto stisce u srcu - nekad malo i zigne...?

                    moze bit da ti srce preskoci otkucaj...to zna zaboljet ali to netraje dugo, bol nebi trebala trajat duze od 10-ak sekundi. ako cesto preskoci mora se/moze se lijecit

                    ako je pasivna bol onda neam pojma, tj moze bit miljon stvari, trebalo bi otic kod doktora.


                    ------------------------------------------------------------------------------------
                    mr.T : radis pullovere za prsa ? meni se vjezba cini preglupasta, tj nemogu doc do otkaza osim ako nestavim krkanski kila da si rame ubijem
                    Originally posted by Bilderčić
                    Originally posted by Dehydronator
                    sve do grama tjedno je natural
                    gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                    48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                    Comment


                    • #11
                      Re: Nesto stisce u srcu - nekad malo i zigne...?

                      i meni se nekad desava da se srce samo "stegne" uhvati neku "bol" na 2-3 sec i onda sve normalno ...valjda od stresa i napora

                      Comment


                      • #12
                        Re: Nesto stisce u srcu - nekad malo i zigne...?

                        ja sam zbog takvih bolova u području prsa, točnije sa strane srca, ošao kod doktora. naime, ne događa mi se to često, već se zna zalomiti tu i tamo i onda stvarno zna dosta jako zabolit. prije par mjeseci jednu večer me toliko uhvatila bol da sam jedva disao, problijedio sav, znoj me oblila, a prsište ko da će se raspast!

                        i jbg nakon tog obavio neke sitne pretrage kod kardiologa i kaže ona nije srce, već mišićno-koštana bol.

                        nije mi svejedno kad me tak uhvati al šta sad..ne moš tu ništa.
                        https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                        Overload Strength team

                        Comment


                        • #13
                          Re: Nesto stisce u srcu - nekad malo i zigne...?

                          1. Srce nema receptore za bol jer je unutrasnji organ.
                          2. Hipertroficna kardiomiopatia bese
                          DR. Lonnie Lowery

                          Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                          Comment


                          • #14
                            Re: Nesto stisce u srcu - nekad malo i zigne...?

                            srce može bolit i skoro svako je barem jednom u životu osjetio bol iz srca... najčešće kod mlađih osoba to ne predstavlja nikakvu ozbiljnu stvar ali bilo bi dobro otići na pregled kod liječnika da se isključe neke bolesti.. "preskakanje" u srcu se ne osjeća kao bol, a bol sa područja srca može biti i od mišića prsnog koša... kad srce boli kod mlađih osoba, najčešće se radi o "nervozi srca" što je česta pojava, sve pretrage srca su normalne, uzrok je najvjerovatnije psihičko stanje osobe..
                            Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Nesto stisce u srcu - nekad malo i zigne...?

                              evo vam njegov program u zadnje vrijeme.....radi superserije...kombinira sklekove i propadanje.....radi 5 serija sklekova i 5 serija propadanja.....
                              1.23 skleka
                              2.30 sklekova
                              3.60ak sklekova
                              4.50 sklekova
                              5.45 sklekova
                              propadanje
                              1.10
                              2.20
                              3.30
                              4.30
                              5.25
                              eto....da li je to puno za njega??redovit je....i uporan..??

                              Comment

                              Working...
                              X