Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlog za forum

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Prijedlog za forum

    Originally posted by ScuderiaBull View Post
    Whoooops, moj bed
    Kak napreduješ debeli?

    A vidiš mi tužni smajlić kod kilaže

    Sad me malo izbili ispiti na fakultetu, malo se uči, malo leži i tako. Nije neko opravdanje, al lagano si slažen film u glavi za trening i za 2 tjedna se vraćan (opet).


    Više od misec dana off asdasdadasdsad
    "What the mind believes the body achieves."

    Comment


    • Re: Prijedlog za forum

      Originally posted by Adatar View Post
      nemam thumb up nazalost,meni je to ukinuto,ipak su mene vrijedali pa su mi ga morali ukinut,jbg moraju nekog kaznit hehe
      EDITED prošli post, ispalo je da tražin lajk
      "What the mind believes the body achieves."

      Comment


      • Re: Prijedlog za forum

        Originally posted by bot1950 View Post
        Al ova ideja mi se ne čini baš nešto, to bi bilo puno piskaranje, niko ne bi ništa skužia/uvatia... Ovako imaš topic i možeš pogledat kad god oćeš.
        topici koji se pune spamom i offtopicom.... a ljudi piskaraju iz druzenja... zapravo ne misle nista lose
        a ovo sto sam spomenuo za "real-time" bi upravo sluzio za to ispucavanje dosade i eventualne brze i kratke informacije
        Black leather, knee-hole pants

        Comment


        • Re: Prijedlog za forum

          Originally posted by bot1950 View Post
          EDITED prošli post, ispalo je da tražin lajk
          ne skuzio sam ja sta si mislio,al eto nemam lajka,pise not allowed,cuj chat je dobra ideja,ljudi bi mogli brzo do informacija,a frustrirani bi se mogli i ispuhat tamo bez da se zatrpava forum sa glupostima koje ostaju upisane satima,kao ovo primjerice od wtf,jos pise ono sto je napisao o guranju penisa u analni otvor i drugim slikovitim homosexualnim opisima ,tako bi chat bio poprilicno koristan

          Comment


          • Re: Prijedlog za forum

            Zahvaljujem na prijedlozima.

            Chat smo imali pa ga nitko nije koristio, i nema svrhe jer ni jedan komentar ne bi ostao za stalno objavljen.


            Što se tiče bananiranja nekoga, to je vrlo lako. Samo kliknem. Ali...

            Uvjek treba uzet širi kontekst, a ne selektivno izvlačit iz konteksta. Narvno prolazimo kroz prste, ni ne znate koliko i kome.

            Ali ako nastavite onda ćemo rješavat one koji najmanje i najnekvalitetnije doprinose forumu. Neki kriterij mora bit.

            AKo baš tražite, tak mi se i čini, ili se testira do kuda dozvoljavamo, onda ćete i saznati. Ali čemu to sve, i to zbog ovih palčića, crveni i zeleni, pa to mora da ste na protejinima ili koji *****.

            Prije nego krenemo u bananiranje, probajte se smirit.
            The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

            Comment


            • Re: Prijedlog za forum

              Dobar je adatar dečko, prije je prca al sad se smiria
              "What the mind believes the body achieves."

              Comment


              • Re: Prijedlog za forum

                Originally posted by dizajner View Post
                Zahvaljujem na prijedlozima.

                Chat smo imali pa ga nitko nije koristio, i nema svrhe jer ni jedan komentar ne bi ostao za stalno objavljen.


                Što se tiče bananiranja nekoga, to je vrlo lako. Samo kliknem. Ali...

                Uvjek treba uzet širi kontekst, a ne selektivno izvlačit iz konteksta. Narvno prolazimo kroz prste, ni ne znate koliko i kome.

                Ali ako nastavite onda ćemo rješavat one koji najmanje i najnekvalitetnije doprinose forumu. Neki kriterij mora bit.

                AKo baš tražite, tak mi se i čini, ili se testira do kuda dozvoljavamo, onda ćete i saznati. Ali čemu to sve, i to zbog ovih palčića, crveni i zeleni, pa to mora da ste na protejinima ili koji *****.

                Prije nego krenemo u bananiranje, probajte se smirit.
                dobar politicki odgovor,ali ne pokusavajmo ovdje izjednaciti dvije strane,ili ici na to da se mene banira jer manje pridonosim od njega (primjer).
                zar jedan korisnik moze vrijedati ovako brutalno bezrazlozno i proci s tim? kakva je to poruka? zar drugi koji je izvrijedan mora dobiti ocitanu lekciju,"smirite se ili cemo onog a manje reputacije maknut" ? zar nije i kelly mene banao na tri dana jer sam clanu napisao budala i pritom velikim crvenim slovima (font 35) napisao opomena nema vrijedanja?
                zasto ja nemam thumbs up a svi drugi imaju?
                eto

                Comment


                • Re: Prijedlog za forum

                  Originally posted by bot1950 View Post
                  Dobar je adatar dečko, prije je prca al sad se smiria
                  ma dobar sam ja daaaj
                  volim se zezat zasto ne,al ipak kad neko provocira stalno sta da radim onda? hehe

                  Comment


                  • Re: Prijedlog za forum

                    Originally posted by Adatar View Post
                    dobar politicki odgovor,ali ne pokusavajmo ovdje izjednaciti dvije strane,ili ici na to da se mene banira jer manje pridonosim od njega (primjer).
                    zar jedan korisnik moze vrijedati ovako brutalno bezrazlozno i proci s tim? kakva je to poruka? zar drugi koji je izvrijedan mora dobiti ocitanu lekciju,"smirite se ili cemo onog a manje reputacije maknut" ? zar nije i kelly mene banao na tri dana jer sam clanu napisao budala i pritom velikim crvenim slovima (font 35) napisao opomena nema vrijedanja?
                    zasto ja nemam thumbs up a svi drugi imaju?
                    eto


                    I onda si nakon toga vrijeđao korisnika da nosi pepeljarke jer slabije vidi covjek? Ne budi šu.pčina i ne ponašaj se kao šu.pčina i nitko ti rijec nece reci... pokusaj se uklopiti u društvo, ne budi asocijalan...
                    Mozda da sutis za promjenu i malo se posvetiš citanju trenutno pametnijih od tebe mozda neki ku.rac i naucis te primjenis na svom tijelu.
                    Meni te dosta, ja sam zavrsio s tobom.

                    Comment


                    • Re: Prijedlog za forum

                      ...decki, pocnite jest soju.

                      Originally posted by bot1950 View Post
                      Dobar je adatar dečko, prije je prca al sad se smiria

                      da, dobar je on lik, samo kaj mu pes jajca nosi
                      Black leather, knee-hole pants

                      Comment


                      • Re: Prijedlog za forum

                        Neda mi se više, vi ćete se skulirat, nadam se i idemo dalje.

                        Ovo je već odavno toalni offtopic, prijedlozi su bili ok, neki ne, ja sam odgovoran što sam uopće to i ubacio, ali sve ima svoje razloge. Barem je došlo do katarze.
                        The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                        Comment


                        • Re: Prijedlog za forum

                          Palčeve smo ubacili u dobroj namjeri na prijedlog Antonia:

                          Originally posted by Ant0ni0 View Post
                          Moj prijedlog je da ispod naših komentara piše "Dobar" , "Loš" i "Hvala" i naravno da se vidi koji korisnici su kliknuli to.

                          Evo jedan link kako je to na Bug.hr forumu: - http://www.bug.hr/forum/topic/mobite...la/101079.aspx
                          Ali očito da to baš i ne funkcionira najbolje pa ćemo to možda i izbaciti...stvarno žalosno da se forumaši ponašaju kao mala djeca jbg...
                          Last edited by kelly; 07-02-13, 00:22.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment

                          Working...
                          X