Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jetra - Povišen Bilirubin u krvi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jetra - Povišen Bilirubin u krvi

    pozz,
    jucer sam vadio krv, razlog je bio viroza koju sam imao ali primarni razlog je bio i provjeru krvne sklike sta se bubrega i jetre tice...
    bubrezi su u redu, takoder i jetra vise manje osim bilirubina koji je u skali od 3-20 meni 23.
    doktorica me je narucila da opet vadim krv za 7 dana, te da u tom razdoblju nepijem alkohol, suplemente, jedem zestoku hranu i gazirana pica, jer ocito taj bilirubin zna biti povisen iz tih razloga...

    medutim 90% sam siguran da je od alkohola, te da nije od suplemenata, jer trenutno koristim samo whey, te sam odlucio ovih 7 dana nepiti nista od navedenog, te ukoliko nalaz bude uredan, nepiti alkohol ali piti suplemente, te opet nakon 15ak dana izvaditi krv da vidim jeli suplementi imaju kakvog utjecaja na krvnu sliku..

    Ako je ko imao slican problem, iskustva sa tim bilirubinom, bilo bi mi drago cuti neka misljenja...
    pozz

  • #2
    Re: Jetra - Povišen Bilirubin u krvi

    ipak je uzrok bio velika kolicina konzumiranog alkohola znaci uzrok povisenja bilirubina, tj neke vrste žući u jetri je zestoka alkoholna pica i zestoka hrana, nema straja da je on suplemenata, eto, pozz

    Comment


    • #3
      Re: Jetra - Povišen Bilirubin u krvi

      ubodi Silimarin on ti progresivno i brzo spusta AST i ALT vrijednosti kao i ukupni bilirubin i GGT.

      Dobra ti je i Artičoka, čaj od koprive, mrkva... ima toga

      Morat ces malo pripaziti na prehranu a alkohol ako mozes izbaci

      I da, uzimaj B kompleks
      Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

      Comment

      Working...
      X