Announcement

Collapse
No announcement yet.

Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

    Originally posted by MegaMegaBadBoy
    najgore od svega je sto oni tu krv ne daju onome kome treba for free nego debelo naplate....tako je bar kod mene u gradu i okolini...
    kome vampirima naplačuju??? Krv daješ besplatno i primaš besplatno

    Comment


    • #17
      Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

      nisam upucen samo kazem kako sam cuo sta se radi na ovim predjelima...ako su lagali mene i ja lazem vas

      Comment


      • #18
        Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

        Originally posted by MegaMegaBadBoy
        nisam upucen samo kazem kako sam cuo sta se radi na ovim predjelima...ako su lagali mene i ja lazem vas
        Ma nije bed ,ali bilo bi jako tužno kad bi naplačivali krv.

        Comment


        • #19
          Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

          a par puta sam slusao neke price da su u ratu tako uzimali krv i vamo neki "doktori" prodavali na crno ili nesto tako nzm jer kad je to pricano nije me zanimalo pa nisam ni slusao bas

          Comment


          • #20
            Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

            sto da ne
            u inozemstvu se krv prodaje
            isto kao i sperma i kosa
            Originally posted by servantess
            Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

            Comment


            • #21
              Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

              Ljudi, kakva je procedura s ovime?
              Odem kod doktora i tražim uputnicu, provjeravam krv bla bla... Ili se samo zaletim do Petrove i oni sve obave?
              Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

              http://www.facebook.com/adoni.costo
              http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
              http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

              Comment


              • #22
                Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

                ne jedes nista to jutro i zaletis se do petrove oni te piknu i testiraju na par sranja...i onda se fino legnes i tu ti vade krv par minutica...
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • #23
                  Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

                  kakvo ne jedenje ujutro? pa neki daju krv u 5 popodne... nije to krv za testiranje vec spasavanje zivota
                  prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                  Comment


                  • #24
                    Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

                    a jeste citali da mozda i nije toliko pametno i zdravo davati krv jer da je vjerojatno bi imali "pipu" za to .... nemojte doslovno shvatiti, neznam di je taj clanak ali ako ga nadem staviti cu uglavnom pise u kratko da nakon davanja tjelo brzo nadoknaduje krv i usljed cestog davanja ili nadoknadivanja moze doci do genetskih greski kod krvnih zrnaca sto vodi do malignih bolesti ??
                    Ja sam planirao davati krv radi humanosti ali nekako me ovo zaustavilo jer ima sto u tome ??

                    Comment


                    • #25
                      Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

                      naravno da je sve individualno, ali moj stari je dao krv vec 118 puta od cega zadnje dvije - tri godine ide na separator i nikakvih problema nema... cak je rijetko i prehladjen.
                      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                      Comment


                      • #26
                        Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

                        kapa do poda za staroga

                        Comment


                        • #27
                          Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

                          Originally posted by Coffey View Post
                          kakvo ne jedenje ujutro? pa neki daju krv u 5 popodne... nije to krv za testiranje vec spasavanje zivota
                          ja kad sam darivao su me pitali dali sam sta jeo ujutro..i dan prije su nam rekli da nista ne jedemo( to na faksu )... poslije su nam dali napolitanke da papamo ako ocemo
                          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                          Youtube:

                          Primjer treninga snage/hipertrofije
                          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                          Sve o prehrani
                          Sve o treningu

                          Comment


                          • #28
                            Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

                            Originally posted by Coffey View Post
                            kakvo ne jedenje ujutro? pa neki daju krv u 5 popodne... nije to krv za testiranje vec spasavanje zivota
                            ne razumijem se bas ali slazem se s ovim, sto se tice darivanja ne vidim razlog da se prethodno gladuje
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • #29
                              Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

                              mora se jesti prije darivanja,kod nas u crvenom križu se dobije za pojesti i prije i poslje

                              Comment


                              • #30
                                Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

                                Ajmo ljudi,svi sa foruma na masovno davanje krvi, nekom ćemo fakat pomoći (sa ovim našim crazy pumpkin juice-om što nam teče venama )
                                A uostalom, dobrih dijela nikad dosta

                                Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk 2
                                Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                                http://www.facebook.com/adoni.costo
                                http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                                http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                                Comment

                                Working...
                                X