Announcement

Collapse
No announcement yet.

Redizajn portal building-body.com?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Redizajn portal building-body.com?

    Vaši savjeti, kritike a i pohvale su dobrodošle....

    Hvala
    13

  • #2
    meni je novi site predivan.oduševio me kako je prostran, moćan i privlačan. nekako kao da ga mogu pojesti i polizati. i očekujem sada još više od vas, recimo da ćete ga dalje usavršavati i razvijati sadržajno i informativno.
    svaka pohvala i čestitka.

    Comment


    • #3
      I od mene pohvale, stvarno je super i pre dobro izgleda, samo naprijed..

      Comment


      • #4
        Odlično. Samo tako. Savjeti su više nego dobri. btw treniram vise od 20 godina, ali ovdje mugu još uvijek nešto naučiti.

        Comment


        • #5
          sajt je odličan,samo na forumu fali članova,čini mi se da je jako puno neaktivnih članova.možda bi neka reklama bila dobra.
          http://svegapomalo.com

          Comment


          • #6
            Je slažem se...Ali ima vremena, sajt nije još navršio ni prvi rođendan...
            13

            Comment


            • #7
              hej ekipa,

              gledam ovaj web i moram priznati da sam odusevljena sve sto sam trazila, sve odgovore na pitanja sam pronasla

              svaka cast i nadam se da se necete pokvariti

              Comment


              • #8
                Dizajn portala je super. Članci su ok isto. Jasno je da je forum neaktivan pošto je konkurencija velika (forum.teretana.net i teretana.ba). Ne?

                Comment


                • #9
                  Naravno da su spomenuti forumi ispuljeni sadržajem i imaju puuno viš članova. Mislim da se radi o zdravoj konkurenciji. No svako nudi svoje sadržaje i informacije. Naš forum je tu zbog portala. Potrudit ćemo se da ima što više sadržaja i da budu obrađene zanimljive teme

                  --
                  bodybuilding is not just your body, you build your spirit and personality, and when you make it flow together, it shows you some hidden paths

                  Comment


                  • #10
                    ima i ovdje strucnih osoba.. ako krenemo radit , stici ce mo ih!
                    Igrice - Igre Igrice
                    Vremenska prognoza za 7 dana

                    Comment

                    Working...
                    X