Announcement

Collapse
No announcement yet.

Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

    Što mislite kako gubitak 0,5l krvi djeluje na bb???
    Dobrovoljni sam darivaoc krvi (dva puta godišnje) te me interesira kakvo je vaše mišljenje o tome!?!

  • #2
    Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

    Originally posted by Fredy Kruger
    Što mislite kako gubitak 0,5l krvi djeluje na bb???
    Dobrovoljni sam darivaoc krvi (dva puta godišnje) te me interesira kakvo je vaše mišljenje o tome!?!
    Možda bi profesionalnim bilderima i smetalo ali nama koji nismo tako puno zagazili u bb nebi trebalo...a i kolko znam pola litre krvi se za dva tjedna sama nadopuni...
    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

    Comment


    • #3
      Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

      znaći po tebi se ne bi trebao opterećivati?!?!?

      Comment


      • #4
        Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

        Originally posted by Fredy Kruger
        znaći po tebi se ne bi trebao opterećivati?!?!?
        Da, nemoj se opterećivati s tim, par dana miruj i jedi malo više.

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

          A šta je pol litre krvi i par dana mirovanja naspram toga da nekom možeš spasit život sa tim... Mislim da se isplati...

          Comment


          • #6
            Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

            Ja darujem krv 2-3 puta godišnje i išao sam isti dan na trening i nisam osječao nikakve posljedice.Naravno,mislim da je to individualna stvar

            Comment


            • #7
              Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

              Originally posted by Fredy Kruger
              Što mislite kako gubitak 0,5l krvi djeluje na bb???
              Dobrovoljni sam darivaoc krvi (dva puta godišnje) te me interesira kakvo je vaše mišljenje o tome!?!
              Dva puta godisnje darivati krv zbilja nebi trebalo imati nikakve negativne posljedice na trening utezima. Pravila za oporavak su kako ti je Kelly napisao - par dana mirovanja tj. bez vjezbanja i dobro se hraniti (ovo razdoblje ujedno mozes koristiti kao planirani periodicki odmor od treninga) i sve pet. Zbilja cisto sumnjam da u tih dva-tri dana mozes ista izgubiti na masi i snazi.

              Comment


              • #8
                Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

                Eto ga...probčem zaključen... Nemaš beda
                IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                Comment


                • #9
                  Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

                  Ja ti samo znam kako bb djeluje na krv i sport opčenito . Imam inače anemiju krvi od trečeg dana rodjena i krvna slika je uvijek bila tako tako no medjutim kada sam se počeo rekreativno baviti bb-om krvna slika je napravila BUM !! Profesor čiji sam inače pacjent ostao je zapanjen i ostao u nevjerici da se nisam možda podvrgnuo nekoj alternativnoj medicini no međutim kad sam mu objasnio kako zadnjih par mjeseci dižem utege i da se puno bolje osječam i sam me je podržao u tome !! Naime radi se o tome da kod dizanja utega krv puno brže cirkulira i traži više kisika nego kod nekih drugih rekreativnih radnji npr. šetnja ili vožnja biciklom ili trčanje mada je i to preporučljivo i zdravima a kamoli ljudima s takvim problemom kao što ga imam ja . Eto bb je meni osobno puno pomogao dakle ne služi samo za dobar izgled nego i za zdravlje !!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

                    Originally posted by Šipka
                    Ja ti samo znam kako bb djeluje na krv i sport opčenito . Imam inače anemiju krvi od trečeg dana rodjena i krvna slika je uvijek bila tako tako no medjutim kada sam se počeo rekreativno baviti bb-om krvna slika je napravila BUM !! Profesor čiji sam inače pacjent ostao je zapanjen i ostao u nevjerici da se nisam možda podvrgnuo nekoj alternativnoj medicini no međutim kad sam mu objasnio kako zadnjih par mjeseci dižem utege i da se puno bolje osječam i sam me je podržao u tome !! Naime radi se o tome da kod dizanja utega krv puno brže cirkulira i traži više kisika nego kod nekih drugih rekreativnih radnji npr. šetnja ili vožnja biciklom ili trčanje mada je i to preporučljivo i zdravima a kamoli ljudima s takvim problemom kao što ga imam ja . Eto bb je meni osobno puno pomogao dakle ne služi samo za dobar izgled nego i za zdravlje !!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

                      Bodybuilding se odvija u anaerobnim uvjetima rada i ne pokreće krvotok ni potrošnju kisika kao aeroban rad.
                      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                      I know it's hard to keep an open heart
                      When even friends seem out to harm you
                      But if you could heal a broken heart
                      Wouldn't time be out to charm you

                      November Rain, Guns and Roses

                      Comment


                      • #12
                        Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

                        Originally posted by Dalibor
                        Bodybuilding se odvija u anaerobnim uvjetima rada i ne pokreće krvotok ni potrošnju kisika kao aeroban rad.
                        Da, ali je svejedno zbog vece misicne mase, pump-a unutar treninga i vece potraznje misica za hranom nakon treninga sve to puno brze i jace ide nego kod nevjezbaca.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

                          I sam darujem krv. Nije neki problem. Pitao sam ih koliko treba da se krv vrati. Rekli su da se u roku od 24h nadopuni nedostatak, a za dva tjedna kompletni sadržaj krvi. Taj dan je potrebno više jesti i odmoriti te unijeti više tekućine. Ono što je važnije je da se ne smije dizati na tu ruku težak teret zbog mogućnosti pucanja na mjestu gdje je vađena krv. Tako da baš i ne bih preporučio vježbanje taj dan ili dan nakon toga (vježbaj noge, leđa, prsa, ali ne ruke). Neka se koža oporavi.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

                            darivanjem krvi nasa krva slika se popravlja, a sto je najbitnije i najljepse dobro je ciniti dobro tih par dana odmora nama dobro dode i nista ne gubimo a nekome puno darujemo

                            Comment


                            • #15
                              Re: Darivanje krvi -Što mislite kako gubitak krvi djeluje na BB?

                              najgore od svega je sto oni tu krv ne daju onome kome treba for free nego debelo naplate....tako je bar kod mene u gradu i okolini...

                              Comment

                              Working...
                              X