Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    Radi se o kritikama čitatelja na prevođenje članaka i njihovu kvalitetu. Komentari su počeli na ovom članku Snagom do mase? Da, naravno!. Znači totalni offtopic.

    U čemu je problem što mi prevodimo članke?
    Što vi mislite o svemu tome?

    Komentari:

    Darko
    Jel znate koji clanak sami napisati ili znate samo prevoditi?
    Bojko
    darko - wuhu... bolqn udarac. No bolje i ovako, nego da se piše a nema pojma o čemu ili onako površno samo da se piše... ne znaju svi enfleski, pa onda ovo je sasvim dovoljno...
    maher

    @darko
    dečki se trude i nema boljeg sajta u hr. ak ti znaš bolje pisati daj neki link da vidimo umjeće pravog znalca
    Dizajner

    @darko
    Tvoj problem je?
    Mrga
    Ionako su im članci smeče...Kao i ovaj ovdje.
    Nije ni čudno s obzirom na upravu...
    Darko
    Pa nema uopce problema ali lako je samo prevoditi strucne tekstove iz vana i hvaliti se kako ste najbolji. Pa to moze svatko!

    Potrudite se i napisite neki svoj autorski tekst i cisto sumnjam da imate dozvole za preuzimanje tekstova i slika s navedenih siteova.
    Josip

    @darko
    samo jedna informacija, net.hr i tcom portal, najposječeniji portali u hrvatskoj (zarađuju milione kuna) večinu tekstova prevode sa stranih portala, ne navode izvor i predstavljaju te textove kao autorski uradak.

    Osim toga, meni kao bodybuileru uopće ne trebaju autorski textovi nekih domaćih "eminenata" koji nisu po znanju i iskustvu niti do koljena autorima
    textova na koje sam ovdje naišao. Pošto sam u bodybuildingu već duže vrijeme, čitao sam i hrvatska izdanja fitness i muscle sport. Tamo sam naišao na doslovce skenirane slike iz flexa sa prevedenim člancima bez ikakvog izvora.
    Ove primjedbe su zanimljive no kad čovjek malo bolje razmisli potpuno bespredmetne.

    Isprike na offtopicu
    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

  • #2
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    Meni je 90% članaka ok, ali ima stvarno nekih blesavih kao onaj o orbitreku.

    Ima tu i tamo ima nekim paradoksalnih informacija, ali ok je. 9/10.

    Comment


    • #3
      Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

      Čim više stručnih članaka tim bolje.

      Comment


      • #4
        Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

        ovi što kritiziraju su neki kompleksaši ili konkutentne kuće
        to je meni očito
        kaj vas briga
        portal je zakon
        forumaši su zakon
        bildanje mentalne mase je omogućeno i to je meni najvažnije
        "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

        Comment


        • #5
          Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

          Ja isto nemam ništa protiv prevedenih članaka. Samo dajte!
          1 i 1 nisu 2 već 11

          Comment


          • #6
            Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

            dokle god su korisni i pametni, ne zanima me izvor...
            Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

            Comment


            • #7
              Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

              Originally posted by Šimun
              dokle god su korisni i pametni, ne zanima me izvor...
              +1

              Comment


              • #8
                Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

                kog briga jer su članci prevedeni il ne,al ih je 90 posto korisnih....a to što se nađe "stručnjak" poput ovog darka i onda prigovara,kog briga za njih....radite odličan posao i sam tak nastavite

                Comment


                • #9
                  Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

                  Vidim da je stavljen xcmail na portal. Stavio sam ga na svoj sajt koji je imao X3 posjeta kao ovaj sajt. Nema kruha u tome.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

                    Dok god je poučno i provjereno od stručnjaka,u ovom slučaju vas kao dizajnera,slažem se s tim i podržavam!
                    Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                    Comment


                    • #11
                      Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

                      Treba samo pazit da čovjek koji odabire članke za prevođenje ima neko znanje u bb-u. Čovjek sa većim iskustvom odabrat će i kvalitetniji članak.
                      "Sam sebi spomen sprema tužni Đuro nikog nema."

                      Comment


                      • #12
                        Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

                        Originally posted by mali jopi
                        Treba samo pazit da čovjek koji odabire članke za prevođenje ima neko znanje u bb-u. Čovjek sa većim iskustvom odabrat će i kvalitetniji članak.
                        ja bi samo nadopunio znanje o bb-u i engleskome, jer prijevoda ima svakakvih!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

                          Originally posted by Šimun
                          dokle god su korisni i pametni, ne zanima me izvor...
                          potpisujem!
                          ma neka ovi iskompleksirani prošetaju dalje!
                          puno dobrih savjeta ima, a sajt i forum su super stoga samo tako nastavite

                          Comment


                          • #14
                            Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

                            meni su članci zbilja poučni,i dosta sam ih pročitao...mislim,meni najviše pomažu savjeti od ljudi na forumu i njihove teme i postovi,i stvarno je forum zakon,opširan s JAKO PUNO informacija..a što se tiče članaka ta ekipa koja se žali(a takvih će uvijek biti,hebiga) ne mora ih čitat...

                            Comment


                            • #15
                              Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

                              Ima stvarno odličnih i korisnih stvari, ali ima i isključivo reklamnih članaka poput ovoga http://www.building-body.com/Koliki-je- ... wheya.html

                              Comment

                              Working...
                              X