Announcement

Collapse
No announcement yet.

Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

    Pozdrav svima!

    Da se i ja malo oglasim

    Smisao cijelog izbora igre je buđenje foruma ili "komunikacijska renesansa", te povećanje same kvalitete postova kao i povećanje međusobne povezanosti. Osobno mislim da smo to i postigli.

    Što se tiče same organizacije igre, istina je da su se neki stvari mogle i bolje organizirati i napraviti, ali sad što je tu je, a to čuvamo za igre s novim i većim angažmanom s vaše strane, te se nadamo da će ova igra biti i motivacija za nastavak ovako odličnih interakcija. Zahvaljujući ovog igri, još smo vas više upoznali, te će nam to poslužiti kao smjernica kako poboljšati stvari, igre i komunikaciju u budućnosti.

    Osim toga, žao nam je što nismo mogli uključiti svu ekipu u izbor već samo one iz Hrvatske jer stvarno ima onih čiji postovi iznimno doprinose kvaliteti foruma i pomogli su mnogima. Da spomenem i ljude koji su bili na forumu pa ih više nema. Vi ste svi ovaj forum i ništa od ovoga ne bi bilo bez vas.

    Također nam je i jasno da će uvijek biti i onih kojima nešto neće odgovarati ali teško je svima udovoljiti.

    Darica je možda pristupio igri na način koji nije potpuno legitiman, ali nigdje nije zabranjeno, a nažalost ne znam ni kako bi bilo moguće, da se zamole prijatelji za glasanje. Potpuno mi je jasno da vam to smeta, ali nedovoljno je za isključivanje iz igre. Isto tako, nitko ne može garantirati niti provjeriti da su svi ostali dobili glasove na korektan način.

    Imajte na umu da je ovo samo igra, prva ali ne i zadnja. Vaši postovi su od neprocjenjive važnosti za ovaj forum i sve vas volimo

    Comment


    • #17
      Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

      Pozz i tebi dub43. Da se i ja oglasim.
      Prvo svaka cast vlasnicima foruma sto su uopce dosli na ideju da na bilo kakav nacin malo osvjeze monotoniju foruma te da dijele ikakve nagrade, to je pohvalno i cijeni se.

      Mozda ce neki reci " pa to je samo forum" cemu hajka tolika ali ja mislim da je to samo forum, ali samo forum koji me spojio s puno ljudi s kojima sam i u privatnom zivotu postao prijatelj.
      Zato mi je vjerovali ili ne čak drago da se dogodila ovakva malo lošije organizirana nagradna igra, jer sam barem vidio tko je kakav, nekog sam sa pozitive prebacio u negativu a neke ljude koje ( ruzno reci ) nisam ni primjecivao su mi upali u oko svojim stavom i koje sam prebacio u pozitivu.

      Da, malo je nepravedno ispalo prema svim clanovima, anketiranima ili ne...pa cak i ne anketiranima ( jer nepravedno nisu ni upali u anketu), mislim da se tu ipak trebalo malo vise posavjetovati sa clanovima.
      Jer nekad kad zelis dobro mozes nazalost uciniti i lose pa umjesto dobitka ostvariti gubitak.
      Ja se osobno nadam da se to ovaj put nece dogoditi iako cu naglasiti da vam nebi skodilo da imate malo cvrscu ruku. Jer logika odgovara na vase pitanje " tko garantira da ostali nisu molili glasove" ta logika koja kaze da netko tko je i prvom krugu imao 21 glas, sljedeca 2 kruga zapne na 9 sto je minus od 12 glasova. Ne 3 glasa, vec 12. Sto inteligentnom covjeku govori da je 12 glasova dano sa svjeze reganim accountima a sto je isto to onemoguceno u 2 i 3 krugu. Nakon 2 kruga je vec bilo jasno da je diskvalifikacija neizbjezna. Jer da njegovi glasovi nisu vrijedili u 1 krugu netko bi drugi upao u 2 krug zar ne?

      Kako god, ako vama nije zao meni jest, jer cisto nema sanse, nema teorije i nema logike kao ni pravde da jedan momak koji nije spojio 2 posta do ankete bude ispred ali ama bas svakog ostalog anketiranog ( i ne anketiranog cak!).
      Na vama je da shvatite da mozete naici na uvrijeđenost doticnih clanova i koliki je moguci gubitak. A po meni je prilican!

      Ja ovim putem pozivam anketirane da ne zamjere forumu na losoj organizaciji i mekanoj rukici i ako bude srece svatko od nas ce dobiti po nesto.
      Ali u konacnici smo barem saznali tko je kakav.

      I poruka vlasnicima da se drugi put malo posavjetuju i sa svojim clanovima prije nego najbolju namjeru pretvore u moguci kaos.

      Comment


      • #18
        Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

        Evo da se i ja ubacim i da napišem par riječi, hladne glave, trezveno i nepristrano.

        Mislim da je svima jasno da je igra pokrenuta sa isključivo najboljim namjerama, i mislim da je svima jasno da je nemoguće preko neta organizirati nekakvu savršenu igru. Propusta je bilo ali su ispravljeni zahvaljujući vašim povratnim informacijama u 2. i 3. krugu.

        Prvi krug je postavljen anonimno jer su svi demokratski izbori anonimni a neki ne žele glasati javno da se netko ne bi naljutio itd. Kad smo uvidjeli da je došlo do nepravilnosti, ispravili smo ih, uveli smo javno glasanje i ograničili novoregistrirane da ne mogu glasati.

        U drugi krug su išli svi koji su dobili bodove, pa tako smatram da nitko nije oštećen.
        U treći krug išla su 4 najbolja, po novom pravednom načinu glasanja, pa opet smatram da nitko nije oštećen.

        Argument moljakanje je djetinjast i neozbiljan argument, ako nešto nekoga zamoliš to ne znači da je taj to i učinio, osim toga moljakanje nije ni zabranjeno, niti se može zabraniti, niti se može provjeriti tko je koga molio, to je nemoguće.

        Ako su sve uočene nepravilnosti ispravljene, ne kužim čemu ovoliko razvlačenje i navlačenje oko toga?

        Ljudi glasaju tako kako glasaju, svi su glasovi javni i transparentni, nema više nepravilnosti i ne vidim šta su u svemu tome krivi admini foruma.

        Mislim da treba zrelo i trezveno pogledati cijelu situaciju, a ne ponašati se djetinjasto i spuštati se na razinu maloljetnika.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #19
          Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

          Ja mislim da je problem, ako je postojao, riješen na najbolji mogući način.

          Ne može se na temelju sumnji nekoga osuditi. Simple as that. Kolika natjecanja na fejsu prikupljaju lajkove na način da ljudi mole svoje frendove da glasaju za njih. Ako pravilima nije drugačije određeno, to je i dozvoljeno. Jest da je nepošteno, ali nije izričito zabranjeno. Ali zato i kažem, postojala je sumnja i riješena je. Sad je sve transparentno. Tak da ono. Chill.
          Originally posted by magarac
          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
          dzaba mu sve

          Comment


          • #20
            Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

            Kasno sam se vratio na forum jako zanimljiva stvar, svaka cast za ideju kreativnost
            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

            Comment


            • #21
              Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

              Meni je ovo tak smijesno citati kak me svi osuduju na temelju pretpostavki
              znaci da zicam mislim da je logicno da ne bi bio treci nego bi vas sve vec prešišao... druga stvar lazni profili mislim da su to smijesne stvari, mislim nije da mi ne bi dobro doslo 1000 kn, al da idem radit lazne profile i pisat postove hhh..realno bi mi najbolje i dosla nagrada neka ovdje, jer bi mi to bilo dovoljno za god dana wheya, treca stvar imam dosta frendova koje sam doveo na forum i normalno je da su oni glasali za mene... ugl koji god da budem, mene samo zabidite u dodjeli... uzivajte svi i nemojte mrzit
              https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
              https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

              Instagram: @shredded_dario

              Comment


              • #22
                Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

                Originally posted by DARICA View Post
                ugl koji god da budem, mene samo zabidite u dodjeli..
                Kako si proziran brate
                Pitam se dali bih vidio takav post da si 1 ili 2?

                Comment


                • #23
                  Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

                  Ybg, Darica je u ovom 3. kolu postigao odličan rezultat, obzirom da se protiv njega vodila antikampanja...

                  Btw, jel danas "ende", fala bogu?
                  Pivo za masu, rakija za defku...

                  Comment


                  • #24
                    Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!





                    Igra završava danas u 16 sati.
                    Last edited by kelly; 31-10-13, 13:40.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #25
                      Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

                      Originally posted by WTF View Post
                      Kako si proziran brate
                      Pitam se dali bih vidio takav post da si 1 ili 2?
                      Da sam prvi sigurno ne bi
                      isto kao sto ni ti ne bi trazio drugi i treci krug da ti nisam bio konkurencija, jasna je cinjenica da je vecina forumasa okrenuta protiv mene pa si tako omogucio sebi pobjedu
                      https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                      https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                      Instagram: @shredded_dario

                      Comment


                      • #26
                        Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

                        Darice, da se razumijemo-ja osobno nisam protiv tebe niti ista slicno. Pratim tvoju temu i skidam ti iskreno kapu za tvoj uspjeh pogotovo s tim godinama. Smatram te medu boljima na forumu. I cestitke na 3.mjestu, isto kao i didi i wtf na prvim mjestima i hardyu na 4.
                        Ali realno, nisi medu top forumasima godine ako sagledamo sliku malo siru. Koliko si kvalitetnih postova napisao s kojima si doprinio kvaliteti foruma svo do ovog natjecanja...pa mislim da se na prste jedne ruke mogu nabrojat.
                        Za razliku od dosta drugih clanova koji su redovno aktivni vise/manje tipa kelly, hardy, scudi, maximus, triple, fcb, domagoj ili kako vec itd itd itd da sad ne nabrajam sve.
                        Ali opet kazem, NHF i svaka ti cast na 3.- sad se potrudi i budi malo aktivniji s pisanjem i opravdaj to 3.mjesto i ukazano povjerenje
                        MYPROTEIN

                        Comment


                        • #27
                          Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

                          Originally posted by Corry View Post
                          Darice, da se razumijemo-ja osobno nisam protiv tebe niti ista slicno. Pratim tvoju temu i skidam ti iskreno kapu za tvoj uspjeh pogotovo s tim godinama. Smatram te medu boljima na forumu. I cestitke na 3.mjestu, isto kao i didi i wtf na prvim mjestima i hardyu na 4.
                          Ali realno, nisi medu top forumasima godine ako sagledamo sliku malo siru. Koliko si kvalitetnih postova napisao s kojima si doprinio kvaliteti foruma svo do ovog natjecanja...pa mislim da se na prste jedne ruke mogu nabrojat.
                          Za razliku od dosta drugih clanova koji su redovno aktivni vise/manje tipa kelly, hardy, scudi, maximus, triple, fcb, domagoj ili kako vec itd itd itd da sad ne nabrajam sve.
                          Ali opet kazem, NHF i svaka ti cast na 3.- sad se potrudi i budi malo aktivniji s pisanjem i opravdaj to 3.mjesto i ukazano povjerenje
                          Hvala, i u potpunosti se slazem...
                          https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                          https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                          Instagram: @shredded_dario

                          Comment


                          • #28
                            Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

                            Daj Bože da budem prvi pa ce svi anketirani dobiti više nego ti koji si treci
                            Pa se jedi

                            Comment


                            • #29
                              Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

                              Originally posted by WTF View Post
                              Daj Bože da budem prvi pa ce svi anketirani dobiti više nego ti koji si treci
                              Pa se jedi
                              Jel jos stoji ona ponuda da saljes novce?
                              https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                              https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                              Instagram: @shredded_dario

                              Comment


                              • #30
                                Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

                                Nagrada je u suplementima ne u novcima.
                                I naravno da ja svoju rijec ne gazim.
                                Svakom po nesto. Ali o tom, potom. Daleko je 16h.
                                Meni je sasvim svejedno sto god da bude heheh jer u nijednom se slucaju ne mislim okoristiti.

                                Comment

                                Working...
                                X