Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roaccutane (protiv akni/pristica)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MarkoPolo
    replied
    Re: Roaccutane (protiv anki/pristica)

    Originally posted by Dida View Post
    Ček, to ti je liječnik propisao?

    Jer, po meni je taj roaccutane samo za ljude koji imaju puno onih debelih potkožnih prišteva koji ostavljaju trajne ožiljke.

    Ja sam bio pun ovih sitnih prištića po cijelom tijelu (a i danas sam) pa kad sam prije par godina spomenuo roacuttane, doktorica je samo odmahnula da to nije za mene.
    Tako mi je i samome kao sto si vidio, dok samo ne prode, nema nam lijeka.

    Leave a comment:


  • Dida
    replied
    Re: Roaccutane (protiv anki/pristica)

    Ček, to ti je liječnik propisao?

    Jer, po meni je taj roaccutane samo za ljude koji imaju puno onih debelih potkožnih prišteva koji ostavljaju trajne ožiljke.

    Ja sam bio pun ovih sitnih prištića po cijelom tijelu (a i danas sam) pa kad sam prije par godina spomenuo roacuttane, doktorica je samo odmahnula da to nije za mene.

    Leave a comment:


  • wikler
    replied
    Re: Roaccutane (protiv anki/pristica)

    krkam se tim deni, trenutno sam u 3. mjesecu pakla.

    Leave a comment:


  • MarkoPolo
    replied
    Re: Roaccutane (protiv anki/pristica)

    Originally posted by deni098 View Post
    Pozdrav, pocet cu uzimati Roaccutane iz razloga sto imam jako punopristica, po ledjima,rukama,prsima. Kada skinem majcu to sve ruzno izgleda, djabe misici i sve kad su pristici tu
    Zanima me na sta tocno utjecu te tablete? Dal imaju veze s testosteronom ili nekim drugim hormonom koji ima utjecaj na misice?
    Jedan moj prijatelj je koristio te tablete, kapsule ili što god već. Njega su užasno isušile, ali doslovno. Raspucane usnice, koža toliko suha da se nije smio izlagati suncu. Nakon terapije akne i pristici su mi se povukli, ostali su gadni ožiljci.

    Leave a comment:


  • Deni098
    started a topic Roaccutane (protiv akni/pristica)

    Roaccutane (protiv akni/pristica)

    Pozdrav, pocet cu uzimati Roaccutane iz razloga sto imam jako punopristica, po ledjima,rukama,prsima. Kada skinem majcu to sve ruzno izgleda, djabe misici i sve kad su pristici tu
    Zanima me na sta tocno utjecu te tablete? Dal imaju veze s testosteronom ili nekim drugim hormonom koji ima utjecaj na misice?
Working...
X