Announcement

Collapse
No announcement yet.

Molim vas za pomoć-bol u desnom dijelu trbuha

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Molim vas za pomoć-bol u desnom dijelu trbuha

    Znači,vec 5 god imam povremene bolove u donjem desnom dijelu trbuha. Pojavljuju se dva puta godišnje,te traju max.3 dana...prvi dan bolovi budu dosta jaki,ali nakon toga se dosta smanje,te me boli samo na dodir,ali za 2 dana prođe kao da ništa nije bilo....Prva 3 puta sam išao na hitnu,ali su mi rekli da nije slijepo crijevo,jer bi to puno više bolilo,te da bi imao i temperaturu...sad neznam zasto se to događa,dali je to upala slijepog crijeva koja se pojavi pa prođe,ili je istegnuće trbušnog zida zbog preforsiranja na trenizima ili nešto treće....nadam se da vas nisam ugnjavijo,i molio bi da mi napišete ako ste imali slična iskustva

  • #2
    Re: Molim vas za pomoć-bol u desnom dijelu trbuha

    ovo isto se mom mlađem bratiću događa.. uhvatilo ga je 3-4 puta u zadnjih godinu-dvije i za vrijeme toga jedva da hoda, bude nagnut sav i vuče se i traje mu 2-3 dana. i isto je spominjo da ga na dodir užasno boli. bio je u zgu u bolnici i ništa značajno mu nisu ustanovili. i možda će bar malo pomoć a možda neće: on ne trenira ništa i to mu se događalo kako bi reko 'čisto reda radi'.. tako da sumnjam da ima veze s istegnućem trbušnog zida itd itd.
    Originally posted by darios
    Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
    __________________________________________________

    there is no progress without struggle!

    Comment


    • #3
      Re: Molim vas za pomoć-bol u desnom dijelu trbuha

      Kod nekih može se pojaviti upala ali i prođe(ovdje govorim o upali crijevuljka).

      U večini slučajeva takva upalica pređe u pravu upalu ,no onda dolazi do pucanja crijevuljka u najčešćim slučajevima jer nije "otkrivena" na vrijeme


      Da ne duljim previše,ako doktor kaže da nije za operirati onda vjerojatno nije.Svakako kada te boli posjeti doktora.Ako ne odeš na vrijeme može puknuti i napravi ti sranje unutra.


      Npr ja sam dobio bolove u nedjelju popodne i kako se bližio kraj dana tako se bol spuštala u donji desni kut.Otišao sam na hitnu oko ponoći,a ujutro u 8 sam već bio operiran.

      Comment


      • #4
        Re: Molim vas za pomoć-bol u desnom dijelu trbuha

        Hvala,dosta si mi pomoga....a nista,sljedeci put kad zaboli onda cu opet otic na hitnu...nego,koliko traje oporavak nakon operacije,za koliko se može vratiti treningu?

        Comment

        Working...
        X