Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

    Originally posted by Dalibor View Post
    I što je sad odjednom pocrnila pozadina?
    Da odgovorim sam sebi na postavljeno pitanje. Pozadina se može mijenjati odabirom postavki pozadine u donjom lijevom kutu početne strane.
    Eto počeo sam sve više konce hvatat.
    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

    I know it's hard to keep an open heart
    When even friends seem out to harm you
    But if you could heal a broken heart
    Wouldn't time be out to charm you

    November Rain, Guns and Roses

    Comment


    • #92
      Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

      Poštovanje,

      Moj prijedlog je da se stavi kao Thanks button pa da se ljudi mogu zahvaliti a i samim time nebi pokretali nove postove osim ako nebi imali neka pitanja.
      Naravno mnogo clanova samo pogleda thread i nista napravi a posto bi svaki clan mogao se "Zahvaliti" mislim da bi to bilo super

      Posto je ovo vBulletin mislim da ima takvu opciju.
      With my fist in your face and your face on the floor

      Comment


      • #93
        Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

        Molin moderatora da moju temu sa slikama prebaci na novi forum jer ih ja nemogu nać.. tj. pretražia san i nema mog topica

        hvala unaprid
        Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

        R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
        <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

        Comment


        • #94
          Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

          Na Forumu ima preko 180000 postova, ima tisuće tema. Ako ne znaš kako ti se tema zove kako da ti ju prebacim?

          Comment


          • #95
            Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

            Originally posted by arnie View Post
            Na Forumu ima preko 180000 postova, ima tisuće tema. Ako ne znaš kako ti se tema zove kako da ti ju prebacim?
            To sam ja riješio:

            http://www.building-body.com/forum/s...168-juka-slike

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #96
              Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

              Ja i dalje ne vidim svoje odlazne PM poruke?
              https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

              Overload Strength team

              Comment


              • #97
                Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

                Originally posted by Dehydronator View Post
                Ja i dalje ne vidim svoje odlazne PM poruke?
                Jesi uključio opciju čuvanja odlaznih poruka?

                Originally posted by IgyBoy View Post
                Najvjerovatnije nemas upalljenu opciju da ti cuva odlazne poruke u "sent items" folderu.
                Da bi to ukljucio odi na postavke profila -> general settings -> "Sent Private Messages:"
                i tamo imas opciju "Save a copy of sent messages in my Sent Items folder by default".
                Oznacis je,spremis i to je to.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #98
                  Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

                  Zašto mi otvaranjem bilo koje stranice izbacuje ovaj vBulletin debug information? I kad kliknem da ga zatvorim opet ga prikaže na bilo kojoj drugoj stranici?!

                  Comment


                  • #99
                    Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

                    i kod mene je isto, vjerovatno je završilo na krivom mjestu zato što stalno rade na forumu

                    ali i ne smeta u podnožju

                    Comment


                    • Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

                      Originally posted by pavlek View Post
                      ali i ne smeta u podnožju
                      kako kome, meni smeta

                      Comment


                      • Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

                        Q
                        U kojem delu opcija je iskjučivanje thread/ new reply/ notify. Stalno mi kači pretplate neke, nervira me.

                        nema dovoljno opcija forum
                        DR. Lonnie Lowery

                        Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                        Comment


                        • Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

                          Originally posted by skullHeaD View Post
                          Q
                          U kojem delu opcija je iskjučivanje thread/ new reply/ notify. Stalno mi kači pretplate neke, nervira me.

                          nema dovoljno opcija forum
                          Ideš na Korisnička upravljačka ploča - Uredi opcije i tamo isključiš pretplate.

                          http://www.building-body.com/forum/p...do=editoptions
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

                            Originally posted by KissMyAs13 View Post
                            Poštovanje,

                            Moj prijedlog je da se stavi kao Thanks button pa da se ljudi mogu zahvaliti a i samim time nebi pokretali nove postove osim ako nebi imali neka pitanja.
                            Naravno mnogo clanova samo pogleda thread i nista napravi a posto bi svaki clan mogao se "Zahvaliti" mislim da bi to bilo super

                            Posto je ovo vBulletin mislim da ima takvu opciju.
                            Ovo je već uključeno na forumu.Vidiš ovo sunce ispod mog posta.E tamo klikni i pisati će ti odobravaš ili ne odobravaš.Aj klikni na odobravaš pa da vidiš

                            Comment


                            • Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

                              NIKAKO mi se ne svidjaju ove nove dugacke stranice od tema...toliko je nepregledno da se ne mozes snac i nikako doc do trazenog novog posta...bolje je prije bilo puno...bilo je vise stranice al je bilo ouno preglednije i lakse za koristit
                              Originally posted by Jurica
                              ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                              Comment


                              • Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

                                Uglavnom, sredjeno čim sam se prekomandovao na engleski. Tnx Kelly

                                Giuseppe, i za to ima opcija, number of posts per page, opet na onom linku koji je postavio Kelly, moja preporuka, prešaltaj na engleski dok ne posrediš sve, i posle vratiš na hr.

                                Užas blagi ovi programi i ostala sranja vezana za informatiku koja nisu na engleskom, samo smanjuju upotrebnu vrednost
                                DR. Lonnie Lowery

                                Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                                Comment

                                Working...
                                X