Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlog za forum - da stavite sticky topice u kojima bi objasnili osnovne i generalne stvari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prijedlog za forum - da stavite sticky topice u kojima bi objasnili osnovne i generalne stvari

    evo imam i ja jedan prijedlog za forum a to je da stavite sticky topice u kojima bi objasnili osnovne i generalne stvari,primjer u temi za pocetnike stavite sticky za sve u vezi proteina,kreatina i najcescih pitanja,takve topice bi odmah i zakljucali ali bi uvijek bili na vrhu da novi korisnici mogu vidjeti ono sto ih zanima i da ne postavljaju isto pitanje 1000puta

  • #2
    Re: Prijedlog za forum - da stavite sticky topice u kojima bi objasnili osnovne i generalne st

    To smo napravili, još dok smo bili na phpBb forumu, ali kod prebačaj neki linkovi su postali mrtvi.

    http://www.building-body.com/forum/f...BEno-i-osnovno

    No to neće previše promjenit stvari. Svaki početnik, uglavno msvaki, misl ida je njgov problem toliko različiti od drugih da želi baš da se njemu kaže, PONOVO, šta i kako. Ti ćeš miu stavit link i on će reći ali ja sam tražio i nisam našao rješenej za moj problem.

    Ovo je lako reći, a posao je od 1000 sati.

    Pošto je tvoja ideja pokreni incijativu. Moraš i sam znati da je ovdje u pitanju čitanje milion postova, izabirannje najvažniejg, prebacivanje...

    Mi mi mogli samo neke postove npr. o proteinima kopirati i ubaciti u jednu temu. Nemoraj use nužno cijele teme stavljati, već djelovi koji su nakvalitettniji.

    Kad bi imao 1000 sati na raspologanju sam za to onda bi, ali ovako imamo što imamo.
    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

    Comment


    • #3
      Re: Prijedlog za forum - da stavite sticky topice u kojima bi objasnili osnovne i generalne st

      A jel se može namjestiti onako kako je prije bilo Šta ima novog?..ovako je baš nepregledno..
      Simplify.

      There are no shortcuts to any place worth going.

      ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
      HARDER.


      Comment


      • #4
        Re: Prijedlog za forum - da stavite sticky topice u kojima bi objasnili osnovne i generalne st

        Originally posted by gavranka View Post
        A jel se može namjestiti onako kako je prije bilo Šta ima novog?..ovako je baš nepregledno..
        Hmmmm, ja to imam i dalje.. Druga stavka s lijeva...

        Comment


        • #5
          Re: Prijedlog za forum - da stavite sticky topice u kojima bi objasnili osnovne i generalne st

          Originally posted by WTF View Post
          Hmmmm, ja to imam i dalje.. Druga stavka s lijeva...
          Da, taman sam skužila..moram ići na Što ima novog? pa Novi postovi..
          Simplify.

          There are no shortcuts to any place worth going.

          ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
          HARDER.


          Comment


          • #6
            Re: Prijedlog za forum - da stavite sticky topice u kojima bi objasnili osnovne i generalne st

            Originally posted by gavranka View Post
            Da, taman sam skužila..moram ići na Što ima novog? pa Novi postovi..
            Nemoraš, imaš odmah prvi link sa lijeve strane pod glavni link Forum, pogledaj još jednom.
            The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

            Comment


            • #7
              Re: Prijedlog za forum - da stavite sticky topice u kojima bi objasnili osnovne i generalne st

              evo imam jos jedan prijedlog,da likeovi ostanu oznaceni samo na postu koji je dobio like,primjer,ja napisem i odgovorim i time pomognem jednom korisniku i svi su mi zahvalni i onda me svi likeaju i dobijem 343 likea,onda ti likeovi ostanu na tom postu kojim sam ja pomogao korisniku a ne kao sad,ispod mog nicka s lijeve strane,jer iako nemate namjeru,ovo izgleda kao reputacija,a reputacija od ispod vec postoji,isto bi mogli uvest opet dislike,tako da bi dislike dobio samo odredjeni post,a ne bi bio upisan ispod nicka,naravno nekom osobama treba u startu zabranit dislike,koji su zloupotrijebili ovu funkciju prvi put

              Comment


              • #8
                Re: Prijedlog za forum - da stavite sticky topice u kojima bi objasnili osnovne i generalne st

                Sticky teme postoje, prepun je forum i portal odličnih članaka o svemu, samo što je 99% ljudi lijeno čitati, očekuju da im se sve servira na tacni.
                Čak se i bune ako ne dobiju odgovor u roku pola sata-sat...

                Morate shvatiti da ovdje nitko nije nikome dužan odgovarati na pitanja, sve je to dobra volja onih iskusnih koji odgovaraju kada imaju vremena i volje.
                Last edited by kelly; 07-02-13, 13:38.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  Re: Prijedlog za forum - da stavite sticky topice u kojima bi objasnili osnovne i generalne st

                  Originally posted by kelly View Post
                  Sticky teme postoje, prepun je forum i portal odličnih članaka o svemu, samo što je 99% ljudi lijeno čitati, očekuju da im se sve servira na tacni.
                  Čak se i bune ako ne dobiju odgovor u roku pola sata-sat...

                  Morate shvatiti da ovdje nitko nije nikome dužan odgovarati na pitanja, sve je to dobra volja onih iskusnih koji odgovaraju kada imaju vremena i volje.
                  to je to,pitanja i odgovori postoje,ako zaviris u pitanja za pocetnike,ima pitanje o kreatinu pri vrhu,ali kvalitetan odgovor se moze nac na 10oj stranici,znaci korisnik treba procitat cijeli forum i sve stranice da polovi nesto,u stickiju bi imali na vrhu servirano,na kraju forum zato i postoji da se pita dodatno pojasnjenje,vecina novih ce pitat jer kao sto je dizajner rekao mislit ce da je njihovo pitanje specificno,ali kad se ufuraju u to onda ce pocet citat sticky teme dok jedu posni sir u kasnim nocnim satima

                  Comment


                  • #10
                    Re: Prijedlog za forum - da stavite sticky topice u kojima bi objasnili osnovne i generalne st

                    Originally posted by Adatar View Post
                    to je to,pitanja i odgovori postoje,ako zaviris u pitanja za pocetnike,ima pitanje o kreatinu pri vrhu,ali kvalitetan odgovor se moze nac na 10oj stranici,znaci korisnik treba procitat cijeli forum i sve stranice da polovi nesto,u stickiju bi imali na vrhu servirano,na kraju forum zato i postoji da se pita dodatno pojasnjenje,vecina novih ce pitat jer kao sto je dizajner rekao mislit ce da je njihovo pitanje specificno,ali kad se ufuraju u to onda ce pocet citat sticky teme dok jedu posni sir u kasnim nocnim satima
                    Ovo sa kretinom je specifično, slažem se da je velikatema. Ali nisu sve takve.
                    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                    Comment


                    • #11
                      Re: Prijedlog za forum - da stavite sticky topice u kojima bi objasnili osnovne i generalne st

                      Originally posted by kelly View Post
                      Sticky teme postoje, prepun je forum i portal odličnih članaka o svemu, samo što je 99% ljudi lijeno čitati, očekuju da im se sve servira na tacni.
                      čak i kad im serviraš te pohračkaju jer se ne slaže s njihovim razmišljanjima/uvjerenjima
                      a i malo njih koristi search gumb

                      Originally posted by kelly View Post
                      Čak se i bune ako ne dobiju odgovor u roku pola sata-sat...
                      malo je raštrkan forum, pa koji put nije jasno u koju kategoriju postaviti pitanje
                      "prehrana" ili "mršavljenje"
                      ili mozda u "suplementaciju"

                      Originally posted by kelly View Post
                      Morate shvatiti da ovdje nitko nije nikome dužan odgovarati na pitanja, sve je to dobra volja onih iskusnih koji odgovaraju kada imaju vremena i volje.
                      ne moraju biti iskusni, ovo je forum, pa i obična barica može napisati kaj misli
                      a na ostalima je da diskutiraju o tome i izraze MIŠLJENJE... i takva rasprava doprinosi kvaliteti foruma
                      ...dok god ce izjave doticne barice potaknuti ostale clanove na vrijedjanje iste... to nevalja

                      i onda ovo sto si dolje napisao

                      Originally posted by kelly View Post
                      I ja bih osobno puno više savjeta dijelio da se ne moram baviti glupostima i prepucavanjima pojedinaca, a osim toga imam i dosta posla u logistici foruma.
                      hehe ima dobar stos na forum.hr... gdje se dijele "kartoni" za nepocudne postove... pa kartonirana osoba ohladi par dana... a tako i tebi ostavi malo vise prostora
                      (nesto kao ban na neko vrijeme)
                      Black leather, knee-hole pants

                      Comment


                      • #12
                        Re: Prijedlog za forum - da stavite sticky topice u kojima bi objasnili osnovne i generalne st

                        Originally posted by Weedeemer View Post
                        malo je raštrkan forum, pa koji put nije jasno u koju kategoriju postaviti pitanje
                        "prehrana" ili "mršavljenje"
                        ili mozda u "suplementaciju"
                        konkretno:
                        Capture.jpg

                        u kategoriji mršavljenje => želim dobiti na masi

                        u kategoriji vježbanje => želim skinuti salo
                        Black leather, knee-hole pants

                        Comment

                        Working...
                        X