Announcement

Collapse
No announcement yet.

Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

    Wtf, bio ti na kraju 1. ili 2., zasluzeno si tamo gdje jesi i zato ne budi lud nego nagradu potrosi da sebe i svoje potrebe namiris-to je tvoja nagrada i dobio si je jer si je zasluzio. A ako zelis bas ici dijelit-onda radije podjeli u teretani gdje treniras ili momcima na poligonu malo iznad tvoje teretane nego tu-tamo ces si onda bar privuci spotere i nekoga tko ce te bar lijepo pozdravit kad te vide a ovdje ces dobiti samo jedno hvala preko one stvari...ako i to
    MYPROTEIN

    Comment


    • #32
      Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

      to je lijepo
      https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
      https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

      Instagram: @shredded_dario

      Comment


      • #33
        Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

        Originally posted by Corry View Post
        Darice, da se razumijemo-ja osobno nisam protiv tebe niti ista slicno. Pratim tvoju temu i skidam ti iskreno kapu za tvoj uspjeh pogotovo s tim godinama. Smatram te medu boljima na forumu. I cestitke na 3.mjestu, isto kao i didi i wtf na prvim mjestima i hardyu na 4.
        Ali realno, nisi medu top forumasima godine ako sagledamo sliku malo siru. Koliko si kvalitetnih postova napisao s kojima si doprinio kvaliteti foruma svo do ovog natjecanja...pa mislim da se na prste jedne ruke mogu nabrojat.
        Za razliku od dosta drugih clanova koji su redovno aktivni vise/manje tipa kelly, hardy, scudi, maximus, triple, fcb, domagoj ili kako vec itd itd itd da sad ne nabrajam sve.
        Ali opet kazem, NHF i svaka ti cast na 3.- sad se potrudi i budi malo aktivniji s pisanjem i opravdaj to 3.mjesto i ukazano povjerenje
        Potpis na ovo, svašta se reklo dosad, no samo me zasmetao ovakav sistem igre i nacin ponašanja. Ispričavam se svima na ispadu jer ne treba nam to na forumu.
        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

        Comment


        • #34
          Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

          Što ako ostane izjednačeno?

          Comment


          • #35
            Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

            Originally posted by Ant0ni0 View Post
            Što ako ostane izjednačeno?
            Ja mislim da bi to bilo genijalno... Pa da se napravi 4. krug... Ma nek ide sve u p.m....
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • #36
              Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

              Originally posted by Corry View Post
              Wtf, bio ti na kraju 1. ili 2., zasluzeno si tamo gdje jesi i zato ne budi lud nego nagradu potrosi da sebe i svoje potrebe namiris-to je tvoja nagrada i dobio si je jer si je zasluzio. A ako zelis bas ici dijelit-onda radije podjeli u teretani gdje treniras ili momcima na poligonu malo iznad tvoje teretane nego tu-tamo ces si onda bar privuci spotere i nekoga tko ce te bar lijepo pozdravit kad te vide a ovdje ces dobiti samo jedno hvala preko one stvari...ako i to
              Razumijem tvoj post Corry ali moja namjera nije traziti hvala od ikoga niti to ocekujem niti od "hvala" zivim.
              To je "onaj osjecaj" kad napravis nesto sto smatras da je ispravno ili dobro, kad znas da si na neki nacin napravio neko pozitivno djelo posebno prema nekom tko to treba vise nego ti.
              Isto kad dajes u humanitarne svrhe, znas da neces dobiti hvala ali ispunjava te onaj osjecaj radosti sto si nekog drugog na neki mali nacin usrecio.

              Neka igra zavrsi, treba se svakako konzultirati s adminima u vezi svega. Sto god da bude ja sam u konacnici zadovoljan. Prvo jer sam uopce konkurirao Didi do samog kraja
              ( dida aj lov ju)...

              Comment


              • #37
                Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

                Originally posted by Dača View Post
                Ja mislim da bi to bilo genijalno... Pa da se napravi 4. krug... Ma nek ide sve u p.m....
                Imam neki osjećaj da ovo prati Gavranka i čeka zadnji trenutak da da glas WTF-u...

                Comment


                • #38
                  Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

                  Originally posted by magarac
                  pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                  dzaba mu sve

                  Comment


                  • #39
                    Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

                    Tzv final touch... Made by woman...
                    Pivo za masu, rakija za defku...

                    Comment


                    • #40
                      Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!





                      Igra završava danas u 16 sati.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #41
                        Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

                        Ovdje ćemo dati upute o preuzimanju nagrada nakon što se provjere svi glasovi.

                        http://www.building-body.com/forum/t...424#post961424
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment

                        Working...
                        X