Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najavljujemo nadogradnju foruma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Najavljujemo nadogradnju foruma

    Na forum se više ne može s mobitela!
    Znači do jučer se normalno dalo surfat forumom s mobitela, a sad očita praznu stranicu.
    Prvo sam mislio da je možda do mog mobitela, kasnije probao s drugim i isto neće!

    Comment


    • #17
      Re: Najavljujemo nadogradnju foruma

      ja sam danas surfao s mobitela tele 2 mreza,bez problema

      Comment


      • #18
        Re: Najavljujemo nadogradnju foruma

        Meni sve uredno ide prek WiFi-a...

        Nalaziš se u začaranom krugu retardiranih mobitela u isto vrijeme xD
        Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

        http://www.facebook.com/adoni.costo
        http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
        http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

        Comment


        • #19
          Re: Najavljujemo nadogradnju foruma

          Stvarno ne znam onda u čemu bi mogao biti problem?!
          Probao preko mreže, probao preko 2 WiFi-ja i na ovom drugom mobitelu probao preko mreže i neće preko nijednog.
          Do jučer sam surfao sasvim normalno i sad otkako se uređivao forum neće učitati stranicu!

          Comment


          • #20
            Re: Najavljujemo nadogradnju foruma

            Originally posted by Ant0ni0 View Post
            Stvarno ne znam onda u čemu bi mogao biti problem?!
            Probao preko mreže, probao preko 2 WiFi-ja i na ovom drugom mobitelu probao preko mreže i neće preko nijednog.
            Do jučer sam surfao sasvim normalno i sad otkako se uređivao forum neće učitati stranicu!
            Clear data (probaj samo cache prvo) browsera, ocisti wifi postavke, reboot - ove 3 stvari u 90% slucajeva rijese problem.

            Pitanjce:
            "Moji postovi", nemogu ih nigdje nać, prije su bili na vrhu početne, now they're gone. Moran ulazit preko profila cilo vrijeme da vidim svoje postove ili je šorkat te opcije negdi sakriven a ja neznan za njega?
            Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

            Comment


            • #21
              Re: Najavljujemo nadogradnju foruma

              Originally posted by Aquila_hr View Post

              Pitanjce:
              "Moji postovi", nemogu ih nigdje nać, prije su bili na vrhu početne, now they're gone. Moran ulazit preko profila cilo vrijeme da vidim svoje postove ili je šorkat te opcije negdi sakriven a ja neznan za njega?
              Ubačeno pod Forum (desno) --> Moji postovi i Moje teme
              The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

              Comment


              • #22
                Re: Najavljujemo nadogradnju foruma

                Originally posted by Aquila_hr View Post
                Clear data (probaj samo cache prvo) browsera, ocisti wifi postavke, reboot - ove 3 stvari u 90% slucajeva rijese problem.
                Ma probao sam svašta pa neće. Stvarno ne znam koji mu je klinac, možda je to do operativnog sustava?! Tko će ga znat...

                Comment


                • #23
                  Re: Najavljujemo nadogradnju foruma

                  Izrezak.jpg
                  nije smetnja, al ono, ne razumijem smisao ako se ne vidi, šta će to uopće onda tu.. ne znam da li je to prije bilo, meni zapelo za oko

                  edit: HAHAHAHAHA tek sad vidio ovo šaranje gore u praznom prostoru, zanemarite
                  The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                  Fak me, right?

                  Comment


                  • #24
                    Re: Najavljujemo nadogradnju foruma

                    Jedan prijedlog. Vratite stari oblik onoga "Sto ima novo?". Ovo novo, gdje je sve u listi na bijeloj pozadini nije uopce pregledno...
                    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                    Napreduje se... Avatar^^

                    Comment


                    • #25
                      Re: Najavljujemo nadogradnju foruma

                      Originally posted by domagoj View Post
                      [ATTACH=CONFIG]14404[/ATTACH]
                      nije smetnja, al ono, ne razumijem smisao ako se ne vidi, šta će to uopće onda tu.. ne znam da li je to prije bilo, meni zapelo za oko

                      edit: HAHAHAHAHA tek sad vidio ovo šaranje gore u praznom prostoru, zanemarite
                      Znam, rješit će se.

                      Originally posted by Aronnax View Post
                      Jedan prijedlog. Vratite stari oblik onoga "Sto ima novo?". Ovo novo, gdje je sve u listi na bijeloj pozadini nije uopce pregledno...
                      Možeš na dva načina pregledati nove postove.

                      Stari način:

                      Početna foruma -- > Novi postovi
                      ili
                      Šta ima novog --> Novi postovi



                      Novi način:

                      Šta ima novog

                      Uskladit će se dizajn.

                      Također ima filter (sa desne strane) kojim se može odredtiti što se želi vidjeti.
                      The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                      Comment


                      • #26
                        Re: Najavljujemo nadogradnju foruma

                        Još stoji problem sa otvaranjem stranice preko moba, kao da je cijela podrška ukinuta. Valja jedino preko "desktop" UA opcije, nece nit priko Iphonea, nit obicnog androida.

                        Da niste zaboravili nešto ubacit kad ste nadograđivali forum?
                        Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                        Comment


                        • #27
                          Re: Najavljujemo nadogradnju foruma

                          Netko tko dolazi na forum samo preko mobitela će misliti da forum više nije aktivan.
                          Stvarno mi nije jasno zašto vam je problem srediti to što treba da možemo normalno s mobitelom na forum...

                          Comment


                          • #28
                            Re: Najavljujemo nadogradnju foruma

                            Hmmmm, ako je do foruma kako onda meni besprijekorno radi na mobu? ....
                            Da je do foruma nebi radilo ni meni ni ikom drugom po nekoj logici...

                            Comment


                            • #29
                              Re: Najavljujemo nadogradnju foruma

                              Originally posted by WTF View Post
                              Hmmmm, ako je do foruma kako onda meni besprijekorno radi na mobu? ....
                              Da je do foruma nebi radilo ni meni ni ikom drugom po nekoj logici...
                              Ako ne vidiš dobro onda ovako. Ne radi meni, Aquili i Tati! Znači nešto ne funkcionira kod foruma čim je tako! Btw, probao sam ući sa više mobitela i s nijednog ne mogu ući!

                              Comment


                              • #30
                                Re: Najavljujemo nadogradnju foruma

                                Ni meeni ne radi preko moba.

                                Comment

                                Working...
                                X