Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roaccutane (protiv akni/pristica)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Roaccutane (protiv akni/pristica)

    Pozdrav, pocet cu uzimati Roaccutane iz razloga sto imam jako punopristica, po ledjima,rukama,prsima. Kada skinem majcu to sve ruzno izgleda, djabe misici i sve kad su pristici tu
    Zanima me na sta tocno utjecu te tablete? Dal imaju veze s testosteronom ili nekim drugim hormonom koji ima utjecaj na misice?

  • #2
    Re: Roaccutane (protiv anki/pristica)

    Originally posted by deni098 View Post
    Pozdrav, pocet cu uzimati Roaccutane iz razloga sto imam jako punopristica, po ledjima,rukama,prsima. Kada skinem majcu to sve ruzno izgleda, djabe misici i sve kad su pristici tu
    Zanima me na sta tocno utjecu te tablete? Dal imaju veze s testosteronom ili nekim drugim hormonom koji ima utjecaj na misice?
    Jedan moj prijatelj je koristio te tablete, kapsule ili što god već. Njega su užasno isušile, ali doslovno. Raspucane usnice, koža toliko suha da se nije smio izlagati suncu. Nakon terapije akne i pristici su mi se povukli, ostali su gadni ožiljci.
    "Your body is your biggest artwork."

    DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
    DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
    BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

    SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

    https://www.facebook.com/MBbodybuilding

    Comment


    • #3
      Re: Roaccutane (protiv anki/pristica)

      krkam se tim deni, trenutno sam u 3. mjesecu pakla.
      Originally posted by darios
      Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
      __________________________________________________

      there is no progress without struggle!

      Comment


      • #4
        Re: Roaccutane (protiv anki/pristica)

        Ček, to ti je liječnik propisao?

        Jer, po meni je taj roaccutane samo za ljude koji imaju puno onih debelih potkožnih prišteva koji ostavljaju trajne ožiljke.

        Ja sam bio pun ovih sitnih prištića po cijelom tijelu (a i danas sam) pa kad sam prije par godina spomenuo roacuttane, doktorica je samo odmahnula da to nije za mene.
        Originally posted by magarac
        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
        dzaba mu sve

        Comment


        • #5
          Re: Roaccutane (protiv anki/pristica)

          Originally posted by Dida View Post
          Ček, to ti je liječnik propisao?

          Jer, po meni je taj roaccutane samo za ljude koji imaju puno onih debelih potkožnih prišteva koji ostavljaju trajne ožiljke.

          Ja sam bio pun ovih sitnih prištića po cijelom tijelu (a i danas sam) pa kad sam prije par godina spomenuo roacuttane, doktorica je samo odmahnula da to nije za mene.
          Tako mi je i samome kao sto si vidio, dok samo ne prode, nema nam lijeka.
          "Your body is your biggest artwork."

          DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
          DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
          BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

          SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

          https://www.facebook.com/MBbodybuilding

          Comment


          • #6
            Re: Roaccutane (protiv anki/pristica)

            dida ne brini se, raspito sam se ja dobrano prije nego sam se odlučio za roaccutane. zapravo, 3 godine si govorim "ma ajde, moć ću ja izdržat bez da na roaccutane idem, proć će me to i izgurat ću!" i tako "proć će, proć će, proć će" i kad ono - kifla. meni se to sve brate više i više kompliciralo, počeo sam dobivat upale veličine lješnjaka - tolike da nisam mogo otvarat usta do kraja, da nisam mogo spavat po noćima, da mi je oko bilo onako zaklopljeno itd itd. pa hebote život dođem u školu i profesori me pitaju kao "pa s kim si se to potuko? zašto si se tuko? pa vidi kako ti je crveno natečeno na faci sad!". ne pitaj kakve to ožiljke ostavlja i kako je teško živit s tim... izguro sam intenzivnih godinu dana (tu su mi baš upale svaka 2-3 dana dolazile) i kad sam vidio da je sve gore i gore jednostavno sam moro otić do privatnika (ovaj u bolnici je bio potpuno smiješan dermatolog) i uzet te *****e tablete... reko sam si prije 3 mjeseca: "pit ću ih pod svaku cijenu i riješit ću se ovog jer mi je ujebalo pola srednje i najljepše godine života...". i evo me, 60 i neki dan sam na njima i pun sam ih i crven sam ko *****a paprika (početna faza - faza pogoršanja) al eto, izdržat ću još koji tjedan i smirit će se i onda ću se sušit i popravljat će se.

            deniju ako išta treba - tu sam, samo pitaj! ugl., roaccutane ti radi na foru da ti smanji skroz žlijezde lojnice = manje loja = manje sebuma = manje akni. lojnice ti smanji za 70% i smanji ih na veličinu onih kod 'kikača' (ne baš beba, al ono klinaca od 4-5-6 godina). pritom ti je jetra pod opterećenjem jer, naravno, krkaš više komada tableta dnevno u sebe a i sam vitamin a je toksičan u većim dozama (rezultira nuspojavama). što se testosterona tiče, tu ti ne bi htio pametovat, ali kaže se da roaccutane i ide kod osoba kojima previše rade hormoni (valjda se samo na one iz lojnica misli) - tako da možda ima poveznice. ugl., ja sam počeo s home workout-om baš za vrijeme roaccutanea sad i mogu vam reć da se to primijeti na mom treningu. motivacija 0 (pogledaš se u ogledalo i doslovno samo oči vidiš kolko si krastav, krvav i crven), manja kondicija i snaga (slabiji napredak u vježbanju), pa onda vrtoglavice za vrijeme vježbanja, mutnja vida, osjećaj da ćeš *****o past (pluća dođu na usta, u glavi nešto opako udara) itd itd... ne želim te plašit prijatelju, nemoj ovo sad toliko zdravo za gotovo uzimat jer to je sve stvar pojedinca... od osobe do osobe je drugačije vjeruj mi!

            također postoje i druge nuspojave koje nisu vezane uz vježbanje: suhe usne, suha koža na licu, krv iz nosa (dogodilo mi se 2-3 puta) i ta mutnja vida i to bi u globalu bilo to. i primijetio sam da me i najmanja sitnica naživcira - razdražljivost jel. i ima još tu par stvarčica, no, ne želim ispadat emo!

            ako te šta zanima, opet ponavljam, pitaj slobodno!
            Last edited by wikler; 12-12-11, 16:23.
            Originally posted by darios
            Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
            __________________________________________________

            there is no progress without struggle!

            Comment


            • #7
              Re: Roaccutane (protiv anki/pristica)

              Ja sam krko to cudo davno davno, tj ne tako davno. Prije 3 godine brijem. Pff, promjene raspolozenja ko u natjecateljke koja je 2 weeks off i jos je u pms-u. Tako nekako. Mada taj roakutan je gotovo sigurna stvar sto se tice rjesavanja problema s pristevima. Na kraju ti se sve svede na to jesi li spreman prihvatit nuspojave zauzvrat rjesavanja pristeva.
              Mogo bi pogledat kakvu sam terapiju imao, no znam da je bila neka sica. Nuspojave suhe usne, nokti lako pucali i to bi bilo to, e da i ta promjena raspolozenja. Depra te sora na pocetku dok si jos sav sabijen psihicki zbog izgleda, no kad se pocnes cistit sve ti se to mijenja u pozitivu.
              Last edited by 123; 12-12-11, 16:55.
              "Your weak points are caused by not doing what you hate to do" Louie Simmons

              Youtube shit
              Web

              Comment


              • #8
                Re: Roaccutane (protiv anki/pristica)

                eto, još jedan 'rokijevac' koji zna kakav je to pakao...
                123, jel vjeruješ da ja jedan dan jedva čekam doć iz škole kako bi si napravio ručak i kreno s dizanjem željeza - ono, baš budem nabrijan... i, dođem kući, pogledam se i sjednem na pol sata i dok si napravim ručak tolko se ubediram i tolko na volji izgubim da to nije normalno! znači promjena raspoloženja defakto za 180 stupnjeva... ne znam ni sam kako sam ova 3 mjeseca workout-a izguro; bog te pitaj... sad u petak nisam mogo odradit noge jer sam se tako trulo osjećo da to nije bilo normalno. i uzo sam si pak prijevremeni kraj, tak da ovaj tjedan neću ništ radit sem učit i onda još koji tjedan odmora sad preko praznika i onda ću, ako bog da, u 2012. uć s manje novih nadolazećih vulkana i krasti, i moć ću počet još intenzivnije vježbat.

                koliko dugo si ti to vremenski pio, 123? i, ako ti nije problem, aj molim te saznaj kolika ti je bila 'gramaža' dnevno?

                i promijenite ime teme, ovako imam filing da se radi o nekoj babi anki
                Originally posted by darios
                Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
                __________________________________________________

                there is no progress without struggle!

                Comment


                • #9
                  Re: Roaccutane (protiv anki/pristica)

                  Oko 6 mjeseci ako me pamcenje sluzi. 1 tableta dnevno (10mg ja mislm) skoro cijelo vrijeme, a tek pred kraj 2 tablete dnevno i tako jedno par tjedana. Nakon godine dana su se povukli i oziljci i sve *****rije koje sam imao na faci. Ugl , total recovery. Samo treba vremena jel.
                  "Your weak points are caused by not doing what you hate to do" Louie Simmons

                  Youtube shit
                  Web

                  Comment


                  • #10
                    Re: Roaccutane (protiv anki/pristica)

                    Ja ti preporucujem losion sa Klindamicinom , nije skup meni je bio odlican koristio ga mjesec dana i pristici sa lica nestali i ne pojavaljuju se vise

                    Comment


                    • #11
                      Re: Roaccutane (protiv anki/pristica)

                      Ovako decki, hvala na raznim komentarima, savjetima i sl.
                      No odlucio sam, uzet cu pod svaku cijenu, ovako sav pod stresom moram nositi bijele majce u strahu nece li mi koji prist puknuti i uflekati majcu(sto nebi bilo lijepo za vidjeti), stoga ih vise ni ne nosim, a pola majci mi je bijelo
                      Takodjer djevojke kad vide nije im bas pravo, djabe meni misici, plocice itd kad su akne tu i upropaste sve.
                      Da ne pricam o omalovazavanju mog truda, cim vide akne/pristice slijedi prica ovaj je uzimao steroide itd(iako ti ljudi ni ne znaju sta je to).
                      Tako da idem s tim tabletama pa kud puklo da puklo....

                      Comment


                      • #12
                        Re: Roaccutane (protiv anki/pristica)

                        Originally posted by Builty View Post
                        Ja ti preporucujem losion sa Klindamicinom , nije skup meni je bio odlican koristio ga mjesec dana i pristici sa lica nestali i ne pojavaljuju se vise
                        ma potrosio sam kubik tog i ostalih ''sranja''

                        Comment


                        • #13
                          Re: Roaccutane (protiv anki/pristica)

                          Ja znam da meni iskoce kad jedem puno slatkog odma drugi dan sam pun... Takode od znoja po ramenima itd. no koristio sam klindamicin i super je! Na vaticu i ajmo svaki dan ujutro navece i tako i onda 2 tjedna ne da se koza odvikne i opet... 20kn u apoteci ona bocica dosta za tjedan i nes...
                          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                          Napreduje se... Avatar^^

                          Comment


                          • #14
                            Re: Roaccutane (protiv anki/pristica)

                            slatko nejedem bas, kazem, koristio sam to i nikakve koristi

                            Comment


                            • #15
                              Re: Roaccutane (protiv anki/pristica)

                              Originally posted by deni098 View Post
                              slatko nejedem bas, kazem, koristio sam to i nikakve koristi
                              E da, zaboravio sam napisati, imas u DMu za kupit neki roll-on neznam kak se zove, ugl. pakiran ti je u kvadrastu kutijicu unutra ti je taj kao uski roll-oncic ima metalnu kuglicu na vrhu. To mi je za bas onako jake slucajeve. To ti osusi di namazes, probaj obavezno, recimo namazi s tim onda ce ti to otvorit malo pa ga stisni, pa opet namazi, recimo navecer i ujutro... Super stvar... e da al' nije bas za cijeli se namazat, dosta je jako.
                              Evo ti uglavnom na sta mislim:
                              51M0mGbThoL.jpg
                              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                              Napreduje se... Avatar^^

                              Comment

                              Working...
                              X