Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problemi :(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problemi :(

    Pozdrav svima, malo mi je neugodno ali sam zabrinut pa sam se odlučio obratiti vama.

    Ima jedno 10ak dana da sam promjenio prehranu, radim na masi i puno jedem uz to pijem gainer mega mass 2000.
    Prije toga svarno nisam puno jeo jer nisam ni trenirao i bio sa slabo aktivan, preživio bi na 2-3 slaba obroka dnevno a sada sam na 5-6 solidnih.

    E sad zbog čega sam zabrinut. 3 stolice dnevno, jel to malo previše? (prije možda jedna) drugo što me šokiralo je krv u stolici već 2 dana za redom , nije puno ali vidim na toaletnom papiru crvene kapljice svaki puta i jako me brine to.
    Jel to može biti od prehrane ili onog gainera. Možda je slučajno ali počelo se pojavljivat nakon mog naglog hranjenja.

  • #2
    Re: Problemi

    A možda si samo nairitirao "osjetljivo područje" od čestog brisanja?
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: Problemi

      odakle ti taj gainer?

      Comment


      • #4
        Re: Problemi

        Nemoj se zajebavat sa tim, ako ti ide krv ajde u doktora to pitat sta ti je!
        Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

        Comment


        • #5
          Re: Problemi

          Ja sam još u osnovnoj dobio neku bakteriju (ne znam kak se zove), smršavio sam 5-6 kila.. Svaki dan sam kenjao krv (doslovno krv) i mokrio sam krv isto, tako jedno 4-5 puta na dan. Primao sam infuziju i jeo samo određenu hranu koja mi se gadila xD

          Strašno je bio kenjat svaki dan u neku lonu krv i pišat u epruveticu da mogu poslat na analizu, žive muke.. Bio sam 10 dana u bolnici, i eto ozdravio samo uz infuziju.

          Nemoj se plašit, ne znam kakva je situacija kod tebe, ako je kapljica onda dobro.. Možda ti se hrana dobro ne probavi pa neki dijelovi ogrecaju kolutić (XD lol haha) i onda poteće malo krvi, sve dok nisu lokve od par litara kao što je meni bilo je ok

          Vjerovatno ti ne pada dobro na želudac takva prehrana i gainer šta ti ja znam pa se to odrazi i na izmet koji moguće ošteti naš odvod, ili si homo sve u svemu kod doktora

          Comment


          • #6
            Re: Problemi

            Nije, gledao sam na ogledalo i nema nikakve rane. Iz nutra dolazi krv. Vidjet ću još par dana hoće li se ponavljati ako bude idem doktoru.
            Mislim da je to zbog česte i tvrde stolice naglo i vjerojatno su se unutra oštetila neka vlakna.

            Comment


            • #7
              Re: Problemi

              Vlakna u gizici?

              Mozda imas hemoroide... Boli li te kad kenjas?

              Comment


              • #8
                Re: Problemi

                dosta je poznat i profi dučan, sumljam da prodaju otrov.
                Jel postoji ikakva mogučnost da je to od toga?, mislim da to nebi smio biti problem, hrana kao svaka još je tekuća.

                Comment


                • #9
                  Re: Problemi

                  Odkud ti to za rak debelog crijeva? Nije ti gainera radioaktivan da dobijes rak od njega i to za mjesec dana

                  To ti je vjerovatno zbog nagle promjene hrane, i ja u zadnje vrijeme imam problema sa probavom (4-5 puta na dan idem na wc)

                  Nije nista zbog cega bi se trebao toliko brinuti
                  Originally posted by PatrickStar
                  A možda si samo nairitirao "osjetljivo područje" od čestog brisanja?
                  Vjerovatno ti se malo "razujeo" analni otvor, i pritom si ga ogrebao wc papirom, i ide krv... nije nista oko cega bi se trebao brinut
                  Last edited by NoSmoking95; 24-10-11, 22:53.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Problemi

                    Originally posted by NoSmoking95 View Post
                    Vlakna u gizici?

                    Mozda imas hemoroide... Boli li te kad kenjas?
                    A gle, pošto je često neka prije nego idem negdje se naprežem da se rješim toga, mislim da sam 2-3 puta do sada pretjerao malo s time i tako nešto oštetio. Mislim da previše paničarim ali nije ugodno.

                    E jedna činjenica koja me tješi, prije 40 dana sam bio na operaciji i radio komplet pretrage (krv, anesteziologiju) i nisu rekli ništa. Valjda bi vidjeli da imam rak debelog crijeva, osim ako ga nisam dobio u zadnjih mj. od ovog gainera

                    Comment


                    • #11
                      Re: Problemi

                      Originally posted by NoSmoking95 View Post
                      Odkud ti to za rak debelog crijeva? Nije ti gainera radioaktivan da dobijes rak od njega i to za mjesec dana

                      To ti je vjerovatno zbog nagle promjene hrane, i ja u zadnje vrijeme imam problema sa probavom (4-5 puta na dan idem na wc)

                      Nije nista zbog cega bi se trebao toliko brinuti


                      Vjerovatno ti se malo "razujeo" analni otvor, i pritom si ga ogrebao wc papirom, i ide krv... nije nista oko cega bi se trebao brinut
                      I ja mislim. A to za rak jer je prvo što mi je izbacilo na googlu.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Problemi

                        nemoj se plašiti bezveze, pošto ideš često na wc briži guzu s vlažnim maramicama pa ćeš vidjet dali će prestat ta krv, to je i meni znalo dok idem često na wc al to si zgrebeš šupak s papirom jer često brišeš pa zato dođe do toga.
                        kažem ti kupi si vlažne maramice one za bebe i s njima briši guzu. i jebo te rak nemoj bit lud
                        Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                        Comment


                        • #13
                          Re: Problemi

                          Učestaliji odlazak na zahod može biti od nagle promjene prehrane i povećanog unosa proteina. Dakle možda bi trebao malo smanjiti unos proteina. Također i taj gainer koji je pun šećera (gainere inače ne savjetujem) te može otvorit jer taj gainer vjerovatno sadrži dekstrozu i fruktozu koje mogu imati laksativno djelovanje.
                          Krv je vjerovatno od naprezanje i učestolog posjećivanja školjke. Pukne neka žilica ili kapilar Peri guzu nakon nužde. Valjda imaš bide. Smanji unos proteina i probaj ne pit taj gainer par dana i vidit ćeš da će se smirit. Za sada nemaš razloga za paniku
                          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                          I know it's hard to keep an open heart
                          When even friends seem out to harm you
                          But if you could heal a broken heart
                          Wouldn't time be out to charm you

                          November Rain, Guns and Roses

                          Comment


                          • #14
                            Re: Problemi

                            Gainer mi je pri kraju, otvorit ću temu da mi savjetujete što uzeti novo.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Problemi

                              Originally posted by bugi View Post
                              Gainer mi je pri kraju, otvorit ću temu da mi savjetujete što uzeti novo.
                              Nemoj otvarati temu za takve gluposti, takvih tema ima milijun:
                              http://www.building-body.com/forum/f...po%C4%8Detnici
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X