Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problem sa bradavicama (ginekomastija)?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problem sa bradavicama (ginekomastija)?

    Imam 15 god. idem u teretanu oko 7-8 mjeseci.. misici su mi se poceli pomalo primjecivati..mislim da imam mnogo dobre misice na grudima, ali sve to kvare moje bradavice na grudima.. Trazio sam mnogo o tome po internetu, i nesto sam nasao.. ja msm da se to zove ginekomastija??!


    Naravno to nisam ja, tu sam sliku pronasao na internetu.. Ima li ikakvog rjesenja za to.. Ili ce to vremenom nadoci ??
    Opet hocu da spomenem da imam 15 god te da sam mlad, i imam neku nadu da ce to vremenom da dodje na svoje mjesto??

  • #2
    Re: Problem sa bradavicama??

    imas dosta o gynu po forumu pa utipkaj u trazilicu

    Comment


    • #3
      Re: Problem sa bradavicama??

      Zaboravio sam da kazem to da kada se najezim, kad je hladno, kad udjem u vodu(more, bazen i tako) da se bradavice skupe i budu normalne

      Comment


      • #4
        Re: Problem sa bradavicama (ginekomastija)?

        Tak ti je i moj frend imao izgled prsa i to ga je tak držalo do vojske. On je imao vizualno gore stanje od ovoga na fotki,a to se vidjelo svako ljeto na lokalnom kupalištu.

        Nakon vojske,znači sa 19,20 godina,iskoristio je nezaposlenost te vježbao doma sklekove,trbušnjake,čučnjeve zgibove itd,i nabacio zvijerski look,i danas 12ak godina kasnije super izgleda,samo nije izdefiniran.

        Ne znam je li to bila ginekomastija (pojma nemam kaj to je),ali laički rečeno,istopio je mast oko bradavica i razvio sve mišiće i to je danas normalnog izgleda.

        Ponavljam,nisam stručnjak,samo sam naveo jedan slučaj za kojeg znam,ali raspitaj se malo,i vježbaj svakako. Možda te samo muči malo nataloženog špekeca. Sretno!ženog špekeca. Sretno!
        Whey (sirutka) k'o whey (sirutka)...koji špek da kupim?!?!

        Comment


        • #5
          Re: Problem sa bradavicama (ginekomastija)?

          Ja kolko sam skontao tvoj prijatelj nije isao u teretanu bio je malo debel i imao veliku "sisu".. Ali ja imam dobre prsne misice, ali mi sve to kvari bradavica :S

          Comment


          • #6
            Re: Problem sa bradavicama (ginekomastija)?

            Ono brate bradavice su ti ko u napaljene zenske......heheheheh.....Zezam se.....Mogu ti reci da je i u mene rodak imao takve bradavice,,,,,Kako zivi u inostanstvu vidamo se 2-3 puta na godinu.....I uvijek dode idemo na bazene i ti fazoni......Slijedecega ljeta je dosao i bradavice su mu bile normalne...A i dosao je dosta mrsaviji,,jer je bio malo bucmast,,,ali vrlo malo...
            Budi broj ili statistika.......Sam odluci........

            Comment


            • #7
              Re: Problem sa bradavicama (ginekomastija)?

              Mozda je bas to razlog sto je skinuo par kila......
              Budi broj ili statistika.......Sam odluci........

              Comment


              • #8
                Re: Problem sa bradavicama (ginekomastija)?

                @AHMO

                Koliko si star? Ako si u pubertetu, ne moraš se previše brinuti jer je velika šansa da to riješiš tako da odradiš kvalitetnu defku. To je u većini slučajeva, ako si endomorf, samo lipomastija, ili ti nakupljanje sala na "estrogenom području". Cilj ti je probudit "muške" hormone u tijelu, zaboravi split trening i prebaci se na ovo: http://www.startingstrength.net/workouts/ . Prehrana- guglaj paleo diet, znači jedi puno mesa, jaja, povrća, voća, od izvora ugljikohidrata samo krumpir i za par mjeseci će ti prsa počet ličit na muška
                Chill bro

                Comment


                • #9
                  Re: Problem sa bradavicama (ginekomastija)?

                  Soner, hvala, uljepsao si mi dan.. To ja nisam prije imao uopste, nego odkako sam sada u pubertetu(15 god) citao sam i na internetu da se to moze postici defkom.. A mozda je cak to i do viska kilograma.. Neznam, uglavnom hvala na savjetu

                  Comment


                  • #10
                    Re: Problem sa bradavicama (ginekomastija)?

                    Originally posted by AHMO
                    Soner, hvala, uljepsao si mi dan.. To ja nisam prije imao uopste, nego odkako sam sada u pubertetu(15 god) citao sam i na internetu da se to moze postici defkom.. A mozda je cak to i do viska kilograma.. Neznam, uglavnom hvala na savjetu
                    Rekao bih da je 99% u ovome stvar
                    Chill bro

                    Comment


                    • #11
                      Re: Problem sa bradavicama (ginekomastija)?

                      Originally posted by Soner
                      @AHMO

                      Koliko si star? Ako si u pubertetu, ne moraš se previše brinuti jer je velika šansa da to riješiš tako da odradiš kvalitetnu defku. To je u većini slučajeva, ako si endomorf, samo lipomastija, ili ti nakupljanje sala na "estrogenom području". Cilj ti je probudit "muške" hormone u tijelu, zaboravi split trening i prebaci se na ovo: http://www.startingstrength.net/workouts/ . Prehrana- guglaj paleo diet, znači jedi puno mesa, jaja, povrća, voća, od izvora ugljikohidrata samo krumpir i za par mjeseci će ti prsa počet ličit na muška
                      imam POTPUNO isti problem
                      Soner,ako uspijem riješit ovo, imaš piće od mene

                      Comment


                      • #12
                        Re: Problem sa bradavicama (ginekomastija)?

                        Evo citao sam sada na internetu, ja imam tu lipomastiju. Na nizim temperaturama se bradavice ukrute i ne primjeti se nista, a na visim temperaturama se rasire i upadaju u oci(ljeti).
                        E sad citam kako je jedini moguci nacin operacijom, klasicnom i ultrazvucnom.. Sada ako neko zna, mogu li to dobrom defkom stvarno skinuti??

                        Comment


                        • #13
                          Re: Problem sa bradavicama (ginekomastija)?

                          Skines defkom i na masi opet vratis, ne vidim smisao
                          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                          Comment


                          • #14
                            Re: Problem sa bradavicama (ginekomastija)?

                            Originally posted by zvoone
                            Originally posted by Soner
                            @AHMO

                            Koliko si star? Ako si u pubertetu, ne moraš se previše brinuti jer je velika šansa da to riješiš tako da odradiš kvalitetnu defku. To je u većini slučajeva, ako si endomorf, samo lipomastija, ili ti nakupljanje sala na "estrogenom području". Cilj ti je probudit "muške" hormone u tijelu, zaboravi split trening i prebaci se na ovo: http://www.startingstrength.net/workouts/ . Prehrana- guglaj paleo diet, znači jedi puno mesa, jaja, povrća, voća, od izvora ugljikohidrata samo krumpir i za par mjeseci će ti prsa počet ličit na muška
                            imam POTPUNO isti problem
                            Soner,ako uspijem riješit ovo, imaš piće od mene
                            Hehe, dogovoreno
                            Pazi, uvijek postoji šansa da je i ginekomastija, ali ako ta ginekomastija nastane u pubertetu, velika je šansa da će se žlijezde smiriti tamo do 20te godine, il kad čovjek izađe iz puberteta. Ako imaš, ili si imao viška sala, 95% da je to lipomastija i riješit ćeš to tako da odradiš stvarno kvalitetnu defku, jer obično, to salo oko bradavica ode zadnje kod takvih slučajeva, nešto slično kao i bokovi kod klasičnih endomorfa (višak estrogena koji rezultira nakupljanjem sala na "ženskim područjima").
                            Tebi jedino preostaje radit muške treninge, odjebat izolacije i jesti puno kvalitetnih proteina i masti, UH stvarno pametno treba tajmirat.
                            Chill bro

                            Comment


                            • #15
                              Re: Problem sa bradavicama (ginekomastija)?

                              Hehe, dogovoreno
                              Pazi, uvijek postoji šansa da je i ginekomastija, ali ako ta ginekomastija nastane u pubertetu, velika je šansa da će se žlijezde smiriti tamo do 20te godine, il kad čovjek izađe iz puberteta. Ako imaš, ili si imao viška sala, 95% da je to lipomastija i riješit ćeš to tako da odradiš stvarno kvalitetnu defku, jer obično, to salo oko bradavica ode zadnje kod takvih slučajeva, nešto slično kao i bokovi kod klasičnih endomorfa (višak estrogena koji rezultira nakupljanjem sala na "ženskim područjima").
                              Tebi jedino preostaje radit muške treninge, odjebat izolacije i jesti puno kvalitetnih proteina i masti, UH stvarno pametno treba tajmirat.[/quote]

                              mislim da je ipak lipomastija, jer sam do prije godinu dvije bio debel,pa sam smršavio,a bradavice ostale takve kakve su. kad radim prsa imam upale po 3-4 dana,i prsa ne zaostaju,al te bradavice,užas. znači smanjujem UH a P što više. hvala Soner

                              Comment

                              Working...
                              X