Announcement

Collapse
No announcement yet.

Plagijat - fitness.com.hr

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #2
    Re: Plagijat - fitness.com.hr

    e jbg... tako ti je to konkurencija haha

    Comment


    • #3
      Re: Plagijat - fitness.com.hr

      Zasto plagijat? Ja sam prvo taj forum pronasao, a tek onda ovaj nas! i naravno ostajem ovdje
      Dont drink, dont smoke just eat and work

      Comment


      • #4
        Re: Plagijat - fitness.com.hr

        svasta,ko da je na ovom forumu sve orginal...
        ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

        Comment


        • #5
          Re: Plagijat - fitness.com.hr

          Originally posted by KeLavra
          svasta,ko da je na ovom forumu sve orginal...

          +1
          Dont drink, dont smoke just eat and work

          Comment


          • #6
            Re: Plagijat - fitness.com.hr

            Dosta članak vamo je kopirano s drugih foruma,isto tako večina tekstova na stranici je iz poznatih BB časopisa.Kao da je to bitno,samo neka ima što više informacija ovdje ,bile plagijat ili ne.
            For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

            Comment


            • #7
              Re: Plagijat - fitness.com.hr

              Originally posted by billy748
              Dosta članak vamo je kopirano s drugih foruma,isto tako večina tekstova na stranici je iz poznatih BB časopisa.Kao da je to bitno,samo neka ima što više informacija ovdje ,bile plagijat ili ne.
              +1

              Comment


              • #8
                Re: Plagijat - fitness.com.hr

                Dajte ne laprdajte. Jedna stvar je čisti C/P bez navođenja (iliga LINKANJA) izvora, a druga dok se navede izvor i stavi se hiperveza na njega.

                Comment


                • #9
                  Re: Plagijat - fitness.com.hr

                  slažem se s večinom, ovdje je 99% copy/paste s prijevodom uz pomoć google translate, ali nema veze, ipak je dobro naći kvalitetne članke na jednom mjestu i na svom jeziku, nisu svi poliglote...
                  Tako da sad ispada "rugala se sova sjenici..."
                  No ipak stranica je dobra, najbolja u regiji, neka nastave tako, bolje kopirat od onih koji nešto znaju i razume, normalno imaju i kapital da mogu pista takve člnake, nego da se valjaju teške p.zdarije jer misliš da nešto znaš, a pojma nemaš, a iskreno, ovdje ima podosta takvih forumaša, kad vidim određene odmah se pali lampica "oprez budala"!

                  Čestitke stranici i neka nastavi i ovako dalje, forši jednog dana uspi i kod nas ova branša, pa drugi budu nas navodili kao izvore...
                  Mene je Bog stvorio jer zna što je lijepo, a tebe jer ima smisla za humor!

                  Comment

                  Working...
                  X