Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • JoggericaLily
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    pa ipak nemrem vjerovat
    sviđaš mi se
    ajd pazi ipak da ne pretjeraš u donacijama
    ja jedva doniram sama sebe pa se zato čudim
    pa ovaj portal će procvetat ak ga budeš još više volio!
    i ja ga volim al ne bi mu dala
    možda, kad se obogatim

    Leave a comment:


  • Razor
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    haha, ajd hvala :P
    ma dok sam se bavio grafičkim dizajnom preko paypala sam donirao preko 10 foruma bez beda, ako nešto volim ili mi odgovara nevidim razlog zašto nebih pripomogao toj zajednici, treba uzvratit na neki način

    @dizajner
    budem se svakako javio, al bolja opcija mi je neki donacijski acc tj. račun na koji se može uplatit

    Leave a comment:


  • JoggericaLily
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    Originally posted by dizajner
    Originally posted by Razor
    edit:
    samo da se nadovežem u slučaju ako postoji račun za neke donacije da pomažu sajtu slobodno recite, nije prvi put da doniram za sajtove od kojih imam neku korist
    Dovoljno je da kupiš ovaj Whey kad ti ponestane stari.


    @Razor ti si predobar
    ovak neš nesebično još nisam čula

    Leave a comment:


  • dizajner
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    Originally posted by Razor
    edit:
    samo da se nadovežem u slučaju ako postoji račun za neke donacije da pomažu sajtu slobodno recite, nije prvi put da doniram za sajtove od kojih imam neku korist
    Dovoljno je da kupiš ovaj Whey kad ti ponestane stari.

    Leave a comment:


  • Razor
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    ma brate neka se oni na*uše qurca koji seru..šta i ako ste preveli textove, pa nije razlika BB kod nas i u svijetu, ne možeš ti nešto drugo izmislit...joooj što ima iskompleksiranih idiota, meni osobno ovaj forum i portal uopće nisu naštetili dapače, primam dobre savjete od normalnih ljudi koji vole ovaj sport i koji ti ne žele neko zlo već samo dobro, te na svaki mogući način ti pomažu
    dečki ne ometajte se sa budalama, ako i bude bilo potrebno plaćat mjesečno za portal nebi bilo problema samo bih tražio onda više informacija hehe i naravno da je cijena do 100 kn jer mislim da je to oke cijena po članu :P ....samo vi nastavite moju podršku imate

    edit:
    samo da se nadovežem u slučaju ako postoji račun za neke donacije da pomažu sajtu slobodno recite, nije prvi put da doniram za sajtove od kojih imam neku korist

    Leave a comment:


  • Rony
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    nije problem nista uvesti na nase trziste, problem je prodati....da je nesto dobro ne ocjenjujemo po tome sto je sveprisutno i marketinski dobro obradjeno..postoji puno drugih nacina....u Evropi nekoliko firmi bavi se eproizvodnjom sirovina ali je puno vise(mali milijon) onih koji se bave mjesanjem a tu se stvara razlika u kvaliteti kao i u ulozenim financijama u marketing, ambalazu ,promotivne aktivnosti i slicno...kada si u produkt ulozio 10 bodova normalno da za njega trazis 20 bodova jer ti je to i bila namjera u pocetku da stvoris brand ali to neznaci da prodajes kvalitetu nego razmisljas globalno i igras velikim brojkama...ako si ulozio 3 boda a marketing nista i 5 bodova je dovoljno da zaradis i budes sretan sto neznaci da prodajes smece...

    Leave a comment:


  • dizajner
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    Nastavak slijedi:

    Ante P.

    Pa bilderići znate li Vi koliko košta prevesti jedan ovakav tekst !? Jedino zamjeram što su sada i sami počeli uvoziti neku fuš marku i hvaliti je kao da je neznam ti šta..

    Da je nešto dobro davno bi to gaz ili gladiator ili Dijan uvezao...

    Leave a comment:


  • JoggericaLily
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    zašt takvi tipovi jednostavno ne izbjegavaju klikanje na portal i bok
    pa neće imat problema
    a frustracije i komplekse nek liječe na nekim drugim sitevima
    pa nije ovo on-line ustanova za probleme kompleksaroša i frustera

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    Hahaha, IvoB i Zvonimir je ista osoba, i laže da vidi IP adresu. Pustite ga: Svaka budala ima svoje veselje...

    Leave a comment:


  • sthooligan
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    koji panj kompleksaš neki garant

    Leave a comment:


  • dizajner
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    Znam, ali bilo bi šteta ne pokazati takve komentare.

    Leave a comment:


  • Vladebisi
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    D.kaj se zamaraš sa takvim ljudima,pa nitko nikoga ne sili da čita ovaj portal,sudjeluje na forumu ili kupuje preko webshopa.Takve koji dolaze svoju frustriranost lječiti na internet prostranstvima treba odma banirat ili eliminirat na neki sličan način

    Leave a comment:


  • dizajner
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    Evo još par komentara sa istog članaka iako sam obavjestio da ću brisati sve offtopic komentare, što sam i napravio, zato sam tu objavio.


    IvoB

    Moji ljudi, nigdje Vam je veze to što radite.. još ste pošli i komentare brisati...

    Stranicu ste pokrenuli radi novca.. zarade.. a ne radi ljubavi prema ovome o čemu pišete...

    Zaista imam želju da Vas.. urednike vidim u teretani, bez odjeće..

    Uglavnom oni koji nemaju pojma pametuju i prodaju proteine..

    Oni koji bi to trebali treniraju u tuđim teretanama i kupuju proteine kod ljudi kao što ste Vi..

    Nigdje ste veze i da znate da ste izgubili jednog velikog (EX)obožavatelja stranice...

    Zbogom..


    Sicko

    Da. samo mali osvrt. pratim ovu stranicu već više od dvije godine, moram priznati da bodybuilding populacija baš ne vrvi nekom inteligencijom. Članci su vam ok. ali komentari katastrofa. OD kud dolaze ovi gnomovi. Totalna nepismenost i neznanje. Tak vam je to. Dali ste ljudima mogućnost da komentiraju, a onda shvate da zarađujete, i naravno to ste napravili preko noći. Pa onda jal i ljubomora. Dajte molim vas ******te jebivjetri i pustite ljude da rade. Nisam baš početnik ali ovdje sam naišao na nevjerojatne nove informacije koje sam istina mogao naći i na stranim sajtovima. Inače se bavim informatikom i svim neznalicama mogu reći da za napraviti ovakav portal i sa ovoliko posjeta čak nije dovoljno niti raditi kao životinja. Moraš imati i soli u glavi. Svima toplo želim više soli u glavama i ako nešto želite napraviti morate imati muda, a iz vlastitog iskustva znam da nesposobnjakovići uvijek pljuju po onima koji rade i koji su sposobni.

    A što se ljubavi tiče, mercedes je okrenuo autoindustriju iz ljubavi. Novine se pordaju iz ljubavi, Jadranka Kosor vodi državu iz ljubavi. PA ovaj svijet je pun ljubavi.

    Znam da ćete ovo pobrisati, ali nisam mogao da ne komentiram dotične , hm ne znam kako da to nazovem. Poručujem sljedeće. Neka odu u trgovinu kupiti kruh i mlijeko i neka na blagajni daju svoju ljubav umjesto novca. Žalosno. Imaju besplatne informacije na dlanu i još se bune. Preporuka uredništvu - platite svakom tko čita vaš portal i sve će frcati od ljubavi.

    Zvonimir

    Sicko, samo za tvoju inforamciju.. ima i drugih koji znaju ponešto (možda i više od tebe) o informatici..

    Upitaj se kako znam da je tvoj komentar došao upravo sa IP adrese računala sa kojega se uređuje ova stranica..

    Hoću reći - ti si jedan od urednika!

    Sigurno si sada pocrvenjeo!

    Osvrt na IP adrese:
    IP adrese možemo vidjeti samo mi i samo mi, tako da ne znam kako je Zvonimir uspio doći do te infomacije.

    btw: IvoB i Zvonimir je isti korisnik pod istom IP adresom.

    Leave a comment:


  • Bojko
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    Pozdrav svima.
    Kao prvo ne vidim potrebu da se nekog naziva frustriranim ili ne znam što, ako je postavio pitanje ili iznio mišljenje koje se vama ne sviđa. Ne želim pogađat zašto je to pito, jel sumnja u stručnost ljudi iza portala, bilo tehički bilo znanjem, čovjek rekao, ne sviđa mu se samo prevođenje, i to je to.
    A što se tiće samog portala, on je po meni vrlo dobar, nije odličan, ali čvrsta 4ka.
    Inače prije sam uglavnom posječivao strane portale, mogu reč da i u odnosu na EU portale spada među bolje! Ima potencijal, ima dobrih članaka. Prevođenje je realnost, mala smo mi zemlja da jedan portal može "ozbiljnije" bavit nekim istraživanjem, možda da ima više "domačih" savjeta u smislu izvođenja vježbi, raznih treninga i sl. No tu je onda više rada, manje copy/paste, a ja ne znam jel ljudi iza njega rade, mislim na pravi posao, od 07 do 15h, i još ovo uređuju. Ono što se godinama i iskustvom nauči, to bi se moglo podijelit, ako naravno ljudi iza portala su stvarno "osposobljeni".
    Što se tiće nelogičnosti u člancima, pa ja čitam primjerice Flex i Muscle&Fitness, kupujem vani, pa i tamo skoro svaki broj ima neku apsolutnu kontradiktornost s brojem prije, kao izašlo ovo ili ono istraživanje, od Australije, preko Japana, EU do amerike, pa sad mljeko nije dobro, pa jest, pa to meso je dobro pa ne, pa žutanjak je dobar pa ne, pa ovaj pa onaj broj serija, setova itd... poludiš.
    No sve u svemu ovdje ima itekako dobrih stvari, ali i savjeta.
    Kako se bavi sajt i prodajom suplemenata, shvačam i potrebu reklama za tim, spomenuti časopisi su ispunjeni time, iako iskreno 99% ljudi koji idu u teretanu nije im ništa od toga potrebno, ipak mi nismo natjecatelji. A kad se nauči pravilno trenirat, hranit i odmarat, sve sjedne, samo mnogi nisu spremni čekat a trče za preparatima, a sasvim je drugi problem "smeče" od preparata koje je poplavilo naše trgovine, a tu idemo od najskupljih, pa posebno jeftinih stvari, puno toga je lažna roba. A kontrola ne postoji.
    No, nadam se da portal bude rasto i poboljšavao se.
    Prijevod mi ne smeta, jer su to u večini dobri članci koji imaju temelja, večinom.
    A za sad ovdje barem admin i uprava se ne bavi dilanjem steroida, pa klince navlače s forama kako ti je to kao pit vodu, i voda šteti ako je piješ previše...
    Nažalost, jedan naš drugi portal, upravo se bavi/o tim.
    Pozdrav i sretno u daljnjem radu, kako "radnicima" portala, tako i svim "radnicima" u teretanama, koji liju tone znoja za malo mišića.. a da vas neko tjera na to, bilo bi revolucije... eh, eh...
    By.

    Leave a comment:


  • vanja
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    Sve članke sam pročitao do sada. Svaki dan navratim i nadam se da ima neki novi.
    Čekam one nastavke Zlatnih savjeta ko žedan vodu. Šteta ša ima samo još jedan do kraja.
    Samo tako nastavite, a ovi šta kritiziraju su samo ljubomorni.

    Leave a comment:

Working...
X