Announcement

Collapse
No announcement yet.

Od Nove godine pripazite što pišete na internetu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od Nove godine pripazite što pišete na internetu!

    http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/o...internetu.html
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

  • #2
    Re: Od Nove godine pripazite što pišete na internetu!

    Adatar, obavezno pročitaj ovo.

    Comment


    • #3
      Re: Od Nove godine pripazite što pišete na internetu!

      Ovo mi se ne sviđa jer time žele ograničiti korištenje interneta. Malim koracima idu prema tome.

      Nažalost zakoni i postoje da bi bilo reda. No kome paše taj red, je drugo pitanje. Jer mnogi zakoni nisu tu zbog nas nego "protiv" nas.

      Slažem se da bi se ljudi trebali normalno ponašat. Tak da mi jednom djelom i paše taj zakon.

      I slažem se da bi hakiranje trebalo bit kažnjivo. Ali ponekad hakeri naprave i dobru stvar.
      The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

      Comment


      • #4
        Re: Od Nove godine pripazite što pišete na internetu!

        Po meni je ovaj zakon super.. nekakav red se treba znati.. kleveta i uvreda je kazneno djelo u RL..pa zašto ne bi bila i na internetu..s obzirom da se internetom takve stvari puno brže šire.

        Uostalom, bit će posla za mene.. heheh
        I know i can be what i wanna be,
        if i work hard at it,
        i'll be where i wanna be
        i know i can, i know i can <3

        Comment


        • #5
          Re: Od Nove godine pripazite što pišete na internetu!

          Originally posted by Slavonka23 View Post
          Po meni je ovaj zakon super.. nekakav red se treba znati.. kleveta i uvreda je kazneno djelo u RL..pa zašto ne bi bila i na internetu..s obzirom da se internetom takve stvari puno brže šire.

          Uostalom, bit će posla za mene.. heheh
          Ti si policajka?

          Comment


          • #6
            Re: Od Nove godine pripazite što pišete na internetu!

            još 2 ispita i mag.iur
            I know i can be what i wanna be,
            if i work hard at it,
            i'll be where i wanna be
            i know i can, i know i can <3

            Comment


            • #7
              Re: Od Nove godine pripazite što pišete na internetu!

              U jednu ruku nije ovo ni loše.
              Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



              mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

              Comment


              • #8
                Re: Od Nove godine pripazite što pišete na internetu!

                Boli me glava od hrpe zakona. Malo ih jeb.e sto im svakodnevno 82.000 ljudi je.be mater na facebooku pa su osmislili zakon kako dodatno zaraditi heh.
                Onog dana kad počiste svoje dvorište ili makar krenu čistiti onda cu podržati sve zakone.
                Gadljiva država, zakoni nemaju veze s zdravim razumom. Evo, ja osobno ulozio fine pare u opremu da bih si omogucio fiskalizaciju kako bih mogao placati sto vise poreza i s tim puno plaća vecini neradnika u državnoj službi. I uvijek krenu od nas malih. Nikad nece shvatiti da smo im mi kakav takav prihod, a to sto imaju 50% viska zaposlenih (čitaj: rashod) u javnoj upravi ne smeta.
                I sad mi brane da im jeb-em mater? A što se čudim....
                Je.be se njima hocemo se mi međusobno vrijeđati, da cijelu godinu ovdje nekom je.bem mater dogodilo bi se NIŠTA!
                A da spomenem Slavkeca, nebi ni stisnuo enter vec bio poštar zvonio s kaznom.

                Comment


                • #9
                  Re: Od Nove godine pripazite što pišete na internetu!

                  I kako sad kad nam neko iz inozemstva tu na forumu bude +ebo sve po spisku a mi mu nećemo smjet odgovorit?

                  mi u zatvor a on nam se smije?
                  Znoj štedi krv

                  Comment


                  • #10
                    Re: Od Nove godine pripazite što pišete na internetu!

                    Originally posted by kingpin View Post
                    I kako sad kad nam neko iz inozemstva tu na forumu bude +ebo sve po spisku a mi mu nećemo smjet odgovorit?

                    mi u zatvor a on nam se smije?
                    kad si na teritoriju neke države dužan si poštivati njezine zakone. Ignorantia legis non excusat. – Nepoznavanje zakona nije izgovor.

                    Originally posted by WTF View Post
                    Nikad nece shvatiti da smo im mi kakav takav prihod, a to sto imaju 50% viska zaposlenih (čitaj: rashod) u javnoj upravi ne smeta.
                    U javnoj upravi ne da ima previše zaposlenih... nego ima previše neadekvatno školovanih ljudi, koji znaju samo ono što su s godinama radnog staža naučili..ništa više od toga..i da ih staviš na neko drugo radno mjesto, bilo bi kao da su pali sa kruške. Kad se pogleda ukupan broj zaposlenih, to nije previše...ali nisu sposobni i tu je problem. Neke jače države imaju duplo više zaposlenih u javnim službana s obzirom na br. stanovnika... duplo više javnih službenika dolazi na 100 stanovnika, ali su adekvatno školovani i tu je razlika. Ja sam radila u Poreznoj upravi.. mislim, to je straaaašno...strašno koliko su nesposobni.. Ja bi tamo ostavila mooožda 10 ljudi koji znaju što rade...sve ostale babe koje tamo rade, a završile su za ugostitelje,frizerke (da, takve su radile...i još uvijek rade..ali su, naravno, politički podobne) itd. poslala kući.
                    I know i can be what i wanna be,
                    if i work hard at it,
                    i'll be where i wanna be
                    i know i can, i know i can <3

                    Comment


                    • #11
                      Re: Od Nove godine pripazite što pišete na internetu!

                      Originally posted by Slavonka23 View Post
                      Ja bi tamo ostavila mooožda 10 ljudi koji znaju što rade...sve ostale babe koje tamo rade, a završile su za ugostitelje,frizerke (da, takve su radile...i još uvijek rade..ali su, naravno, politički podobne) itd. poslala kući.
                      To je ono što mene muči! Te babetine su rashod koji ja kroz porez plaćam! I jos su bezobrazne ako su kojim slucajem na radnom mjestu, jer pretežno su na pijaci ili pošti i obavljaju privatne stvari za vrijeme radnog vremena.
                      Kad se država pozabavi s tim, onda ce i ostalo imati smisla.
                      A gle ovo, jucer povecali place šefovima u nekim državnim agencijama - hahaha (place mi se), znaci udri po malom, uzmi mu i to malo što ima da bi veliki imao još više. I najgore od svega, ja im sad ne smijem j.... m.... javno, jer ce mi uzeti mrvicu koja mi je ostala.

                      Ja i ti bi ih poslali kuci, da... ali oni ce im povecati place na kraju. Zašto? Njihov glas je neprocijenjiv, i glas njihovih obitelji.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Od Nove godine pripazite što pišete na internetu!

                        Originally posted by Slavonka23 View Post
                        kad si na teritoriju neke države dužan si poštivati njezine zakone. Ignorantia legis non excusat. – Nepoznavanje zakona nije izgovor.
                        Ovo me baš zanima kako je zakonom uređeno.

                        Server (više serverskih računala) na kojoj se fizički nalazi cjeli BB community, doslovno sav sadržaj i ovaj koji pišem je u Francuskoj. Stranac koristi interent također je izvana. Tak da nema veze sa Hr.

                        building-body.com je globalna domena, nije hr domena.

                        Kako će se procesuirati korisnici koji vrijeđaju na forumu a nisu ni dotakli Hr.
                        The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                        Comment


                        • #13
                          Re: Od Nove godine pripazite što pišete na internetu!

                          Možda bude par ekcesa kao i sa ono dvoje u kaštelima koji su skidali filmove ali sumljam da će se ovaj zakon provoditi kako je napisano, osim ako si netko baš da truda. (taj koji je uvrijeđen)

                          Comment

                          Working...
                          X