Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kelly
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    Čovjek se uči dok je živ...a na ovom portalu stvarno ima jako puno odličnih tekstova...

    Leave a comment:


  • Cile
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    K'o sto i vecina kaze... Boli me ona stvar odakle je tekst.
    Samo da valja i ja zadovoljan.

    Leave a comment:


  • Sisi
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    Originally posted by BUILDER
    Originally posted by VelikiBlek
    Originally posted by Fractus
    Podržavam portal u potpunosti,kome se nesviđa,jednostavno ima drugih portala,jedan-dvoje čitatelja manje više,važnije je da tekstovi nose neku pouku i iskustvo,a prevod manje više je nebitan,uvjek če se nač picajzla kojoj nešt smeta!
    Na portalu ima dosta kvalitetni i iskusni ljudi,kojima se i sam čudim otkud ta volja i živci za stalnim ponavljanjem početnicima jednog te istog,ovom Kellyju (i ostaloj starijoj ekipi) bi svaki početnik trebo poslat kantu wheya kolko je tu tipkovnicu poderu na forumu!
    +1
    +1
    +1
    Kelly je i naša legenda, car i kralj! I svi koji nam pomažu. Ja da nema foruma bila bih ostala debela prasica! Hvala iskreno, i veliko hvala!

    Leave a comment:


  • BUILDER
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    Originally posted by VelikiBlek
    Originally posted by Fractus
    Podržavam portal u potpunosti,kome se nesviđa,jednostavno ima drugih portala,jedan-dvoje čitatelja manje više,važnije je da tekstovi nose neku pouku i iskustvo,a prevod manje više je nebitan,uvjek če se nač picajzla kojoj nešt smeta!
    Na portalu ima dosta kvalitetni i iskusni ljudi,kojima se i sam čudim otkud ta volja i živci za stalnim ponavljanjem početnicima jednog te istog,ovom Kellyju (i ostaloj starijoj ekipi) bi svaki početnik trebo poslat kantu wheya kolko je tu tipkovnicu poderu na forumu!
    +1
    +1

    Leave a comment:


  • VelikiBlek
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    Originally posted by Fractus
    Podržavam portal u potpunosti,kome se nesviđa,jednostavno ima drugih portala,jedan-dvoje čitatelja manje više,važnije je da tekstovi nose neku pouku i iskustvo,a prevod manje više je nebitan,uvjek če se nač picajzla kojoj nešt smeta!
    Na portalu ima dosta kvalitetni i iskusni ljudi,kojima se i sam čudim otkud ta volja i živci za stalnim ponavljanjem početnicima jednog te istog,ovom Kellyju (i ostaloj starijoj ekipi) bi svaki početnik trebo poslat kantu wheya kolko je tu tipkovnicu poderu na forumu!
    +1

    Leave a comment:


  • dabek777
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    Originally posted by Fractus
    Podržavam portal u potpunosti,kome se nesviđa,jednostavno ima drugih portala,jedan-dvoje čitatelja manje više,važnije je da tekstovi nose neku pouku i iskustvo,a prevod manje više je nebitan,uvjek če se nač picajzla kojoj nešt smeta!
    Na portalu ima dosta kvalitetni i iskusni ljudi,kojima se i sam čudim otkud ta volja i živci za stalnim ponavljanjem početnicima jednog te istog,ovom Kellyju (i ostaloj starijoj ekipi) bi svaki početnik trebo poslat kantu wheya kolko je tu tipkovnicu poderu na forumu!


    +1

    Leave a comment:


  • Fractus
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    Podržavam portal u potpunosti,kome se nesviđa,jednostavno ima drugih portala,jedan-dvoje čitatelja manje više,važnije je da tekstovi nose neku pouku i iskustvo,a prevod manje više je nebitan,uvjek če se nač picajzla kojoj nešt smeta!
    Na portalu ima dosta kvalitetni i iskusni ljudi,kojima se i sam čudim otkud ta volja i živci za stalnim ponavljanjem početnicima jednog te istog,ovom Kellyju (i ostaloj starijoj ekipi) bi svaki početnik trebo poslat kantu wheya kolko je tu tipkovnicu poderu na forumu!

    Leave a comment:


  • BUILDER
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    stavljajte nove tekstove ovi su odavno neki novi bi dobro došao P.S.bez reklame :P

    Leave a comment:


  • NoStress
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    Zar je bitno odakle je tekst nekog članka ? Ako je kvalitetan izvor uvijek ga pročitam s guštom. I ima brdo zanimljivih članaka na JEDNOM mjestu, a ne da moraš prekopavati google tražeći koje zobene da kupiš . Imaš lijepo sve organizirano i sređeno na jednom mjestu, a nekoliko klikova te dijeli od odgovora na određeno pitanje.

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    Ante P.

    Pa bilderići znate li Vi koliko košta prevesti jedan ovakav tekst !? Jedino zamjeram što su sada i sami počeli uvoziti neku fuš marku i hvaliti je kao da je neznam ti šta..

    Da je nešto dobro davno bi to gaz ili gladiator ili Dijan uvezao...
    E moj Ante P. po tvojoj logici je i MVP smeće jer se tek odnedavno uvozi...a ne uvozi ga ni gaz, ni gladiator a ni Dijan...da si imalo informiran znao bi da je MVP vrhunski protein.

    Leave a comment:


  • Razor
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    Originally posted by Šimun
    kupi taj whey i posalji meni na adresu, ako te bas svrbi taj whey i oces donirat nes
    njima godi, meni godi, tebi godi

    haha, dooobar
    tek od idućeg mjeseca kad stigne plaća, planiram trošit pare...

    Leave a comment:


  • Šimun
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    kupi taj whey i posalji meni na adresu, ako te bas svrbi taj whey i oces donirat nes
    njima godi, meni godi, tebi godi

    Leave a comment:


  • dizajner
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    Originally posted by Razor
    haha, ajd hvala :P
    ma dok sam se bavio grafičkim dizajnom preko paypala sam donirao preko 10 foruma bez beda, ako nešto volim ili mi odgovara nevidim razlog zašto nebih pripomogao toj zajednici, treba uzvratit na neki način

    @dizajner
    budem se svakako javio, al bolja opcija mi je neki donacijski acc tj. račun na koji se može uplatit
    Bolje ti kupi whey, to ti je još bolje od donacije.

    Leave a comment:


  • Razor
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    Originally posted by JoggericaLily
    pa ipak nemrem vjerovat
    sviđaš mi se
    ajd pazi ipak da ne pretjeraš u donacijama
    ja jedva doniram sama sebe pa se zato čudim
    pa ovaj portal će procvetat ak ga budeš još više volio!
    i ja ga volim al ne bi mu dala
    možda, kad se obogatim

    imam svoju plaću nije velika ali se uvijek snađeš i sastrane se dodatno zaradi, plaćam si sve u životu, kad se sjetim dana di sam po 300-500 kn trošio subotama za opijanje i to svaku subotu u proteklih 8 godina, uz to je pao nekad i petak, mjesečno dat nešto para za sad što volim nije problem )

    Leave a comment:


  • JoggericaLily
    replied
    Re: Nezadovoljstvo čitatelja na sadržaj portala

    Originally posted by Rony
    nije problem nista uvesti na nase trziste, problem je prodati....da je nesto dobro ne ocjenjujemo po tome sto je sveprisutno i marketinski dobro obradjeno..postoji puno drugih nacina....u Evropi nekoliko firmi bavi se eproizvodnjom sirovina ali je puno vise(mali milijon) onih koji se bave mjesanjem a tu se stvara razlika u kvaliteti kao i u ulozenim financijama u marketing, ambalazu ,promotivne aktivnosti i slicno...kada si u produkt ulozio 10 bodova normalno da za njega trazis 20 bodova jer ti je to i bila namjera u pocetku da stvoris brand ali to neznaci da prodajes kvalitetu nego razmisljas globalno i igras velikim brojkama...ako si ulozio 3 boda a marketing nista i 5 bodova je dovoljno da zaradis i budes sretan sto neznaci da prodajes smece...
    slažem se
    tak je
    vidiš kad znalac kaže kak to ima smisla

    Leave a comment:

Working...
X