Announcement

Collapse
No announcement yet.

Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

    Treći završni krug nagradne igre, dalje idu 4 najbolja koji se bore za konačni poredak a glasovi su javni.
    Igra završava u červrtak 31.10.2013.

    Pravo glasa i dalje vrijedi za registrirane do 01. listopada 2013.



    1. Darica

    2. Dida

    3. hardstyle91

    4. WTF


    Opet svi kreću od nule, zato glasujte za svog favorita.

    Sretno svima.


    Drugi krug:
    http://www.building-body.com/forum/t...C5%A0A-II-krug!
    56
    Darica
    19.64%
    11
    Dida
    33.93%
    19
    hardstyle91
    12.50%
    7
    WTF
    33.93%
    19
    Last edited by kelly; 29-10-13, 10:37.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

  • #2
    Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

    WTF!!
    Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

    "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

    https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

    Comment


    • #3
      Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

      indeksiraj.jpg...........
      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

      Comment


      • #4
        Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

        Otkud sad ovo?

        Jel opet bilo nešto neregularno ili ste odlučili da igru vrtite u nedogled... Ono, kao anđeo samouništenja...
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • #5
          Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

          Ovo nam je prva igra, nadam se da drugi put neće biti tri kruga. Zahvaljujemo na povratnim informacijama.

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

            Dida, zato što uliva najviše poverenja i čini mi se da je najkompletniji kao ličnost.
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • #7
              Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

              Evo ja sam dao Darici glas cisto zato jer je mlad ima potencijala i primjer je mladim ljudima ..... Motivacijski jedan

              A kao najkvalitetnijeg člana foruma smatram Didu jer covjek uvjek da odgovor pa makar i pitanje bilo glupo od strane nekih pocetnika, nesebican podjelit svoja iskustva pa i ona koja mnogi ne zele reci jer ih naplačaju ili smatraju da bi mogli nekada pa okolisaju sa odgovorima ... Ali mislim da on ima vec gotovo sve od nagrada ima i tjelo za pozelit zna sta radi pa mu nije ni potrebno ovo sto se nudi

              Svakako neka se nitko ne nadje uvrjedjen .
              "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

              Comment


              • #8
                Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

                Glas za Didu, svi nominirani su odlicni clanovi al njegovi post-ovi su mi dosta pomogli u nekim stvarima

                Comment


                • #9
                  Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

                  Respect i za Daricu i Didu ali mislim da je WTF zavrijedio moj glas stvarno mi je dosta pomogao o mnogo stvari zajedno sa Triplezom kojeg nevidim na popisu tako da...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

                    Igra sutra završava, dajte glas svom favoritu.

                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

                      Glas za WTFa

                      Miss foruma 2014!

                      nhf
                      Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

                        pa sva četvorica bi zaslužila nagradu...

                        Darica za svoje godine ima strašno dobro tijelo, ima znanja i samo mu je nebo granica...
                        Hardstyle umjesto leđa ima super brzi avion američke vojske, odlično tijelo, pristupačan na forumu i pun znanja...
                        WTF je moj uzor što se tiče transformacije, mojih godina, čovjek koji daje 120% u svakom treningu i prehrani....iskren to boli što izuzetno cijenim...

                        ali...

                        moj glas ide Didi jer sveukupno uz tijelo, pristup forumu, komunikaciji, znanju i svemu je korak ispred svih...zaista mu se divim...

                        Comment


                        • #13
                          Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

                          hardy je na forumu pokazao daleko vise znanja i daleko je vise puta pomogao kao forumas nego neki tamo darica cijeg se ni jednog kvalitetnog posta ne sjecam, jedino su slike zapele za oko i ne osporavam njegove vrhunske rezultate ali to nema veze s ovim ocjenjivanjem.

                          Zato je malo blesavo viditi da jedan vrhunski forumas i clan koji je uvelike doprinio kvaliteti foruma daleko vise od darice sada stoji ispod njega po bodovima.

                          Svaka cast svima i jako je lijepo vidit da se i wtf pomalo vratio, a i da se dida opet raspise tu i tamo, svaki mu post zlata vrijedi
                          MYPROTEIN

                          Comment


                          • #14
                            Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

                            Meni je drago što sam uopće među ovom četvorkom, tako da, pametnom dosta. Ali....uz prilaganje dokaza da je gospon Darica molio i to humanitarac čistokrvni, njega se pošalje u zadnji krug na šta, lijepe oči, zna nekog od administratora il šta već treće. Ovo bi svakom normalnom zasmetalo, ako već igramo mačke i miša, poštenja, kruha i igara. Zbilja je nevjerovatno, ali izgleda da to spada pod kul, možda sam ja nedovoljno kul, ček, idem sad inboksirat nekoliko forumaša da pročitam koju knjigu s web shopa i da onda iz te knjige širim znanje na forum, juhuuu.
                            Last edited by kelly; 30-10-13, 15:27.
                            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                            Comment


                            • #15
                              Re: Izbor TOP FORUMAŠA - III. krug!

                              Očito nisam pratio dovoljno pa neznam da je bilo takvih trikova da sam znao prije moj glas ipak ne bi dobio dotični sorry .....
                              Što se tiče svih na ovoj listi a i na onoj prije svi su tu sa dobrim razlogom ovdje mi jos nedostaje Triplez i mozda jos neki član da bi ova lista bila lista napravljena po zaslugama i trudu ulozenom na forumu ....

                              I di je Kelly zasto on nije na listi
                              "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                              Comment

                              Working...
                              X