Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koristite Chat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koristite Chat

    Poštovani korisnici obavještavamo vas da smo postavili CHAT za sve one koji vole čavrljati o proteinima, vježbama i programima.
    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

  • #2
    Re: Koristite Chat

    Korstim Mozillu (3.0.5) i imam problem s forumom. Naime, ne mogu kliknuti niti na jedan podforum (jer kao da nisu linkani). To se događa zbog ovog chat gumbića sa strane. Kada je on zatvoren, forum kao da je jedna velika slika i nigdje ne mogu kliknuti, a kada otvorim chat linkovi odjednom prorade (podforumi i svi ostali linkovi).

    U čemu je problem?

    Comment


    • #3
      Re: Koristite Chat

      i meni je isto. vjerovatno ovaj chat sa strane koči forum
      Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

      Comment


      • #4
        Re: Koristite Chat

        primjetio sam isti problem. Javio sam programeru, koji je nažalost na godišnjem. Preko vikenda bi trebalo biti riješeno.
        bodybuilding is not just your body, you build your spirit and personality, and when you make it flow together, it shows you some hidden paths

        Comment


        • #5
          Re: Koristite Chat

          Hvala na rješenju. Sada sve radi.

          Comment


          • #6
            Re: Koristite Chat

            Da, da stvar je bila u chatu, zato sam ga maknuo. Morati ću napraviti neko drugo rješenje, no do onda trenirajte i jedite.
            The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

            Comment


            • #7
              Re: Koristite Chat

              zas nema nikog na chatu?

              Comment


              • #8
                Re: Koristite Chat

                Originally posted by eex
                zas nema nikog na chatu?
                Da i mene to zanima po mom mišljenju chat je jednostavniji od foruma ali naravno o tome odlućuju sami korisnici ovog foruma tj. web stranice.!!!
                Kamen je ubojit ukolliko se pravilno iskoristihttp://www.knjigaizuzetnih.com/slike/munja.jpg

                Comment


                • #9
                  Re: Koristite Chat

                  meni isto nema nikad nikog...
                  LIFE IS A PAIN SEX IS A GAME,FORGOT THE PAIN AND PLAY THE GAME!!!!!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Koristite Chat

                    Prijedlog: Da se svi chatovi ujedine u jednu sobu.

                    Ionako rijetko kada ima nekoga na chatu pa jos dok pregledam sve sobe gdje koga ima prodje cijela vjecnost.

                    Pozz

                    Comment

                    Working...
                    X