Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problemi :(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Problemi

    Čitao sam dosta, vidim da svi pljujete po gainerima a hvalite whey. Meni treba masa i samo masa, whey mi se nekak čini više djetnim nego gejner.
    Treba mi nešto s čime mogu dobiti 10ak kg pa makar i pola masnoga pa ću kasnije vidjet kako dalje a ne da se ubijam s tim wheyom godinu dana za 3kg čistog mišića.

    Comment


    • #17
      Re: Problemi

      masti(obavezno domaće) i kruha(bijeli) mozes posoliti ili poseceriti ovisno o osobnim preferencijama. 2-3x na dan po 3-4 snite.

      Comment


      • #18
        Re: Problemi

        Originally posted by bugi View Post
        Čitao sam dosta, vidim da svi pljujete po gainerima a hvalite whey. Meni treba masa i samo masa, whey mi se nekak čini više djetnim nego gejner.
        Treba mi nešto s čime mogu dobiti 10ak kg pa makar i pola masnoga pa ću kasnije vidjet kako dalje a ne da se ubijam s tim wheyom godinu dana za 3kg čistog mišića.
        Kupi gejner i pij, puno ga ljudi pije, i sve pet.

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #19
          Re: Problemi

          dobro a najosnovnije nisi reko, da li te boli/peče/svrbi??

          koliko si siguran da je to krv?
          mislim da bi osjetio da je nešto ozbiljno, ta ne sereš krv tek tako.

          Da nisi homo? Ili te možda neko prašio dok si spavo
          To enjoy freedom we have to control ourselves

          Comment


          • #20
            Re: Problemi

            Originally posted by bugi View Post
            Čitao sam dosta, vidim da svi pljujete po gainerima a hvalite whey. Meni treba masa i samo masa, whey mi se nekak čini više djetnim nego gejner.
            Treba mi nešto s čime mogu dobiti 10ak kg pa makar i pola masnoga pa ću kasnije vidjet kako dalje a ne da se ubijam s tim wheyom godinu dana za 3kg čistog mišića.
            Ti pricas o tim nekim kilama iz wheya i gainera, dok tebi prehrana nebude sredena neces dobit 1kg misica u 10 god. tako da .. Znaci zakljucak iz tog je: Gainer i whey nisu cudotvorni napitci koji daju kilazu nego je sredena prehrana ta koja daje misicnu masu (i naravno trening ), bitno je u pravo vrijeme dovest kvalitetnu hranu tamo di je potrebno.
            It's not over until i win.

            Comment


            • #21
              Re: Problemi

              Originally posted by sandra View Post
              dobro a najosnovnije nisi reko, da li te boli/peče/svrbi??

              koliko si siguran da je to krv?
              mislim da bi osjetio da je nešto ozbiljno, ta ne sereš krv tek tako.

              Da nisi homo? Ili te možda neko prašio dok si spavo
              Nije, ne prašim se. Sad smo već na drugoj temi.

              Comment


              • #22
                Re: Problemi

                Originally posted by bugi View Post
                Nije, ne prašim se. Sad smo već na drugoj temi.
                ok, pa pretpostavila sam da nisi. Ali nisi odgovorio, da li te boli/peče/svrbi i koliko si siguran da je to stvarno krv
                To enjoy freedom we have to control ourselves

                Comment


                • #23
                  Re: Problemi

                  Originally posted by sandra View Post
                  ok, pa pretpostavila sam da nisi. Ali nisi odgovorio, da li te boli/peče/svrbi i koliko si siguran da je to stvarno krv
                  Krv je, imam oči. Ne boli ni išta od toga. Danas je ok. Nadam se da neće više biti problema.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Problemi

                    ma nije ti nist,drek ti je malo zagrebo sfinkter,vjerovatno si jeo nesto teze probavljivo pa je bio tvrđi
                    ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                    Comment


                    • #25
                      Re: Problemi

                      što se tiće učestalosti, u pravilu što je više stolica u danu to ti je probava idealnija... sve dok stolice nisu proljevaste već normalne konzistencije...
                      što se tiće krvi nakon stolice, vrijedi slično pravilo... svjetla krv potječe iz izlaznog dijela debelog crijeva i najvjerovatnije se radi o oštećenju sluznice zbog tvrđe stolice... ako je stolica proljevasta a ima krvi onda se bez odlaganja mora ići doktoru da se dijagnosticira bolest i krene s liječenjem... rak debelog crijeva jako rijetko daje vidljivu krv, tu je krvarenje nevidiljivo a posljedica je najčešće anemija (u narodu: slabokrvnost, prepozna se bljedoći lica a potvrdi nalazom broja eritrocita)
                      ovo sve što sam ti napisao bi te moglo kratkotrajno utješit, i znam da ako ti se problem ponovno pojavi da ćeš se zabrnit... onda bi trebao otići doktoru u proktološku ambulantu i on ima tamo instrument s kojim može viditi jel se radi možda o hemeroidima (proširenje krvnih žila u rektumu - izlaznom dijelu debelog crijeva, i to zna pri naprezanju puknit i krvarit, čak i obilnije).. ti hemeroidi se uspješno liječe s ljekovitom masti koju ti propiše doktor...
                      za sada imam jedan savjet, u borocima jedi puno salate, možeš i laneno sjeme nekad ubacit npr. u posni, i kava bi pomogla, a izbjegavaj neke namirnice koje stvrdnjivaju stolicu npr. banane...

                      što se tiće gainera, to si zamjeni whey-om, to neće utjecat na tvoje prbleme, al whey ti je bolji...
                      i na whey-u lažu o količini proteina, a moš si mislit kako je tek sa gainerom
                      Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                      Comment

                      Working...
                      X