Announcement

Collapse
No announcement yet.

Izbor TOP FORUMAŠA - II. krug!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Izbor TOP FORUMAŠA - II. krug!

    Evo da se i ja ukljucin u izbor missice foruma:

    Svoj glas dajen WTFu, razlog je iskustvo, karakter i rezultati skupa pomijesani sa dobrom aktivnoscu, ukratko receno.
    Covjek je spreman za pomoc, u bilo koje doba skoro, savjeti su na mjestu.... Sjecam se jos kada sam prvi put dosao na forum (kao gost, nekoliko mj. Nakon sam se registrirao), vidio sam njegove pocetke, zapravo moglo bi se rec da vise manje u isto vrijeme poceli. Samo sto se tice rezultata, nas dvoje smo nebo i zemlja. Ja sa 17 god nemogu napravit tolko puno sto se prehrane tice kao sto moze netko 10-15 god stariji, s poslom, vlastitim primanjima i vecom slobodom kod rasporedjivanja vrste i broja obroka, znate kako to vec ide.
    To nije ni izlika nit ista slicno, covjek je sve to vlastitim rukama zaradio, jedan je od odlucnijih i mudrijih ljudi koje znam, i sumnjam da se ja i velika vecina na forumu moze usporediti sa njim. Nije lako ostvariti takav mentalni i fizicki preokret u tako kratko vrijeme, kapa dole za to. Dokaza si da se nikoji novci i treneri ne mogu usporediti sa voljom. Boljeg uzora tesko nac, malo je takvih ljudi.

    Mozda izgleda kao da pretjerujen negdi al tako je.


    Drugi izbor bi bio Dida, al sa njim nisam se susretao kolko sa Wtfom, tako da bih njegovim odabirom samo slusao price drugih. No i u ono malo navrata, vidi se ogromno iskustvo. Svaka rijec sta kaze je na mjestu, sve pojasni na jednostavan i lako pamtljiv nacin, bez c/p-ova...
    Drugi izbor samo iz navedenog razloga, ali za sada WTF


    Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

    Comment


    • #32
      Re: Izbor TOP FORUMAŠA - II. krug!

      Glas za WTF-a jer je najvišlji, bavi se crossfitom i ne isteže se uvijek.
      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

      Comment


      • #33
        Re: Izbor TOP FORUMAŠA - II. krug!

        Originally posted by Aquila_hr View Post

        Svoj glas dajen WTFu,
        Pa gdje ti je glas?
        Moraš glasati na anketi da ti se glas zabilježi.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #34
          Re: Izbor TOP FORUMAŠA - II. krug!

          Originally posted by kelly View Post
          Pa gdje ti je glas?
          Moraš glasati na anketi da ti se glas zabilježi.
          Promaklo, ispricavam se, priko moba sam bia.

          Glasovao.


          Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
          Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

          Comment


          • #35
            Re: Izbor TOP FORUMAŠA - II. krug!

            Evo da i ja napokon glasam..već sam bila iznijela svoje mišljenje, ali nisam bila glasala jer je sve bilo preraslo u ružnu raspravu što nikako nisam podržavala..sad već ovo liči na nešto pa ću i ja obaviti svoju bodybuilder-sku dužnost

            Prije svega, želim čestitati svim finalistima. Da nije vas, i ostalih forumaša, ne bih se sigurno vraćala ovdje. Svatko od vas zapravo zaslužuje nagradu, ali eto, netko mora biti prvi.
            I, da ne zaboravim napomenuti, očekujem ovakvu aktivnost i kad nagradna igra završi.

            Naravno, vodim se prema kriterijima koje je kelly naveo u prvom krugu, a to su: broj odgovora, kvaliteta postova i brzina reakcije te još nekima koje ću u nastavku objasniti.

            Svoj glas dajem WTF-u. Iako mi se u početku činilo teškim odlučiti kome dati glas, stvari su se brzo iskristalizirale. On je taj koji je zapravo ovdje uvijek prisutan, daje odlične savjete koje temelji ponajviše na vlastitom iskustvu i uvijek je spreman pomoći. To je prema kelly-jevim kriterijima.

            A prema mojim kriterijima; on je taj koji je ovdje najiskreniji, a to zapravo najviše cijenim od svega. Tom iskrenošću on nas "gura" naprijed. To je kvaliteta pravog čovjeka. Kad te netko čini boljim na način da ti govori istinu, kakva god ona bila, i tjera te da se suočiš s njom, želio ti to ili ne.

            Također, uvjerena sam da je on imao najbolju fizičku i psihičku promjenu u vrlo kratkom vremenu. Iako, ova fizička promjena i nije toliko bitna jer bf dođe i prođe ; puno je bitnija ona psihička, pod kojom mislim na njegovu neutaživu glad koja dolazi u najveća moguća iskušenja na definiciji i koju, kako smo mogli vidjeti, izuzetno uspješno provodi. To zapravo pokazuje kakav je on kao osoba, a to je: odvažan, brutalno iskren, tvrdoglav i vrlo mudar.

            Sigurna sam da je takav i u RL-u i rado bih se družila s takvim pojedincem. Međutim, teško da bi njegova žena bila sretna sa time, pa WTF, imaš li možda brata ili bar rođaka?

            P.S. Stvarno mislim da bi se trebao početi ozbiljnije istezati jer bi time sigurno smanjio upale!
            Simplify.

            There are no shortcuts to any place worth going.

            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
            HARDER.


            Comment


            • #36
              Re: Izbor TOP FORUMAŠA - II. krug!

              gavranka odličan post, samo jedna ispravka: igru i pravila nisam ja ni osmislio ni organizirao, to je sve došlo od vlasnika foruma, ja sam samo pripomogao u realizaciji kao admin.

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #37
                Re: Izbor TOP FORUMAŠA - II. krug!

                Originally posted by kelly View Post
                gavranka odličan post, samo jedna ispravka: igru i pravila nisam ja ni osmislio ni organizirao, to je sve došlo od vlasnika foruma, ja sam samo pripomogao u realizaciji kao admin.

                Na to sam i mislila, ali bolje da si to pojasnio ostatku forumaša da nema zabune.
                Simplify.

                There are no shortcuts to any place worth going.

                ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                HARDER.


                Comment


                • #38
                  Re: Izbor TOP FORUMAŠA - II. krug!

                  Hvala svima na glasovima, hvala Tequili na lijepom postu ali gavranka sokirala si me...
                  Dugo me netko ovako pozitivno nije trisnuo.
                  Ljubomoran sam na sebe sto je meni upucen tvoj post
                  Dalje sve znas.

                  P.S ja sam unikat i smijes samo samnom na kavu od moje rodbine
                  Ili jos bolje, na trening :P

                  Comment


                  • #39
                    Re: Izbor TOP FORUMAŠA - II. krug!

                    Originally posted by staragarda View Post
                    moj glas ovdje ide za didu..probudio se malo u zadnje vrijeme i poceo pisati..ima iskustva i znanja i sve sto napise je super..a i siguran sam da ce mu dobro doci nagrada ) nikad dost wheya..

                    WTF oduvijek djeli svoje treninge i prehrane s nama, al kako sam uspio pohvatat on lezi na lovi tako da mu netreba ta nagrada..+ nikad nebi glasao za njega jer je dosta puta bio nagao u izjavama al to je nebitno sada :)


                    bilo je i puno kvalitetnijih postova od drugih koji nisu ni bili na prvom popisu...titan gym (braca), markopolo, tripelz(hamza), igi boj...i netko od njih bi trebao biti pobjednik, a definitivno hamza jer je najaktivniji od svih nabrojenih...

                    u ovom slucaju didu za pobjednika
                    Koja ljubomora.Glas wtf...
                    Menky je napisao...
                    Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                    Comment


                    • #40
                      Re: Izbor TOP FORUMAŠA - II. krug!

                      Kod Dide na avataru piše "Super Moderator"...

                      Jel to dobio funkciju? Nije nigde objavljeno, ili mi je promaklo... Jel vreme da se čestita ?

                      Pivo za masu, rakija za defku...

                      Comment


                      • #41
                        Re: Izbor TOP FORUMAŠA - II. krug!

                        Da, Dida je Smod, ali postavljen par tjedana prije nagradne igre, pa nije bilo smisla da ga ne ubacimo u igru. Vaši glasovi i komentari su samo dokaz da je to bila ispravna odluka.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #42
                          Re: Izbor TOP FORUMAŠA - II. krug!

                          Kj nije dns 3. krug ?
                          https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                          https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                          Instagram: @shredded_dario

                          Comment


                          • #43
                            Re: Izbor TOP FORUMAŠA - II. krug!

                            Sutra ćemo sve riješiti.

                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #44
                              Re: Izbor TOP FORUMAŠA - II. krug!

                              Treći krug:

                              http://www.building-body.com/forum/t...5%A0A-III-krug!
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X