Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mantanje - prilikom vjezbanja npr. sklekovi, kad ustanem jednostavno mi bljeska pred ocima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Mantanje

    To se meni inače događa kada sam bolestan. Jako rijetko mi se dogodi.

    Comment


    • #17
      Re: Mantanje

      Malo kasnim
      I ja pomislim da mi je to do tlaka jer bas osjetim cudan tlak u glavi, neopisiv. Hvala vam sve u svemu
      “Ja sam najveći; to sam rekao čak i prije nego sam to i postao.” Muhammad Ali

      Comment


      • #18
        Re: Mantanje

        Originally posted by juka View Post
        LOL @ bot..

        nizak tlak stari.. pojačaj unos Na
        može bit i visoki

        "Osobe koje imaju povišeni krvni tlak najčešće se jave liječniku kada osjete zatiljnu glavobolju, omaglice, vrtoglavice, umor, pospanost"
        "What the mind believes the body achieves."

        Comment


        • #19
          Re: Mantanje

          Meni je jedini simptom vrtoglavica. Kada jedno 2 h sjedim i naglo se dignem ili kada sam bolestan. Inače odem spavati u ponoć već u 8 h sam budan.

          Comment


          • #20
            Re: Mantanje

            Takoder imam takav problem... sta treba pojacati od vitamina ili minerala?
            “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

            Comment


            • #21
              Re: Mantanje

              Originally posted by IvorIvor View Post
              Takoder imam takav problem... sta treba pojacati od vitamina ili minerala?
              Javi se clanu riss na forumu i opsi mu svoje stanje, on ce ti najbolje reci kako sta.

              Vrtlogavica ili ti ga mantanje je najvise povezana sa srcem i kardiovaskularnim kanalima, cuvaje srce,zdravo se hranite bez alkohola,kolesterola i cigara/narkotika te radite kardio.

              Comment


              • #22
                Re: Mantanje

                Originally posted by IvorIvor View Post
                Takoder imam takav problem... sta treba pojacati od vitamina ili minerala?
                Ako imas problema s time a trenutno si na dijeti vjerojatno ti je pa secer?

                Comment

                Working...
                X