Announcement

Collapse
No announcement yet.

Početnička pitanja i bezobrazluk...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Početnička pitanja i bezobrazluk...

    najprije pozz svima odlican forum ! prije 2 dana dosao sam na forum i odmah postavio pitanje a nisam ga ni pregledao detaljnije, sinoc sam nasao skoro sve odgovore na moja pitanja ! ali problem je u tome sto se odgovor ne moze lako naci jer ima bezbroj glupih tema i istih tema da samo bezveze stvaraju prostor nitko nebi trebao zapoceti temu a da nije sve pregledao i bilo bi sve lakse nac !

    Comment


    • #47
      Re: Početnička pitanja i bezobrazluk...

      aj svaka cast

      ajde to pokusaj objasnit ode :

      viewtopic.php?f=36&t=6184
      Originally posted by Jurica
      ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

      Comment


      • #48
        Re: Početnička pitanja i bezobrazluk...

        forum je odličan i ja sam početnik od juče sam pročitao većinu stvari koje početnici pitaju i na većinu već ima odgovor

        Comment


        • #49
          Re: Početnička pitanja i bezobrazluk...

          ako ništa drugo bar nas nasmiju

          Comment


          • #50
            Re: Početnička pitanja i bezobrazluk...

            Slažem se sa svim....

            Comment


            • #51
              Re: Bezobrazluk.....

              Originally posted by Vladebisi
              Da nadodam,ak hočete da vam sve bude servirano onda si finu platite osobnog trenera,nutricionistu itd.pa nek vam oni sve serviraju na pladnju.I možda još nekog da odvježba umjesto vas.
              Meni isto idu na jetra 100.puta jedna te ista pitanja,pogotovo ova glupa koji whey,jel 12 ili 13 serija,jel bolje posni u 2. ili 3. obrok,jel da ga metnem ili da ga ostavim vani.
              Naravno da ima puno tema,ali zato postoje sticky teme,di pišu sve osnovne informacije,ima portal di ima zaista dosta kvalitetnih tema.To je isto ko da hočeš odma čitat npr.Zločin i kaznu, a neznaš ni abecedu.
              U BB nema ničeg na brzinu,ko hoče ličiti na nekaj pred njim su godine i godine klopanja,treniranja,proučavanja funkcioniranja tijela,nutricionizma itd.
              Pozz
              +1
              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

              Comment


              • #52
                Re: Početnička pitanja i bezobrazluk...

                Originally posted by NikCTX View Post
                Uz dužno poštovanje nekim ljudima, želim staviti kritiku na to da kad neko nešto pita pa bilo pitnje i glupo da ga se odmah ne odbrusi kao da nema pojma, da je lijeni idiot i slično......
                Naime odmah na neke počnete "vikati" čitaj forum ovo ono...pa znate vi kolko ima informacija na ovom forumu; pa ko' če sve to pohvatat.......evo ja sam neke tekstove prošao i po nekoliko puta pa se i sad ponekad zastanem jer nisam u nešto siguran...

                Ako netko zna gdje stoji koji tekst i koja informacija, neka se neupučenu osobu uputi tamo, a ne odmah ismije i izgrdi......

                Imao bi ja još toga za napisat no jednostavno mi se neda jer vjerovali ili ne žurim u teretanu...

                Ova kritika je dobronamjerna i nadam se da če kao takva biti prihvačena....Zahvaljujem



                Isto tako imam jedan prijedlog:
                Mogao bi se otvoriti podforum "BLIC PITANJA" s ciljem otvaranja što manje tema....
                Npr. kao bilc pitanje netko postavi: S koliko godina mogu početi uzimati kreatin?
                Odgovor: negdje sa 17, 18.....prije toga kreatin nema učinka......(točka amen) ; na pitanje se je odgovorilo i nitko više ne odgovara na to pitanje osim ako odgovor nije pogrešan, pa se ispravi........


                Pozdrav, žurim......
                Upravo sam išiban od jednog korisnika pa bi ga uputio da procita ovaj tvoj post, '' previse informacija na jednom mjestu me zbunilo da vise pojma nisam imao sto di kud kako kada'' ... ja obecajem samo jedno, kad pohvatam sve i budem kompetentan odgovarati i pomagati ljudima da cu na najgluplje pitanje odgovoriti sto kvalitetnije ne upucujuci korisnika igdje vec mu pomoci tamo gdje trenutno jeste...

                Comment


                • #53
                  Re: Početnička pitanja i bezobrazluk...

                  Sve je to svima jasno da ima puno tema. No zato trazilica izbaci vise odgovora pa ih se usporedi.
                  Osobno mislim da na ovome forumu nema vise od 15-20 ljudi koji su adekvatni odgovoriti na sva pitanja. I pocetniku se cini da je on postavio jednostavno pitanje sa jednostavnim odgovorom, no kada jedan clan koji vec godinu dana prati ovaj forum dode i pogleda to pitanje vidi da je identicno vidio vec min. 10 puta. I jednostavno mu se neda pisati ponovo opsiran odgovor o nacinu prehrane, rasporedu obroka itd. 90% onoga sto zelite pitati je vec objasnjeno. Ako niste shvatili sto pise, recite konkretno: "Je li bolje za dorucak jesti zobene ili posni sir". I onda vam netko moze kratko i jasno odgovoriti "Zobene", teme se zakljuca, arhivira/obrise i gotovo. A ako napisete cijeli svoj radni tjedan sa satima i svakim pojedinim obrokom i treningom, nemojte ocekivati da ce netko sve ici citati i razmisljati sto je optimalno za vas. To je posao kojim ljudi zaraduju za zivot, a ljudi koji ovdje pisu i pokusavaju pomoci pocetnicima to rade iz ciste ljubavi prema sportu i iz vlastitog slobodnog vremena.
                  Tako da kada vam netko kaze "citajte forum i koristite trazilicu" ne govori to jer je trenutno lose volje i vi mu se ne svidate. Govori to jer je na isto pitanje ili vec odgovorio ili je vec vidio odgovor i zna da odgovor vec postoji na forumu.
                  No hard feelings i zapamtite: http://justfuckinggoogleit.com/
                  -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                  Napreduje se... Avatar^^

                  Comment


                  • #54
                    Re: Početnička pitanja i bezobrazluk...

                    I ja se slazem s tim uletima i bahatoscu i drskim ponasanjem. Iako nisam veteran na forumu ipak neke stvari primjecujem i sam. najbolje mi je kad neki klinci zbnaju biti bahati prema starijim kolegama od kojih bi nesto mogli i nauciti. Tek nebulozna pitanja kakvih se natrpava forum bez razloga bez da se prvo prouci portal i sva svita korisnih članaka i napisa, te o temi od iskusnih članova
                    Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                    Comment


                    • #55
                      Re: Početnička pitanja i bezobrazluk...

                      i nije izlika da netko ne moze nesto procitati na temu, ako o temi postoji napisano, jer su se ljudi koji su osmislili forum i portal, svojski potrudili da se trazeni pojam upise i nadje trazeno (ako naravno postoji)
                      Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                      Comment


                      • #56
                        Re: Početnička pitanja i bezobrazluk...

                        Treba se na forum uvesti kartone isto kao i na BUG forumu. Ako stalno ponavljaš ista pitanja dobiješ bjeli karton tj. sugestiju, ako si bezobrazan i ne slušaš sugestije dobiješ žuti karton. Ako vrijeđaš ostale članove dobiješ crveni karton (privremeno udaljavanje od foruma) a kada stvarno pretjerate dobijete crni karton to jest BAN.

                        Comment


                        • #57
                          Re: Početnička pitanja i bezobrazluk...

                          Pozz, ja se slazen da triba malo pogledat procitat po forumu pa onda eventualno nesto pitat. Al morate svatit da ima ljudi koji tek pocinju sa vjezbanjem i da se na forumu nađe dosta razlicitih odgovora na istu stvar. A neki od nas imaju skroz malo vrimena da sami dođu do odgovora, evo ja npr. iman dvoje dice, radin, i sto nekih obaveza i dala bi sve da mogu surfat satima na forumu al jbg nemogu. Sta je problem ako neko ponavlja pitanje il ga uputit na link di ima il ga nemoj obazirat ako te vec nervira. Jednostavno ono sta je nekom opce znanje i sasvim normalna stvar nekom je špansko selo.

                          Comment

                          Working...
                          X