Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pohvale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pohvale

    U zadnje vrijeme sto citam postove ovdje po forumu totalno sam se razocarao, a kako vidim i dosta novih clanova.

    Ne kuzim bas zasto se nazovimo ih stariji clanovi imaju obicaj udruzivati se, flameat i vrijedat novake koji dolaze ovdje nauciti nesto. Ocigledno su dosli potraziti neke informacije da ne cine pogreske kao sto ste i vi nekada radili kao pocetnici.

    Primjetio sam par temi gdje na necije pitanje ostali pocinju sa vrijedanjem, nazivima kao kretenu, idiotu i mnogo cemu drugom, nema sta svaka cast. Pristojnost na razini Balkana. Obicno bi modovi trebali reagirati na takvo ponasanje brisanjem postova, upozorenjima ili baniranjem korisnika al ocito to ovdje nije neki obicaj.

    Dalo bi se tu dosta pricati al kako su i ostali rekli rade cu potraziti drugi forum gdje je netko barem voljan pomoci nego gubiti zivce slusajuci tude uvrede. Ocigledno neki korisnici imaju pre veliki e-dick.

    Da ne zaboravim postat ,Svaka cast svima onima koji su uvijek voljni pomoci.
    Last edited by lulz; 26-12-13, 19:23.

  • #2
    Re: Pohvale

    hahahahaha..

    ja bas mislim da se ima jako dosta strpljenja s pocetnicima, i istim pitanjima iznova i iznova...

    i totalno sam za to da se nekog vrijeda ako je to zasluzio( ujedno mu i pomognemo, tako sto zvucnije shvati savjet) pa makar Ja i ban dobio dont give a fu ck...

    Onome kome ne pase neka ide na drugi forum =) nitko nije na nista prisiljen..
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #3
      Re: Pohvale

      Originally posted by lulz View Post
      U zadnje vrijeme sto citam postove ovdje po forumu totalno sam se razocarao, a kako vidim i dosta novih clanova.

      Ne kuzim bas zasto se nazovimo ih stariji clanovi imaju obicaj udruzivati se, flameat i vrijedat novake koji dolaze ovdje nauciti nesto. Ocigledno su dosli potraziti neke informacije da ne cine pogreske kao sto ste i vi nekada radili kao pocetnici.

      Primjetio sam par temi gdje na necije pitanje ostali pocinju sa vrijedanjem, nazivima kao kretenu, idiotu i mnogo cemu drugom, nema sta svaka cast. Pristojnost na razini Balkana. Obicno bi modovi trebali reagirati na takvo ponasanje brisanjem postova, upozorenjima ili baniranjem korisnika al ocito to ovdje nije neki obicaj.

      Dalo bi se tu dosta pricati al kako su i ostali rekli rade cu potraziti drugi forum gdje je netko barem voljan pomoci nego gubiti zivce slusajuci tude uvrede. Ocigledno neki korisnici imaju pre veliki e-dick.

      Da ne zaboravim postat ,Svaka cast svima onima koji su uvijek voljni pomoci.
      a šta te zanima uopće?
      nisam primjetio ni jedan tvoj post u zadnje vrijeme

      zanimaju te steroidi, a ne znaš ništa o prehrani, ne može to tako
      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

      Fak me, right?

      Comment


      • #4
        Re: Pohvale

        Originally posted by domagoj View Post
        a šta te zanima uopće?
        nisam primjetio ni jedan tvoj post u zadnje vrijeme

        zanimaju te steroidi, a ne znaš ništa o prehrani, ne može to tako
        Sorry al si u krivu. Steroidi mi nisu ni na kraju pameti.

        Comment


        • #5
          Re: Pohvale

          Originally posted by lulz View Post
          Sorry al si u krivu. Steroidi mi nisu ni na kraju pameti.
          to sam rekao kao primjer, jer sam taman čitao temu u kojoj si postao nešto, vezano za steroide

          i nisi rekao šta te zanima
          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

          Fak me, right?

          Comment


          • #6
            Re: Pohvale

            @lulz: Ja ne znan citamo li mi isti forum... Pa u zadnje vrime je bilo toliko toga zanimljivog na forumu. pocevsi od rasprava o IIFYM(stajaliste nebitno), raznorazne price o dijetama i prehrani opcenito, odlicnim transformacijama, bb filozofiji, treningu snage, tehnici izvodjenja vjezbi(posebno cucanj i deadlift). I naravno uz vrlo veliku dozu zajebancije, pa pogledaj samo sve chat teme, pune su of topica i ruganja...

            Zao mi je sta se ljudi nadju uvrjedjeni kad dobiju odgovor jednak pitanju koje su postavili. Meni su omiljene teme di ljudi pitaju oce li od x kreatina dobit 3 kg misica ili kad pitaju kakav je hyper turbo nitro protein aminox, bez da stave cijenu, link ili deklaraciju, i sad bi ja kao triba napravit istrazivanje umisto te osobe? Jer eto, bas je taj neki protein jedini nacin za dobit misice.

            A te neke price da je forum zagusen su cista glupost. Svako ko se potrudi i pola sata prolista forum, pogotovo kroz pocetnicku sekciju i rubriku stvari koje bi pocetnik triba znat, nac ce vise manje sve sta mu triba za pocetak. A osoba kojoj se neda potrosit sat, dva ili tri, citajuci materiju koja je zapravo neki koncentrat osnovnog znanja, tribala bi se zapitat sta uopce oce od vjezbanja. Ja treniran i ucin o fitnesu na dnevnoj bazi vec preko 3 godine, i mislin da je vrlo drsko i podcjenjivacki postavit se na nacin da sve mora bit servirano u 2 klika i da je uopce moguce sve naucit u tjedan dana.

            Comment


            • #7
              Re: Pohvale

              Originally posted by Maximus1950 View Post
              @lulz: Ja ne znan citamo li mi isti forum... Pa u zadnje vrime je bilo toliko toga zanimljivog na forumu. pocevsi od rasprava o IIFYM(stajaliste nebitno), raznorazne price o dijetama i prehrani opcenito, odlicnim transformacijama, bb filozofiji, treningu snage, tehnici izvodjenja vjezbi(posebno cucanj i deadlift). I naravno uz vrlo veliku dozu zajebancije, pa pogledaj samo sve chat teme, pune su of topica i ruganja...

              Zao mi je sta se ljudi nadju uvrjedjeni kad dobiju odgovor jednak pitanju koje su postavili. Meni su omiljene teme di ljudi pitaju oce li od x kreatina dobit 3 kg misica ili kad pitaju kakav je hyper turbo nitro protein aminox, bez da stave cijenu, link ili deklaraciju, i sad bi ja kao triba napravit istrazivanje umisto te osobe? Jer eto, bas je taj neki protein jedini nacin za dobit misice.

              A te neke price da je forum zagusen su cista glupost. Svako ko se potrudi i pola sata prolista forum, pogotovo kroz pocetnicku sekciju i rubriku stvari koje bi pocetnik triba znat, nac ce vise manje sve sta mu triba za pocetak. A osoba kojoj se neda potrosit sat, dva ili tri, citajuci materiju koja je zapravo neki koncentrat osnovnog znanja, tribala bi se zapitat sta uopce oce od vjezbanja. Ja treniran i ucin o fitnesu na dnevnoj bazi vec preko 3 godine, i mislin da je vrlo drsko i podcjenjivacki postavit se na nacin da sve mora bit servirano u 2 klika i da je uopce moguce sve naucit u tjedan dana.
              Totalno se slazem s tim. Glupo bi bilo reci da je sve tako crno kad nije.

              Jednostavno bi bilo glupo stavljati se na razinu sa zivotinjama,neke solidarnosti bi trebalo biti.
              Vrijedanja na takvom nivou nikako.

              Tocno je da ima gomila glupih temi koje su postane bezveze od novaka,al definitivno komunikacija kao idiote ili glupane bi trebala biti zaobidena u svakom pogledu. Da budem iskren mene nije nitko uvrijedio al me uvrijedilo takvo ponasanje prema drugome.

              Comment


              • #8
                Re: Pohvale

                Admini brišu sve uvrede, ali ima nas svakakvih i ne možemo sad ubijati svaku raspravu. Ljudi koji su vrijeđali su banirani itd...
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment

                Working...
                X