Announcement

Collapse
No announcement yet.

koliko je BB zapravo zdrav sport?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: koliko je BB zapravo zdrav sport?

    Originally posted by Wolf1524
    Ovo sto je sthooligan napisao da builderi imaju najbolje sredjenu prehranu mislim da nije bas istina. Puno drugih sportasa isto ima dnevni rezim prehrane, paze kada i sto treba jesti, paze na unos proteina, koriste suplemente, itd.
    mozda imaju ali govorimo o najbolje sredjenoj onda se tu nema sta raspravljati ,jer da bi neko dosao do bf-a ispod 5% ali pod uvjetom zadrzavanja stecene misicne mase ,naravno govorim o natjecateljima ,moras o prehrani znati gotovo sve
    pa ja recimo znam koliko kalija i natrija ima 100g piletine i oslica ,te koliki je tocno glikemijski index kuhanog krumpira oguljenog a koliko ne oguljenog te kolika je razlika i gi indexu integralne rize i obicne bijele
    mislim da to jedino bodybuilderi idu u takve extreme sto se tice prehrane
    TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
    Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

    Comment


    • #92
      Re: koliko je BB zapravo zdrav sport?

      Originally posted by PakiPacano
      Zanimljiva tema

      Mislim da je Bodybuilding zdrav sa aspekta povećane fizičke aktivnosti , ali sa strane prehrane nije. Bilderi , rekreativni i profesionalni unose mnogo hrane koja je bogata masnoćama životinjskog porijekla , koje se talože na unutrašnjosti krvnih sudova , što povećava šanse za ateriosklerozu. Meso , jaja , mliječni proizvodi su puni masnoća. Mislim da jedan bilder u prosjeku ima mnogo zakrčenije krvne sudove od prosječnog čovjeka.
      Ja lično u svom režimu vježbanja koristim vježbe nižeg intenziteta , radim sa manjim težinama sa više ponavljanja , a prehrana je uglavnom eliminisana masnoća životinjskog porijekla
      do ovdje sam dosao s citanjem, al ne mogu ne odgovoriti odmah... meso puno masnoca? pileca i pureca prsa sa 2.8, odnosno 4g M/100g je puno? mlijecni proizvodi? bb koristi jedino posni sir sa cca 2-3g M/100g. jaja? mislis zumanjci? 3 jaja L velicine daju 3 zumanjka koja imaju 15-16g M, od kojih je pola zasiceno pola nezasiceno. pokrij se po usima i citaj, nauci pa pisi, a ne ovako iz glave...
      prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

      Comment


      • #93
        Re: koliko je BB zapravo zdrav sport?

        da li je prehrana rekreativca koji se drzi pravilne prehrane 99% zdrava prehrana? bez izmjena u jelu, bez onih cuspajza, filanih paprika,... i ostalih jela kuhinje. koliko je zdravo jesti stalno ovako kao mi? uzimanje tableta vitamina i minerala, koncentriranih proteina, aminokiselina u tabletama... to mi se ne cini prezdravim... niti za zeludac, niti za bubrege (bez obzira koliko mi pili vode). al to je moje misljenje samo, bez ikakvog znanstvenog temelja.
        prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

        Comment


        • #94
          Re: koliko je BB zapravo zdrav sport?

          Originally posted by Tomislav1992
          i dajte ljudi shvatite da su suplementi kemija..nisu prirodno dobiveni...jesu iz prirodnih izvora...nije ih izmislio doktor dexter u svom labosu...Ali su kemija..na neprirodan nacin dobiveni..to svi mi duboko u sebi znamo i nezelimo priznat...i onda sam ja mulac...mozda jesam dobro..ali ne rastu sa grane suplementi koliko znam

          gle ja se u potpunosti slazem s tezom o kemiji, jer su suplementi dobiveni filtracijom pojedinog izvora, kad kazes da to nije prirodno onda po tebi nije prirodno kad odvojiš bjelanjak od jajeta.

          Comment


          • #95
            Re: koliko je BB zapravo zdrav sport?

            a tjestenina i kruh rastu na grani ???
            TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
            Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

            Comment


            • #96
              Re: koliko je BB zapravo zdrav sport?

              Originally posted by mali priest
              a tjestenina i kruh rastu na grani ???
              Bas.
              There is no good, no evil - only decisions and consequences.

              Comment


              • #97
                Re: koliko je BB zapravo zdrav sport?

                FALA BOGU NA OVOME ČLANKU danas je sretan dan po meni,kad mogu mlatarat sa ovim starcima ispred face ka curica kad sazna da ipak nije trudna XD
                http://www.net.hr/zdravlje/page/2010/10/07/0401006.html
                ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                Comment


                • #98
                  Re: koliko je BB zapravo zdrav sport?

                  Originally posted by Korekt
                  FALA BOGU NA OVOME ČLANKU danas je sretan dan po meni,kad mogu mlatarat sa ovim starcima ispred face ka curica kad sazna da ipak nije trudna XD
                  http://www.net.hr/zdravlje/page/2010/10/07/0401006.html

                  E koji komenatri ispod članka čitam smijem se i uživam

                  Što se tiče članka po meni glupost, takvih je članaka masu, ono svaki dan pojedi kockicu čikolade i produžit ćeš život za 20 godina ili svaki dan prni tri puta i napravi kolut unatrag i produžit ćeš život za 7 godina, a možda se i varam pa ćemo svi žvit 200 godina
                  ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                  Comment


                  • #99
                    Re: koliko je BB zapravo zdrav sport?

                    http://www.jutarnji.hr/protein-za-body- ... na/892877/

                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • Re: koliko je BB zapravo zdrav sport?

                      Originally posted by sthooligan
                      Originally posted by Korekt
                      FALA BOGU NA OVOME ČLANKU danas je sretan dan po meni,kad mogu mlatarat sa ovim starcima ispred face ka curica kad sazna da ipak nije trudna XD
                      http://www.net.hr/zdravlje/page/2010/10/07/0401006.html

                      E koji komenatri ispod članka čitam smijem se i uživam

                      Što se tiče članka po meni glupost, takvih je članaka masu, ono svaki dan pojedi kockicu čikolade i produžit ćeš život za 20 godina ili svaki dan prni tri puta i napravi kolut unatrag i produžit ćeš život za 7 godina, a možda se i varam pa ćemo svi žvit 200 godina
                      Kako bih ja poklao te seljake sto pisu u komentarima takve gluposti, dovoljno mi ih je u skoli slusat, ali barem sam jednoga danas posteno ubio kada sam mu reka da bih onda bio kao on i ne bih mogao istrcati 5 metara.
                      There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                      Comment


                      • Re: koliko je BB zapravo zdrav sport?

                        nevjerojatno koliko ima tih clanaka o namirnica koje produlju zivot
                        kad bi se sve zbrojilo u godinu dana prakticki bih morao jesti cijeli dan da bih unio ono sto ti takozvani kvazi znanstevnici preporucuju
                        znaci otprilike casu vina poslije rucka crnoga ,jedno 50 omega tableta ,kavu crnu ali posebno od sismiseva izmeta ,tri ribizle ,dvije grozdjice ,23 case vode ,jedna casa konjaka ,tri jabuke ,pet paradajza ,30dag graska ,40dag luka ,kilu kupusa ,salicu kozjeg mlijeka ili od antilope ,dve snite lubenice ,dvije zlice djevicankog ulja ,tri zlice margarina dve sake badema i tri sake oraha,pol kile plave ribe,naravno sad ponovom aminokiseline,ali naravno ne smijemo zaboraviti na kelj ,zgance i med,integralno ovo ,integralno ono ,organsko ,ne smrznuto ,sirovo itd....
                        i evo zivjet cu tocno 180godina ,iako nema veze sto cu prakticki cijeli dan jesti i imati cirka 200kg ,ali ko je vidio da notorno debeli krace zive i imaju problema sa zdravljem ???
                        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                        Comment


                        • Re: koliko je BB zapravo zdrav sport?

                          Originally posted by mali priest
                          nevjerojatno koliko ima tih clanaka o namirnica koje produlju zivot
                          kad bi se sve zbrojilo u godinu dana prakticki bih morao jesti cijeli dan da bih unio ono sto ti takozvani kvazi znanstevnici preporucuju
                          znaci otprilike casu vina poslije rucka crnoga ,jedno 50 omega tableta ,kavu crnu ali posebno od sismiseva izmeta ,tri ribizle ,dvije grozdjice ,23 case vode ,jedna casa konjaka ,tri jabuke ,pet paradajza ,30dag graska ,40dag luka ,kilu kupusa ,salicu kozjeg mlijeka ili od antilope ,dve snite lubenice ,dvije zlice djevicankog ulja ,tri zlice margarina dve sake badema i tri sake oraha,pol kile plave ribe,naravno sad ponovom aminokiseline,ali naravno ne smijemo zaboraviti na kelj ,zgance i med,integralno ovo ,integralno ono ,organsko ,ne smrznuto ,sirovo itd....
                          i evo zivjet cu tocno 180godina ,iako nema veze sto cu prakticki cijeli dan jesti i imati cirka 200kg ,ali ko je vidio da notorno debeli krace zive i imaju problema sa zdravljem ???
                          Jesi li to na dijeti?

                          Comment


                          • Re: koliko je BB zapravo zdrav sport?

                            evo cirka deseti tjedan hardcore dijete ,posto sam krenuo sa malo sala na dijeti onda je vec prvi tjedan bio muka a kamoli sad nakon desetog
                            TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                            Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                            Comment


                            • Re: koliko je BB zapravo zdrav sport?

                              1. a što je danas zdravo, i koja je definicija "zdravog" u vremenu u kojem živimo???
                              2. nije me briga da li je zdravo , našao sam se u tome, sviđa mi se, super se osjećam , za razliku od 90 kila sala koje sam mogao imati da se ovime ne bavim.....sve dok je naturale super mi je....
                              ╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

                              Comment


                              • Re: koliko je BB zapravo zdrav sport?

                                zanima me zasto se bodybuilderi godinama hrane zdravo, svaki dan 10ak kuhanih obroka, vitamini, minerali, sve zivo sta je zapravo super zdravo! nema sanse da pojedu majonezu, pastetu, nema sanse da izađu vani i da se oduzmu od alkohola, ali odluce uzimati steroide.. nisam neki znalac, ali sam naucio od vas da steroidi imaju puno nuspojava.. nije mi jasno zasto ljudi nakon toliko godina zdravog zivota odjednom krenu s necim sto nije nikako zravo!

                                Comment

                                Working...
                                X