Announcement

Collapse
No announcement yet.

Negdje mogu odgovorit na temi a negdje ne mogu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Negdje mogu odgovorit na temi a negdje ne mogu

    Čudne stvari mi se dešavaju na ovom forumu. Čudne u tehničkom smislu.
    Negdje mogu odgovorit na temi a negdje ne mogu (dole na dnu piše da ne mogu odgovarat ni otvarat nove teme) kao da nisam logiran.
    Također, otvorio sam temu trošenja rezervi masti i trošenja mišića i postoje dvije verzije iste teme.
    Kraća i duža verzija. Duža verzija je sa Ketom. Klikanjem sam slučajno skužio al sam izgubio dužu verziju, ostala mi samo kraća.

  • #2
    Re: Misterija

    CIA snajka, CIA!
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • #3
      Re: Misterija

      I pazi sad ovo! U međuvremenu vidim da mi je tema postala hibrid kraće i duže verzije. Želim to nadodat uređivanjem originalnog posta i ne mogu to napraviti jer stoji administratorski vremenski limit, tj. moram čekat 10min. da takvo nešto napravim. Pokušam ponovo i daje mi samo opciju za novi odgovor. Btw. ni pretplata na temu mi ne radi kako treba. Pišem odgovor na temi i usput se želim pretplatit.
      Potvrdim dole kućicu i odaberem opciju obavještanja. Poslije toga provjerim svoje pretplate, nove pretplate nema.

      Dača, misliš da si duhovit?

      Comment


      • #4
        Re: Misterija

        Originally posted by Sinews View Post
        Dača, misliš da si duhovit?
        Ne misli da je duhovit nego ti nisi pročitao pravila foruma, inače da jesi ne bi postavljao ova pitanja: www.building-body.com/forum/misc.php?do=vsarules
        O meniMoja kućna teretana
        Da biste uspjeli, vaša želja za uspjehom mora biti veća od vašeg straha da ne uspijete!

        Comment


        • #5
          Re: Misterija

          Početnici su svi koji imaju manje od 20 postova i registrirani su manje od 3 dana. Oni mogu komentirati i otvarati teme samo u forumu Početnici. Kada ispune uvjete da imaju više od 20 postova i registrirani su više od 3 dana automatski postaju Korisnici.

          znaci li to sada da bi ja trebao po forumu pisati ljudima 'pozdrav, dobrodosli' kako bi dosao do tih 20 poruka ili odgovarati okolo na pitanja koja nitko ne zeli odgovoriti jer su postavljena po ne znam koji put? nije mi jasno zasto ste uveli ovo pravilo

          Comment


          • #6
            Originally posted by crazy View Post
            Re: Misterija

            Početnici su svi koji imaju manje od 20 postova i registrirani su manje od 3 dana. Oni mogu komentirati i otvarati teme samo u forumu Početnici. Kada ispune uvjete da imaju više od 20 postova i registrirani su više od 3 dana automatski postaju Korisnici.

            znaci li to sada da bi ja trebao po forumu pisati ljudima 'pozdrav, dobrodosli' kako bi dosao do tih 20 poruka ili odgovarati okolo na pitanja koja nitko ne zeli odgovoriti jer su postavljena po ne znam koji put? nije mi jasno zasto ste uveli ovo pravilo
            pozdrav, dobrodosao ... hahahahah

            Comment


            • #7
              Originally posted by crazy View Post
              Re: Misterija

              Početnici su svi koji imaju manje od 20 postova i registrirani su manje od 3 dana. Oni mogu komentirati i otvarati teme samo u forumu Početnici. Kada ispune uvjete da imaju više od 20 postova i registrirani su više od 3 dana automatski postaju Korisnici.

              znaci li to sada da bi ja trebao po forumu pisati ljudima 'pozdrav, dobrodosli' kako bi dosao do tih 20 poruka ili odgovarati okolo na pitanja koja nitko ne zeli odgovoriti jer su postavljena po ne znam koji put? nije mi jasno zasto ste uveli ovo pravilo

              koliko god to glupo bilo, nema druge nego primit se posla i nekom mladcu na forumu odgovoriš na pitanje iako je isto postavljeno bilionti puta

              Comment

              Working...
              X