Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    Originally posted by Mersault
    Ima stvarno odličnih i korisnih stvari, ali ima i isključivo reklamnih članaka poput ovoga http://www.building-body.com/Koliki-je- ... wheya.html
    sad sam pročitala taj reklamni
    stvarno je bezveze jer se vidi napadna reklama koja me živcira dok čitam
    a tekst je dobar bez toga
    npr.
    Međutim, u slučaju whey proteina, neće biti velike štete ako ga kušaš. Otvori ga i pomiješaj s vodom. Ako ima bilo kakav neprirodan okus i miris, ili ti prouzrokuje želučane tegobe, kupi novu kanticu wheya.
    kad ne bi bilo reklame tekst bi bio poučan
    reklama ga sam pokvari skroz
    nasreću ima sam malo takvih članaka sugestivnih
    "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

    Comment


    • #17
      Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

      Originally posted by JoggericaLily
      kad ne bi bilo reklame tekst bi bio poučan
      reklama ga sam pokvari skroz
      nasreću ima sam malo takvih članaka sugestivnih
      Slažem se sa našom Lily.

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #18
        Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

        Originally posted by Mersault
        Ima stvarno odličnih i korisnih stvari, ali ima i isključivo reklamnih članaka poput ovoga http://www.building-body.com/Koliki-je- ... wheya.html
        Naravno da ima, ali moramo i od nečega zaraditi i živjeti.
        The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

        Comment


        • #19
          Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

          šta to vam ovi plate?
          neš ko sponzorirani članak?
          a sranje
          meni se ne sviđa kad tak neš čitam
          pa bolje mi je onda reklama tak da je na dnu članka ko banner il u sredini
          a ne u samom tekstu tak napadno i sugestivno
          sam me naživcira užasno
          pa da znate da nas neke sam naživcira
          pa nema efekta već kontra
          baš mi se zgadi
          banner je bolji
          sorry što to kažem
          al ok, doboro dok ih ima samo malo
          inače svaka pohvala
          "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

          Comment


          • #20
            Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

            Originally posted by JoggericaLily
            šta to vam ovi plate?
            neš ko sponzorirani članak?
            a sranje
            meni se ne sviđa kad tak neš čitam
            pa bolje mi je onda reklama tak da je na dnu članka ko banner il u sredini
            a ne u samom tekstu tak napadno i sugestivno
            sam me naživcira užasno
            pa da znate da nas neke sam naživcira
            pa nema efekta već kontra
            baš mi se zgadi
            banner je bolji
            sorry što to kažem
            al ok, doboro dok ih ima samo malo
            inače svaka pohvala
            Da bar plate, nego mislim ako netko kupi suplement sa web shopa.

            Ali sad smo skrenuli dosta sa teme.
            The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

            Comment


            • #21
              Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

              Originally posted by dizajner
              Ali sad smo skrenuli dosta sa teme.
              ja nisam niš skrenula s teme
              "Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala"
              ja sam izrazila svoje nezadovoljstvo na sadržaj teksta članaka (s reklamama agresivnim)
              to je tema
              a ok
              ti si @Dizajner i dobar si ovak kad te čitam
              i imaš zvijezdu u avataru
              to mi se sviđa pa nek ti bude
              "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

              Comment


              • #22
                Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

                Bit će još takvih "sponzoriranih članaka", takva vam je sudbina.
                The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                Comment


                • #23
                  Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

                  ok
                  shvaćam skroz naskroz
                  al nek ne bude u tekstu
                  to je tak ubitačno
                  :romance-ballandchain:
                  inače da ne bude nesporazuma sve je drugo super
                  i super
                  i prezadovoljna sam
                  "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

                  Comment


                  • #24
                    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

                    nije mi jasno kaj se ljudi bune...
                    kome ne pase nemora ga citat
                    osobno sam i vise nego zadovoljan!
                    I live for the weekend, I live for hard styles, I live for hardstyle baby!!

                    Comment


                    • #25
                      Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

                      Nastavite samo.
                      Pročitam ih sve.
                      Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                      Comment


                      • #26
                        Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

                        Sve članke sam pročitao do sada. Svaki dan navratim i nadam se da ima neki novi.
                        Čekam one nastavke Zlatnih savjeta ko žedan vodu. Šteta ša ima samo još jedan do kraja.
                        Samo tako nastavite, a ovi šta kritiziraju su samo ljubomorni.
                        FORTES FORTUNA ADIUVAT.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

                          Pozdrav svima.
                          Kao prvo ne vidim potrebu da se nekog naziva frustriranim ili ne znam što, ako je postavio pitanje ili iznio mišljenje koje se vama ne sviđa. Ne želim pogađat zašto je to pito, jel sumnja u stručnost ljudi iza portala, bilo tehički bilo znanjem, čovjek rekao, ne sviđa mu se samo prevođenje, i to je to.
                          A što se tiće samog portala, on je po meni vrlo dobar, nije odličan, ali čvrsta 4ka.
                          Inače prije sam uglavnom posječivao strane portale, mogu reč da i u odnosu na EU portale spada među bolje! Ima potencijal, ima dobrih članaka. Prevođenje je realnost, mala smo mi zemlja da jedan portal može "ozbiljnije" bavit nekim istraživanjem, možda da ima više "domačih" savjeta u smislu izvođenja vježbi, raznih treninga i sl. No tu je onda više rada, manje copy/paste, a ja ne znam jel ljudi iza njega rade, mislim na pravi posao, od 07 do 15h, i još ovo uređuju. Ono što se godinama i iskustvom nauči, to bi se moglo podijelit, ako naravno ljudi iza portala su stvarno "osposobljeni".
                          Što se tiće nelogičnosti u člancima, pa ja čitam primjerice Flex i Muscle&Fitness, kupujem vani, pa i tamo skoro svaki broj ima neku apsolutnu kontradiktornost s brojem prije, kao izašlo ovo ili ono istraživanje, od Australije, preko Japana, EU do amerike, pa sad mljeko nije dobro, pa jest, pa to meso je dobro pa ne, pa žutanjak je dobar pa ne, pa ovaj pa onaj broj serija, setova itd... poludiš.
                          No sve u svemu ovdje ima itekako dobrih stvari, ali i savjeta.
                          Kako se bavi sajt i prodajom suplemenata, shvačam i potrebu reklama za tim, spomenuti časopisi su ispunjeni time, iako iskreno 99% ljudi koji idu u teretanu nije im ništa od toga potrebno, ipak mi nismo natjecatelji. A kad se nauči pravilno trenirat, hranit i odmarat, sve sjedne, samo mnogi nisu spremni čekat a trče za preparatima, a sasvim je drugi problem "smeče" od preparata koje je poplavilo naše trgovine, a tu idemo od najskupljih, pa posebno jeftinih stvari, puno toga je lažna roba. A kontrola ne postoji.
                          No, nadam se da portal bude rasto i poboljšavao se.
                          Prijevod mi ne smeta, jer su to u večini dobri članci koji imaju temelja, večinom.
                          A za sad ovdje barem admin i uprava se ne bavi dilanjem steroida, pa klince navlače s forama kako ti je to kao pit vodu, i voda šteti ako je piješ previše...
                          Nažalost, jedan naš drugi portal, upravo se bavi/o tim.
                          Pozdrav i sretno u daljnjem radu, kako "radnicima" portala, tako i svim "radnicima" u teretanama, koji liju tone znoja za malo mišića.. a da vas neko tjera na to, bilo bi revolucije... eh, eh...
                          By.
                          Mene je Bog stvorio jer zna što je lijepo, a tebe jer ima smisla za humor!

                          Comment


                          • #28
                            Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

                            Evo još par komentara sa istog članaka iako sam obavjestio da ću brisati sve offtopic komentare, što sam i napravio, zato sam tu objavio.


                            IvoB

                            Moji ljudi, nigdje Vam je veze to što radite.. još ste pošli i komentare brisati...

                            Stranicu ste pokrenuli radi novca.. zarade.. a ne radi ljubavi prema ovome o čemu pišete...

                            Zaista imam želju da Vas.. urednike vidim u teretani, bez odjeće..

                            Uglavnom oni koji nemaju pojma pametuju i prodaju proteine..

                            Oni koji bi to trebali treniraju u tuđim teretanama i kupuju proteine kod ljudi kao što ste Vi..

                            Nigdje ste veze i da znate da ste izgubili jednog velikog (EX)obožavatelja stranice...

                            Zbogom..


                            Sicko

                            Da. samo mali osvrt. pratim ovu stranicu već više od dvije godine, moram priznati da bodybuilding populacija baš ne vrvi nekom inteligencijom. Članci su vam ok. ali komentari katastrofa. OD kud dolaze ovi gnomovi. Totalna nepismenost i neznanje. Tak vam je to. Dali ste ljudima mogućnost da komentiraju, a onda shvate da zarađujete, i naravno to ste napravili preko noći. Pa onda jal i ljubomora. Dajte molim vas ******te jebivjetri i pustite ljude da rade. Nisam baš početnik ali ovdje sam naišao na nevjerojatne nove informacije koje sam istina mogao naći i na stranim sajtovima. Inače se bavim informatikom i svim neznalicama mogu reći da za napraviti ovakav portal i sa ovoliko posjeta čak nije dovoljno niti raditi kao životinja. Moraš imati i soli u glavi. Svima toplo želim više soli u glavama i ako nešto želite napraviti morate imati muda, a iz vlastitog iskustva znam da nesposobnjakovići uvijek pljuju po onima koji rade i koji su sposobni.

                            A što se ljubavi tiče, mercedes je okrenuo autoindustriju iz ljubavi. Novine se pordaju iz ljubavi, Jadranka Kosor vodi državu iz ljubavi. PA ovaj svijet je pun ljubavi.

                            Znam da ćete ovo pobrisati, ali nisam mogao da ne komentiram dotične , hm ne znam kako da to nazovem. Poručujem sljedeće. Neka odu u trgovinu kupiti kruh i mlijeko i neka na blagajni daju svoju ljubav umjesto novca. Žalosno. Imaju besplatne informacije na dlanu i još se bune. Preporuka uredništvu - platite svakom tko čita vaš portal i sve će frcati od ljubavi.

                            Zvonimir

                            Sicko, samo za tvoju inforamciju.. ima i drugih koji znaju ponešto (možda i više od tebe) o informatici..

                            Upitaj se kako znam da je tvoj komentar došao upravo sa IP adrese računala sa kojega se uređuje ova stranica..

                            Hoću reći - ti si jedan od urednika!

                            Sigurno si sada pocrvenjeo!

                            Osvrt na IP adrese:
                            IP adrese možemo vidjeti samo mi i samo mi, tako da ne znam kako je Zvonimir uspio doći do te infomacije.

                            btw: IvoB i Zvonimir je isti korisnik pod istom IP adresom.
                            The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                            Comment


                            • #29
                              Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

                              D.kaj se zamaraš sa takvim ljudima,pa nitko nikoga ne sili da čita ovaj portal,sudjeluje na forumu ili kupuje preko webshopa.Takve koji dolaze svoju frustriranost lječiti na internet prostranstvima treba odma banirat ili eliminirat na neki sličan način

                              Comment


                              • #30
                                Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

                                Znam, ali bilo bi šteta ne pokazati takve komentare.
                                The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                                Comment

                                Working...
                                X