Announcement

Collapse
No announcement yet.

Preskakanje srca, lupanje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Preskakanje srca, lupanje?

    pozdrav.. znam da je glupo pitat na forumu al me interesuje je li ko ovo imao do sad .
    znaci za stolicom od kom. juce sjedim i neka 3-4 otkucaja jaca . bas ono ko da udari jednom dva puta jace stane malo jos tako i prestane normalno.. bio sam se prepao pa sam ustao i malo prosetao.. konto sam da cu umrjet .. znaci nekoliko sec. samo trajalo i to je to .. mislim da mi se ovo desilo jos jednom ili dvaputa u preteklih nekoliko god... necu doktoru ic ak se pojaca icu . samo et zanima me jel ko imao ovo.. citao sam po netu .. negdje da se kaze da je to normalno i da se zna desit pozdrav

  • #2
    Re: preskakanje srca, lupanje ?

    to se i meni zna desit, ne znam, par puta godišnje. par otkucaja mi budu užasno jaki i imam filing ko da me neko bode u srce s nekom pincetom i cijeli prsni koš me zaboli i počinjem se blago grčit/savijat al prođe nakon tih par otkucaja. ja imam šum na srcu pa si kontam da je možda od toga, ko će ga znat.
    Originally posted by darios
    Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
    __________________________________________________

    there is no progress without struggle!

    Comment


    • #3
      Re: preskakanje srca, lupanje ?

      aha, ma ima ono to zna doći čito sam oko spleta zivaca oko srca nesto do inervacije , nahlade itd.. pa zigne ono i to nekad zna doć.. kod mene al nije bilo ima vremena i vremena , al ovo me bas prepalo , sreca kratko je trajalo

      Comment


      • #4
        Re: preskakanje srca, lupanje ?

        Originally posted by Bilderčić
        znaci za stolicom od kom. juce sjedim i neka 3-4 otkucaja jaca . bas ono ko da udari jednom dva puta jace stane malo jos tako i prestane normalno..
        Koliko godina imaš?
        Ja sam imao sličan problem
        ...there are two reasons why people don't talk about something: either it doesn't mean anything, or it means everything...

        Comment


        • #5
          Re: preskakanje srca, lupanje ?

          Originally posted by Bilderčić
          pozdrav.. znam da je glupo pitat na forumu al me interesuje je li ko ovo imao do sad .
          znaci za stolicom od kom. juce sjedim i neka 3-4 otkucaja jaca . bas ono ko da udari jednom dva puta jace stane malo jos tako i prestane normalno.. bio sam se prepao pa sam ustao i malo prosetao.. konto sam da cu umrjet .. znaci nekoliko sec. samo trajalo i to je to .. mislim da mi se ovo desilo jos jednom ili dvaputa u preteklih nekoliko god... necu doktoru ic ak se pojaca icu . samo et zanima me jel ko imao ovo.. citao sam po netu .. negdje da se kaze da je to normalno i da se zna desit pozdrav
          to ti je blaga normalna aritimija srca, meni se to desi 1 puta u 2-3 dana, tako da dosta cesce, ali kao sportas koji je 15 godina bia u profesionalnom sportu, bio sam na svakakvim pregledima srca, nekad radi tog problema, nekad cisto radi pretraga, i receno mi je da imam veliko srce koje se razvilo sportom, i da ga u toku cijelog zivota moram umarat, tj. povisivat puls jer je to njemu postalo normalno, tako da moram cili zivot bit u nekom rekreacijskom sportu radi zdravlja srca.. u svakom slucaju nemas se cega bojat niti brinit, meni cak se zna desit da mi zalupa srce i nakon toga 4-5 sekundi prestane radit ali i dalje, svi zivi specijalisti po hrv i europi kod kojih sam pretrage radia su mi rekli da je to normalno

          Comment


          • #6
            Re: preskakanje srca, lupanje ?

            Originally posted by Edigs
            Originally posted by Bilderčić
            znaci za stolicom od kom. juce sjedim i neka 3-4 otkucaja jaca . bas ono ko da udari jednom dva puta jace stane malo jos tako i prestane normalno..
            Koliko godina imaš?
            Ja sam imao sličan problem
            imam 17 god. mozda je i do promjene vremena sta ja znam al valjda je ok sve

            Comment


            • #7
              Preskakanje srca, lupanje?

              Preskakanje srca odnoso aritmije je česta pojava kod mladića u pubertetu. Ja sam imao isti problem i iašo na sve žive pretrage i ustanovilo se je da je to samo aritmija.Aritmija nije srčana mana kao što je to šum srca već ona s godinama nestane.


              Da se vratim na temu. Dakle savjet od doktora je bio da se bavim sportom kao što sam i do tada.I evo čuda nekoliko godina poslije više nemam aritmiju i srce sasvim normalno radi. Je da radi ispod prosjek zbog bavljenja sportom,ali nema zastajkivanja


              Code:
              i receno mi je da imam veliko srce koje se razvilo sportom, i da ga u toku cijelog zivota moram umarat, tj. povisivat puls jer je to njemu postalo normalno, tako da moram cili zivot bit u nekom rekreacijskom sportu radi zdravlja srca.. u svakom slucaju nemas se cega bojat niti brinit, meni cak se zna desit da mi zalupa srce i nakon toga 4-5 sekundi prestane radit :D ali i dalje, svi zivi specijalisti po hrv i europi kod kojih sam pretrage radia su mi rekli da je to normalno ;)
              Sada ovo čitam. Da upravo to.Nemoj se brinuti ništa. To je normalno u pubertetu i kod sportaša, a najbolji lijek je bavljenje sportom
              ...there are two reasons why people don't talk about something: either it doesn't mean anything, or it means everything...

              Comment


              • #8
                Re: Preskakanje srca, lupanje?

                Originally posted by Edigs
                Preskakanje srca odnoso aritmije je česta pojava kod mladića u pubertetu. Ja sam imao isti problem i iašo na sve žive pretrage i ustanovilo se je da je to samo aritmija.Aritmija nije srčana mana kao što je to šum srca već ona s godinama nestane.


                Da se vratim na temu. Dakle savjet od doktora je bio da se bavim sportom kao što sam i do tada.I evo čuda nekoliko godina poslije više nemam aritmiju i srce sasvim normalno radi. Je da radi ispod prosjek zbog bavljenja sportom,ali nema zastajkivanja


                Code:
                i receno mi je da imam veliko srce koje se razvilo sportom, i da ga u toku cijelog zivota moram umarat, tj. povisivat puls jer je to njemu postalo normalno, tako da moram cili zivot bit u nekom rekreacijskom sportu radi zdravlja srca.. u svakom slucaju nemas se cega bojat niti brinit, meni cak se zna desit da mi zalupa srce i nakon toga 4-5 sekundi prestane radit :D ali i dalje, svi zivi specijalisti po hrv i europi kod kojih sam pretrage radia su mi rekli da je to normalno ;)
                Sada ovo čitam. Da upravo to.Nemoj se brinuti ništa. To je normalno u pubertetu i kod sportaša, a najbolji lijek je bavljenje sportom
                I sum na srcu sa godinama nestane ja sam ga imao kad sam bio manji u 6god pa mi nestao do 11g i evo u 16g se povratio i najvjerovatnije ce nestat u pubertetu za koju god

                Comment

                Working...
                X