Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    koji panj kompleksaš neki garant
    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

    Comment


    • #32
      Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

      Hahaha, IvoB i Zvonimir je ista osoba, i laže da vidi IP adresu. Pustite ga: Svaka budala ima svoje veselje...

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #33
        Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

        zašt takvi tipovi jednostavno ne izbjegavaju klikanje na portal i bok
        pa neće imat problema
        a frustracije i komplekse nek liječe na nekim drugim sitevima
        pa nije ovo on-line ustanova za probleme kompleksaroša i frustera
        "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

        Comment


        • #34
          Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

          Nastavak slijedi:

          Ante P.

          Pa bilderići znate li Vi koliko košta prevesti jedan ovakav tekst !? Jedino zamjeram što su sada i sami počeli uvoziti neku fuš marku i hvaliti je kao da je neznam ti šta..

          Da je nešto dobro davno bi to gaz ili gladiator ili Dijan uvezao...
          The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

          Comment


          • #35
            Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

            nije problem nista uvesti na nase trziste, problem je prodati....da je nesto dobro ne ocjenjujemo po tome sto je sveprisutno i marketinski dobro obradjeno..postoji puno drugih nacina....u Evropi nekoliko firmi bavi se eproizvodnjom sirovina ali je puno vise(mali milijon) onih koji se bave mjesanjem a tu se stvara razlika u kvaliteti kao i u ulozenim financijama u marketing, ambalazu ,promotivne aktivnosti i slicno...kada si u produkt ulozio 10 bodova normalno da za njega trazis 20 bodova jer ti je to i bila namjera u pocetku da stvoris brand ali to neznaci da prodajes kvalitetu nego razmisljas globalno i igras velikim brojkama...ako si ulozio 3 boda a marketing nista i 5 bodova je dovoljno da zaradis i budes sretan sto neznaci da prodajes smece...
            member of MVP team......

            Comment


            • #36
              Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

              ma brate neka se oni na*uše qurca koji seru..šta i ako ste preveli textove, pa nije razlika BB kod nas i u svijetu, ne možeš ti nešto drugo izmislit...joooj što ima iskompleksiranih idiota, meni osobno ovaj forum i portal uopće nisu naštetili dapače, primam dobre savjete od normalnih ljudi koji vole ovaj sport i koji ti ne žele neko zlo već samo dobro, te na svaki mogući način ti pomažu
              dečki ne ometajte se sa budalama, ako i bude bilo potrebno plaćat mjesečno za portal nebi bilo problema samo bih tražio onda više informacija hehe i naravno da je cijena do 100 kn jer mislim da je to oke cijena po članu :P ....samo vi nastavite moju podršku imate

              edit:
              samo da se nadovežem u slučaju ako postoji račun za neke donacije da pomažu sajtu slobodno recite, nije prvi put da doniram za sajtove od kojih imam neku korist

              Comment


              • #37
                Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

                Originally posted by Razor
                edit:
                samo da se nadovežem u slučaju ako postoji račun za neke donacije da pomažu sajtu slobodno recite, nije prvi put da doniram za sajtove od kojih imam neku korist
                Dovoljno je da kupiš ovaj Whey kad ti ponestane stari.
                The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                Comment


                • #38
                  Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

                  Originally posted by dizajner
                  Originally posted by Razor
                  edit:
                  samo da se nadovežem u slučaju ako postoji račun za neke donacije da pomažu sajtu slobodno recite, nije prvi put da doniram za sajtove od kojih imam neku korist
                  Dovoljno je da kupiš ovaj Whey kad ti ponestane stari.


                  @Razor ti si predobar
                  ovak neš nesebično još nisam čula
                  "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

                  Comment


                  • #39
                    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

                    haha, ajd hvala :P
                    ma dok sam se bavio grafičkim dizajnom preko paypala sam donirao preko 10 foruma bez beda, ako nešto volim ili mi odgovara nevidim razlog zašto nebih pripomogao toj zajednici, treba uzvratit na neki način

                    @dizajner
                    budem se svakako javio, al bolja opcija mi je neki donacijski acc tj. račun na koji se može uplatit

                    Comment


                    • #40
                      Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

                      pa ipak nemrem vjerovat
                      sviđaš mi se
                      ajd pazi ipak da ne pretjeraš u donacijama
                      ja jedva doniram sama sebe pa se zato čudim
                      pa ovaj portal će procvetat ak ga budeš još više volio!
                      i ja ga volim al ne bi mu dala
                      možda, kad se obogatim
                      "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

                      Comment


                      • #41
                        Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

                        Originally posted by Rony
                        nije problem nista uvesti na nase trziste, problem je prodati....da je nesto dobro ne ocjenjujemo po tome sto je sveprisutno i marketinski dobro obradjeno..postoji puno drugih nacina....u Evropi nekoliko firmi bavi se eproizvodnjom sirovina ali je puno vise(mali milijon) onih koji se bave mjesanjem a tu se stvara razlika u kvaliteti kao i u ulozenim financijama u marketing, ambalazu ,promotivne aktivnosti i slicno...kada si u produkt ulozio 10 bodova normalno da za njega trazis 20 bodova jer ti je to i bila namjera u pocetku da stvoris brand ali to neznaci da prodajes kvalitetu nego razmisljas globalno i igras velikim brojkama...ako si ulozio 3 boda a marketing nista i 5 bodova je dovoljno da zaradis i budes sretan sto neznaci da prodajes smece...
                        slažem se
                        tak je
                        vidiš kad znalac kaže kak to ima smisla
                        "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

                        Comment


                        • #42
                          Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

                          Originally posted by JoggericaLily
                          pa ipak nemrem vjerovat
                          sviđaš mi se
                          ajd pazi ipak da ne pretjeraš u donacijama
                          ja jedva doniram sama sebe pa se zato čudim
                          pa ovaj portal će procvetat ak ga budeš još više volio!
                          i ja ga volim al ne bi mu dala
                          možda, kad se obogatim

                          imam svoju plaću nije velika ali se uvijek snađeš i sastrane se dodatno zaradi, plaćam si sve u životu, kad se sjetim dana di sam po 300-500 kn trošio subotama za opijanje i to svaku subotu u proteklih 8 godina, uz to je pao nekad i petak, mjesečno dat nešto para za sad što volim nije problem )

                          Comment


                          • #43
                            Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

                            Originally posted by Razor
                            haha, ajd hvala :P
                            ma dok sam se bavio grafičkim dizajnom preko paypala sam donirao preko 10 foruma bez beda, ako nešto volim ili mi odgovara nevidim razlog zašto nebih pripomogao toj zajednici, treba uzvratit na neki način

                            @dizajner
                            budem se svakako javio, al bolja opcija mi je neki donacijski acc tj. račun na koji se može uplatit
                            Bolje ti kupi whey, to ti je još bolje od donacije.
                            The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                            Comment


                            • #44
                              Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

                              kupi taj whey i posalji meni na adresu, ako te bas svrbi taj whey i oces donirat nes
                              njima godi, meni godi, tebi godi
                              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                              Comment


                              • #45
                                Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

                                Originally posted by Šimun
                                kupi taj whey i posalji meni na adresu, ako te bas svrbi taj whey i oces donirat nes
                                njima godi, meni godi, tebi godi

                                haha, dooobar
                                tek od idućeg mjeseca kad stigne plaća, planiram trošit pare...

                                Comment

                                Working...
                                X