Announcement

Collapse
No announcement yet.

smajlići

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • smajlići

    zašto ne stavite više smajlića na forum? obično to ljude na forumima uveseljava, a nije neki problem to stavit...
    Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

  • #2
    Re: smajlići

    Budem stavio. Stvar je u tome što nije sam tak ubaciti. Ima posla, pogotovo ako ću staviti veću kolekciju.
    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

    Comment


    • #3
      Re: smajlići

      Originally posted by dizajner
      Budem stavio. Stvar je u tome što nije sam tak ubaciti. Ima posla, pogotovo ako ću staviti veću kolekciju.
      Imaš gotovih skripti za smajliće. Jesi gledao na phpBB forumu? Znaš na što mislim...?

      Comment


      • #4
        Re: smajlići

        Jesam neki dan, ali su imali maintenance i mislim da su još uvjek u banani.
        The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

        Comment


        • #5
          Re: smajlići

          Originally posted by dizajner
          Jesam neki dan, ali su imali maintenance i mislim da su još uvjek u banani.
          OK, samo nemoj ko ja prije par godina - ručno upisivati kodove u skriptu, smajlić po smajlić i tako njih 100 i više...

          Comment


          • #6
            Re: smajlići

            Ako je dizajner upravo taj "dizajner" na kojega ja mislim zasluzan za prvo mjesto najboljih stranica u 2008.godini, onda mu nitko nebi trebao govoriti sto je najbolje za forum. Uostalom, ovdje imamo sve najpotrebnije.

            Zanima me dali se nas dizajner bavi Bodybildingom ili samo rekreativno?
            Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

            Comment


            • #7
              Re: smajlići

              Originally posted by Todd_the_Wraith
              Ako je dizajner upravo taj "dizajner" na kojega ja mislim zasluzan za prvo mjesto najboljih stranica u 2008.godini, onda mu nitko nebi trebao govoriti sto je najbolje za forum. Uostalom, ovdje imamo sve najpotrebnije.
              Gle, nebi se složio. Upravo zato se nagrada dodjeljuje za određenu godinu. Pa nećeš valjda reći npr. web stranica koja 1998. godine dobije nagradu ne treba napradovati i razvijati se?? Uostalom, kako znaš da netko nije dobio nekoliko nagrada za najbolji web dizajn...

              Inače slažem se sa tobom, bavim se web dizajnom (poluprofi) i mislim da ova stranica zaista ima sve potrebno. Ako nekome treba više smajlića nek izvoli na www.cosgan.de ili neku sličnu stranicu pa nek kopira linkove. Naravno, to je samo moje skromno mišljenje.

              Comment


              • #8
                Re: smajlići

                Dečki sve ok.
                Prvo nagradu koju smo MI dobili nije toliko za dizajn (ali jedan od kriterija je) već za community servise tj. online zajednicu. Ja sam naravno zaslužan za dizajn i svakako da nije kraj usvršavanju u bilo kojem smislu.

                Ako nekome treba više smajlića nek izvoli na www.cosgan.de ili neku sličnu stranicu pa nek kopira linkove.
                Fala za link, mislim da ću ih odavde uzeti.
                The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                Comment


                • #9
                  Re: smajlići

                  Originally posted by dizajner
                  Fala za link, mislim da ću ih odavde uzeti.
                  Nema blema!

                  Comment


                  • #10
                    Re: smajlići

                    Originally posted by riss
                    zašto ne stavite više smajlića na forum? obično to ljude na forumima uveseljava, a nije neki problem to stavit...
                    Evo stavio sam nekoliko (oko 400) novih smajlića.
                    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                    Comment


                    • #11
                      Re: smajlići

                      :text-thankyouyellow: :happy-wavemulticolor:
                      No pain,no gain!

                      Comment


                      • #12
                        Re: smajlići

                        U hebo te, ne mrem bilivit...


                        :P

                        :character-spongebobdance: :greetings-clappingorange: :character-spongebobdance: :character-beavisbutthead:

                        ccasion-happyhalloween: ccasion-partyangel: :handgestures-thumbsup: :happy-cheerleadersmileyguy: :character-cookiemonster:
                        ccasion-birthdaymulticolor: :teasing-smokingcrack: :romance-interracial: bscene-drinkingbuddies: :text-welcomeconfetti:
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #13
                          Re: smajlići

                          konačno sam i ja sretan... na početku sam mislio kao da su svi ignorirali moj post... ali dizajner kad nešto učini, to učini pošteno... svaka čast! :happy-wavemulticolor:
                          Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                          Comment

                          Working...
                          X