Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lista smajlića

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lista smajlića

    Pozdrav administraciji...

    Mislim da vam lista smajlića nije baš najkvalitetnija..... To se odnosi na sam izgled smajlića, ali i na njihovu funkcionalnost. Lista brzih smajlića u desnom uglu, od 15 komada, takođe ne oslikava najčešće korišćene smajlije, barem je to moj utisak.

    Takođe, nazivi smajlića su previše komplikovani, pa ih je teško u postu napisati ispravno...

    Na primer, pozdravni smajlić "greetings-waveyell" , ko to može da nakuca, svaka mu čast, a da neko traži i nađe baš tog smajčlića, izgubiće 5 minuta. Mislim da forum tako gubi na dinamici... Zar nije bilo bolje nazvati tog smajlića "bye"???

    Evo i predloga smajlića koje bi ja svakako ubacio...





    Takođe bih ubacio i neke novogodišnje smajliće, ali to može da sačeka i sledeću godinu...



    A da, ne znam čemu toliko gay smajlića??? Mislim da procentualno ne odgovara njihovom broju na forumu, a i uopšte...

    PS Zaboravih da pomenem u istom kontekstu i gomilu banana smajlija...
    Last edited by Dača; 07-01-14, 12:15.
    Pivo za masu, rakija za defku...

  • #2
    Re: Lista smajlića

    Ispravka... Ovaj prvi smajlić je - "roll", prevrće očima.... I koliko vidim, ima ga na forumu...
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • #3
      Re: Lista smajlića

      na mobu sam pa da me pretrazujem - al cini mi se da za jedan bb forum nekih bb emoticona bas i nema...
      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

      Comment


      • #4
        Re: Lista smajlića

        Pozdrav administraciji...

        Mislim da vam lista smajlića nije baš najkvalitetnija..... To se odnosi na sam izgled smajlića, ali i na njihovu funkcionalnost. Lista brzih smajlića u desnom uglu, od 15 komada, takođe ne oslikava najčešće korišćene smajlije, barem je to moj utisak.
        Pozdrav i tebi! Slažem se da smajlići nisu baš nešto. To je generička lista smajlića koji su došli sa forumom i naravno nikome se nije dalo zamarati s time.

        Takođe, nazivi smajlića su previše komplikovani, pa ih je teško u postu napisati ispravno...

        Na primer, pozdravni smajlić "greetings-waveyell" , ko to može da nakuca, svaka mu čast, a da neko traži i nađe baš tog smajčlića, izgubiće 5 minuta. Mislim da forum tako gubi na dinamici... Zar nije bilo bolje nazvati tog smajlića "bye"???
        Potpuno si u pravu. Nazivi su totalno glupi i komplicirani i isto tako su preuzeti zajedno s listom smajlića i nažalost su takvi. Njihovo mijenjanje zahtjevalo bi previše posla pa jednom ako uhvatim vremena

        A da, ne znam čemu toliko gay smajlića??? Mislim da procentualno ne odgovara njihovom broju na forumu, a i uopšte...

        PS Zaboravih da pomenem u istom kontekstu i gomilu banana smajlija...
        Stvarno nemam pojma zašto je tako

        Uglavnom, ako želite mogu uskoro pogledati neke smajliće pa ubacim na forum. Također, ako imate neke linkove sa prijedlozima, pošaljite.

        Comment


        • #5
          Re: Lista smajlića

          E, dub 43, hvala za ovog majlija u brzim smajlijima... Ne znam kako se on tu stvorio, ali je dobro da je tu...

          Čini mi se i da ste nešto menjali, dodavali brisali, ili je to samo moj utisak.
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • #6
            Re: Lista smajlića

            Imate na cosgan.de milijun smajlica, kopiraj url ubaci bla bla i eto vam smajlica.

            Comment


            • #7
              Re: Lista smajlića

              A, neću to. Ima da se uredi ovaj forum kako treba!


              Sent from my Windows phone using Tapatalk
              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • #8
                Re: Lista smajlića

                Treba sve preko 10% BF-a pocistiti i eto urednog foruma
                A ne ovako svinjac, prasad od 20 kila viska pita kad ce kreatin piti.

                I maximirusa iako je ispod 10% zato jer je powerlifter na BB forumu

                Comment


                • #9
                  Re: Lista smajlića

                  Originally posted by WTF View Post
                  Treba sve preko 10% BF-a pocistiti i eto urednog foruma
                  A ne ovako svinjac, prasad od 20 kila viska pita kad ce kreatin piti.

                  I maximirusa iako je ispod 10% zato jer je powerlifter na BB forumu
                  'ta kmecis ti?

                  Comment

                  Working...
                  X